Yeni yıl için tek atışlık stil önerileri

Evet bu yıl da bitmek üzere. Maya takvimine ister inanın ister inanmayın (ki bence hiç panik yapmanıza gerek yok), yılbaşı gecesi sanki dünya üzerindeki son geceymişcesine eğlenmek ve buna uygun, akıldan silinmeyecek bir stil oluşturmak istiyorsanız işte size birkaç pratik stil arttırıcı öneri.

Önerileri oluştururken Vivien Westwood, Lanvin, Topman, Burberry ve Paul Smith’ten küçük görseller toparladım. İşte önerilerim:

Kadife: Söz konusu kumaş olunca, çok az kumaş kadifenin asilliğine yetişebilir. Eğer güzel bir şekilde kullanılırsa, kadife ciddi bir stil oluşturmanın en kolay yolu olabilir. Klasik siyah bir takım yerine giyeceğiniz, gece mavisi veya bordo kadife bir ceket sizi mekandaki en dikkat çekici ve gizemli davetli haline getirebilir. – Ryan Gosling bunun en büyük örneklerinden-

1

Eğer kadife ceket benim için çok iddialı diyorsanız, kadife kravat, papyon ya da son dönemin favorilerinden olan ayakkabılarla bu trendi yakalayabilirsiniz.

1b1c1d 1e1g1f

Mont: Yılbaşı gecesinin soğuk olacağını düşünerek, net bir dış görünüş için stil bir mont da şart tabii. Küçük bir kısmında, yakada, kapüşon kenarında veya kol kenarında kürk detayı olan bir montu da net hatları olan kalıba ilave edilmiş olarak düşünebilirsiniz.

Unutmayın ki güzel bir takım kadar, onun üzerine giyeceğiniz stil bir mont da önemli.

2

Metal Aksesuarlar: En vurucu hareket her zaman detayda gizlidir. Özellikle resmi bir yemek için. Ofis ekibi ile gideceğiniz resmi bir yılbaşı toplantısında, net ve stil bir takıma takacağınız küçük bir metal detay (kol düğmesi, yaka iğnesi gibi) hem kişiliğinizi, hem de stilinizi göstermenin anahtarı. Erkeklerin takı konusunda kısıtlı alanları olduğunu var sayarsak, bu atlanamaz bir başlık olarak karşımıza çıkıyor.

3b3c 3d3e 3f3g3h

Bir erkeğin hayatta kendini ifade ettiği en önemli alan kesinlikle ayrıntılardır. Sizi size anlatmak istemem ama…

Ezgi Turan
Ezgi Turan, 2009 senesinde İstanbul Ticaret Üniversitesi, Moda Tasarım bölümünden mezun oldu. Ardından 2009 yılında, 2 yıl süreliğine Home Store ve Dqmane markasına koleksiyonlar ... Devam