Yaz için erkek kombin önerileri

Erkekler İçin Yaz Önerileri
Erkekler İçin Yaz Önerileri

Kendimizi daha iyi hissettiğimiz, özen gösterdiğimiz ve rahat olduğumuz mevsimlerden ilkbahar-yaz dönemine girmiş bulunuyoruz. Güneşin yavaş yavaş içimizi ısıttığı ve kıyafet seçimlerinde rahat olduğumuz bu dönemlerde, sokaklarda, sahillerde, yaz akşamlarında biz erkekler için olmazsa olmaz ürünlerde dönemin trendlerinden beslenerek belirlenmeye başladı.

1. Kot ceket

Her dönemin olmazsa olmazı, gardıropların demirbaşlarından biri kot ceket, bu yaz da hızlı bir dönüş yaptı ve listedeki yerini aldı.

 

 

2. Çiçek desenler

Büyük olasılıkla bu yazın en büyük trendi çiçek desenler. Her yerde karşımıza çıkacak ve bu dönem olduğu gibi uzun bir süre bizlerle olacak.

  

3. Baskılı Şortlar

Erkek giyiminde kendini kabul ettiren çiçekli desenlerin yardımcısı baskılı ürünler, bu yaz şortlarda kendini gösteriyor. Sezonun iddialı parçalarından baskılı şortlar, yaz boyunca bizlerle olacak.

 

 

4. Pastel tonlar

Pastel mavi, pembe, yeşil, krem renklerin hakim olacağı geleneksel ceketler gardıroplarımıza yavaşça girmeye hazırlanıyor. T-shirt, şort, takım elbiseler vb. renkli ve iddialı görünüm sağlamak için bizlerle.

 

5. Güneş gözlükleri

Her zaman her yerde bizlerle birlikte olan gözlüklerimiz, bu yaz daha farklı formlarda karşımıza çıkıyor. Stilimizi tamamlamak için en uygun aksesuarlardan olan gözlüklerimizi yanımızdan ayırmıyoruz.

 

Umut Kılınç
Grafik Tasarım mezunu, görselliği ön planda tutan, yaratıcı ve renkleri hayatından eksik etmeyen, hop orada hop şurada gez dolaş eğlen öğren mantığıyla yaşayan, mütevazi-çalışkan-üretken, ... Devam