Tanrıçalar Versace Giyerse

Geniş hayal gücü şu hayatta en önemli şey; bir de bu hayalleri gerçekleştirme gücü. Bunu çok iyi bilen bir ekiple karşı karşıyayız. Yer çekimi ile aşık atılmak istenmiş, makyaj ile yeni bir ten rengi ortaya sürülmüş, styling ile ortama bir kuple tezatlık ve onun getirdiği cesurluk katılmış. Ve bütün bunların yanı sıra, havadaki sualtını çağrıştıran o büyüleyici mavi ile son vuruş yapılmış.

Versace’nin İlkbahar 2013 koleksiyonu için yapılmış olan bu editoryal çekim için, artık moda tanrıçası haline gelmiş olan Kate Moss, erkeksi tavırları ve üst düzey güzelliğiyle Daria Werbowy,  gözde esmer model Joan Smalls ile çalışılmış.

Bu tanrıçaların giydiği, tanrıçalara layık göz alıcı, seksi ve bir o kadar da kendine has tasarımları, kendine yakışan bir büyüye dönüştüren isim ise; moda dünyasını dikte eden Mert&Marcus.

Sizin de hayallerinizin gerçek olması dileği ile, işte hayallerinizi süsleyecek tasarımlar;

Versace İlkbahar 2013 koleksiyonu
Versace İlkbahar 2013 koleksiyonu

 

 

 

Versace İlkbahar 2013 koleksiyonu
Versace İlkbahar 2013 koleksiyonu

 

Ezgi Turan
Ezgi Turan, 2009 senesinde İstanbul Ticaret Üniversitesi, Moda Tasarım bölümünden mezun oldu. Ardından 2009 yılında, 2 yıl süreliğine Home Store ve Dqmane markasına koleksiyonlar ... Devam