Parlak yaz: “Born to Shine”

Bayanlara Özel :  Parlak yaz -  Born to Shine
Bayanlara Özel : Parlak yaz – Born to Shine

Yaz, giyinmenin belki de en çok keyif verdiği mevsim. Dilediğiniz gibi giyinip, üstüne ne giyeceğinizi düşünmenize gerek kalmadan evden çıkabileceğiniz, renkli makyajları da cesurca kullanabileceğiniz bir dönem.

2013 yaz trendlerinin başında dikkat çekici desenlerin, renkli detaylarla birleşmesi geliyor. Kışın sıkça karşımıza çıkan metalik görünümlü kumaşların popülerliği, yazın da devam etmekte.

Model Moon Kyu Lee, FGR dergisinin son sayısı için hazırlanan “Born to Shine” projesine oldukça yakışmış.  Fotoğrafçı Nicholas Routzen, moda fotoğrafının yanı sıra parti fotoğrafları da çekiyor. Bu moda çekimini evde yapmasının sebebi de parti fotoğraflarına olan merakı olsa gerek. Birçok dergi çekiminde de makyözlük yapan Michelle Rainer, canlı mavi göz farıyla bu ev-parti konseptini tamamlamış bulunuyor.

(Solda) Celine, (Sağda) Dries Van Noten gömlek, Julien David etek, Diesel elbise, Acne ayakkabı
Maison Martin Margiela ceket ve bluz, Christian Loubountin ayakkabı
(Solda) Maison Martin Margiela pantolon, Acne elbise, Christian Loubountin ayakkabı, (Sağda) Chanel ceket, şort ve kolye, Julien David gömlek
(Solda) Celine bluz , BLK DNM pantolon, Chanel ve Celine bilezikler, (Sağda) Celine
Chanel süveter, elbise, ayakkabı ve küpeler, BLK DNM ceket
Julien David elbise ve kolye

Yazarın tüm yazıları için tıklayın.

Ezgi Turan
Ezgi Turan, 2009 senesinde İstanbul Ticaret Üniversitesi, Moda Tasarım bölümünden mezun oldu. Ardından 2009 yılında, 2 yıl süreliğine Home Store ve Dqmane markasına koleksiyonlar ... Devam