Neon yaza hazır mısınız?

2013 Yaz Deniz Modası : Neon Renkler
2013 Yaz Deniz Modası : Neon Renkler

GQ’nun sadık fotoğrafçısı Steward Price, Fashion Gone Rogue için şahane bir yaz çekimi gerçekleştirmiş. Model seçimini Kate Potter’dan yana kullanan fotoğrafçı, çok doğru bir seçim yapmışa benziyor. Neon renkli mayolarla, doğal toprak ve yeşil tonlarını aynı kare içinde barındıran iç açıcı çekim, kışın son günlerinin de geçmiş olduğunu umduğumuz bu günlere çok uymuş.

Stylist Jeanette-Marie gelecek yazın neon renklerle geçeceğini ön görmüş anlaşılan. Bahse girerim bu kombinlerle tanışınca, koşup kendinizi sahile atmak isteyeceksiniz. Ben yazın gelmesi için sabırsızlandım! Saç tasarımcısı Gwendolyn Sneed, dağınık, uzun, kadınsı saçlarla yaza karşı olumlu duygularınızı harekete geçirmek için nokta atışı yapmış. Şimdi bu güzel editoryal çekime göz attıktan sonra yapmanız gereken gözlerinizi kapayıp kendinizi serin sularda hissetmek.

 

 

 

2013 Yaz Deniz Modası : Neon Renkler
2013 Yaz Deniz Modası : Neon Renkler

 

Yazarın tüm yazıları için tıklayın.

Ezgi Turan
Ezgi Turan, 2009 senesinde İstanbul Ticaret Üniversitesi, Moda Tasarım bölümünden mezun oldu. Ardından 2009 yılında, 2 yıl süreliğine Home Store ve Dqmane markasına koleksiyonlar ... Devam