Interview Mag Ekim sayısı: Brad Pitt

Oyunculuğunu modellik yaparken de gösteren Brad Pitt, Interview dergisi için objektifin karşısına geçmiş. Kendine ait senaryosu olan bir yapım gibi kurgulanan bu çekim, ışık ve parçalar konusunda yapılan seçimlerin kararlılığı ile oldukça sanatsal bir çizgide gerçekleştirilmiş.

Böyle bir yeteneği bulmuşken rolden role sokulan Pitt, her karenin hakkını kelimenin tam anlamıyla vermiş. Fotoğraflarını Steven Klein’in çektiği, stylingi ise Ludivine Poiblanc’in yaptığı bu kareler, oyuncunun ayrı ayrı karakterlerini sergiler nitelikte.

İlk karelerde serseri portresine yakışacak bir styling ile karşımızda olan Pitt, Greg Lauren ceket ve gömlek giymekte. T-shirt Topman’den. Yüzükler ise Camilla Dietz Bergeron ve David Yurman tasarımları iken, gözlük Pitt’in kendisine ait.

 

İkinci karede ise, bir nevi İtalyan mafyası şekline sokulan Pitt bu rolde de oldukça başarılı. Ceket Versace, gömlek en sevdiğim tasarımcılardan olduğunu söylemekten sıkılmadığım Lanvin, kolye yine Camilla Dietz Bergeron, bileklik David Yurman ve yüzük ise Pitt’in kendisinin.

 

Üçüncü ikilemede ise, Brad Pitt, reggae vokalini andıran bir peruk ve aynı asiliğe uygun yırtık kazağı ile karşımızda. Pozları da yine oyunculuğunu destekler şekilde. Bu karelerde ise süveter A Child Of The Jago’dan.

 

Son karede, yüzüne uygulanan makyajı anımsatan grafiksel çizim ile karşımızda. Bu karede ise gömlek Lanvin’e, kolye Camillia Dietz Bergeron’a ait.

Brad Pitt Hayranlarına Özel Çekim
Brad Pitt Hayranlarına Özel Çekim

Ezgi Turan
Ezgi Turan, 2009 senesinde İstanbul Ticaret Üniversitesi, Moda Tasarım bölümünden mezun oldu. Ardından 2009 yılında, 2 yıl süreliğine Home Store ve Dqmane markasına koleksiyonlar ... Devam