Erkek modasında haki: O bir vazgeçilmez

Erkek Modası - Haki Tutkunları
Erkek Modası – Haki Tutkunları

Erkeklerin modaya ilgisiz kalmaları ya da umursamaz tavırları artık ortadan kalktı.

Her mevsimde kendine –kişisel bakımınından kıyafet seçimine- daha da özen gösteren erkekler, ne rahatlıklarından ne de sadelikten vazgeçebiliyorlar. Modanın her döneminde kıyafet ve aksesuarlarını, uyumlu kombinleriyle tarzlarından ödün vermeden de kullanıyorlar.

Renk tonlarının kullanımı açısından son iki sezondur pastel ve haki renklerin hakim olduğu trendlere duyarsız kalmayan Levi’s, bu akımı yeni koleksiyonuyla bizlere sunuyor. Tüm yeni trend ve akımlarla yenilenerek ,140. yılında ilk defa non-denim bir koleksiyon ile erkeklerin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. 2013 ilkbahar-Yaz sezonunda alışılmışın dışına çıkılarak hazırlanan “Ivy green”, “True chino”, “Chalk blue” ve “Mineral red” renklerindeki tasarımlarıyla satışa sunulacak olan Levi’s 501 jean’ler, şimdiden sezonun vazgeçilmezi olmaya güçlü bir aday. Rahatlığın ön planda olduğu renkli modeller tasarım detaylarıyla da dikkat çekiyor.

Levi’s’ın haki tonlarındaki diğer parçaları ise;

 

  

 

Umut Kılınç
Grafik Tasarım mezunu, görselliği ön planda tutan, yaratıcı ve renkleri hayatından eksik etmeyen, hop orada hop şurada gez dolaş eğlen öğren mantığıyla yaşayan, mütevazi-çalışkan-üretken, ... Devam