Biel’in Moda ile İmtihanı: Elle Ocak Sayısı

Geçtiğimiz aylarda Justin Timberlake ile evlenen Jessica Biel, 7th Heaven dizisiyle, çok eski yıllardan beri sempati ile takip ettiğim bir isim olmuştur. O yaşlarda daha bugünkü kadar güzelliğinden söz ettirmemiş, genç kızlığa yeni adım atmış bir oyuncuydu. Dizi devam ederken arada aldığı küçük rollerle, ve sonrasında daha büyük projelerle adından söz ettirmeye başladı. ‘The Rules of Attraction’la başlayıp, ‘London’dan ‘Illusionist’e kadar parlayan yapımlarda rol aldıkça, hem oyunculuğunu geliştirdi hem de şöhretini perçinledi. En son izlediğim filmi ‘The Tall Man’de başarılı bir performans sergileyen Biel; şimdi de Elle US için Thomas Whiteside’ın karşısına geçmiş.

Ocak sayısının kapağı olan oyuncunun, Elle dergisinin Yaratıcı Yönetmen’i Joe Zee tarafından giydirilmesiyle; zaten elde garanti olan güzelliğine, isminden şüphe duyulmayacak tasarımcıların koleksiyonlarıyla güzellik katılmış. Makyaj ve konseptin kusursuz birlikteliği de işin içine girince, e tabii bir de masalsı Paris güzelliği; Whiteside’a sadece o büyülü anları yakalamak kalmış. Ve sihirli değnek değdirildikten sonra, parıltısı göz kamaştırmayan, sadeliği içinizi sıkmayan samimi ve kaliteli kareler elde edilmiş.  Kareler oluşturulurken, farklı hikayeler içeren sürükleyici bir netice hedeflenmiş ve başarılmış da.

Romantikliği ekol haline gelen Paris’te, şıklığı sarsılmaz bir gerçeklikle kabul edilen Jean Paul Gaultier, Christian Loubountin, Isabel Marant, Maison Martin Margiela ve Balmain gibi markalarla, yaratıcılığı alışılmışın dışında bir yönde giden fotoğraf kareleri için:

JessicaBiel1
Maison Martin Margiela
JessicaBiel2
Azzedine Alaïa
JessicaBiel3
Jean Paul Gaultier
JessicaBiel4
Mugler
JessicaBiel5
Isabel Marant
JessicaBiel6
Christian Louboutin
JessicaBiel7
Valentino
JessicaBiel8
Balmain
JessicaBiel9
Giambattista Valli
Elle Dergisi Ocak sayısı Jessica Biel çekimi
Elle Dergisi Ocak sayısı Jessica Biel çekimi

Bradley Cooper, Adale, Charlotte Gainsbourg, Heidi Klum gibi ünlü isimlerle oldukça güzel işler çıkarmış olan Thomas Whiteside’ın galerisi için ise: thomaswhiteside.com

Ezgi Turan
Ezgi Turan, 2009 senesinde İstanbul Ticaret Üniversitesi, Moda Tasarım bölümünden mezun oldu. Ardından 2009 yılında, 2 yıl süreliğine Home Store ve Dqmane markasına koleksiyonlar ... Devam