Atlar, kum ve bikiniler: Kış rüyası

Atlarla ile Mayo ve Bikini Çekimi
Atlarla ile Mayo ve Bikini Çekimi

Bu aralar müzik videolarında, fotoğraf çekimlerinde sık sık rastladığımız bir figür var: “at”. Güzelliği bana kalırsa tartışılmaz olan bu güzel hayvan, tabii ki de kusursuzluğu yakalamak isteyen moda dünyasında da vazgeçilmez bir unsur olarak çekimlerde yer alıyor. Küçüklüğümüzden beri kulağımıza çalınan beyaz atlı prens tabiri, burada, işlenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Ama bir moda objesi olarak.

İşleri oldukça göz dolduran Jackyn Adams’ın objektifinin karşısında Juliana Forge güzelliği ile yer almakta. Avustralyalı güzeli birbirinden ilginç mayolar ve bikiniler ile tematik bir tanrıçaya çeviren stylist ise Vass Arvanitis. Bu parlayan karelerde modelin üzerindekiler Seafolly, Jets and Zimmermann gibi markaların parçaları. Saç ve makyaj ise kaygısız, ancak bu ortam ile uyum içinde olan makyajı yapan sanatçı Julie Provis.

Soğuk kış günlerine yakışır renk tonları, ama bir o kadar da özlediğimiz yaza ait olan mayo ve bikinileri, en güzel çerçeveden karşılamak için işte Fashion Gone Rogue için gerçekleştirilmiş editoryal fotoğraf çekimi:

        

 

Ezgi Turan
Ezgi Turan, 2009 senesinde İstanbul Ticaret Üniversitesi, Moda Tasarım bölümünden mezun oldu. Ardından 2009 yılında, 2 yıl süreliğine Home Store ve Dqmane markasına koleksiyonlar ... Devam