Yengeç burcu kadını hakkında bilinmesi gerekenler

Evcimen oluşlarıyla nam salmış olan Yengeç kadınları için ev hayatı her şeyden önce gelir. O yüzden huzurlu ve mutlu bir yuvaya sahip olmak onlar için olmazsa olmazdır. Kendilerini korumak için tıpkı bir yengeç gibi sert kabukları var gibi görünse de aslında çok sıcakkanlı ve neşeli insanlardır. Etrafınızda bir Yengeç kadını varsa hiç olmadık zamanlarda yaptıkları hoş esprilerle gününüze mutluluk katmaları çok olasıdır. Her şeyden önce evi ve ailesi gelir. Bu rutini sevdikleri için değişimden çok hoşlanmasalar da yeni şeylere karşı ön yargılı bir yaklaşım sergilemezler.

Genç yaşta hayata veda eden Prenses Diana da bir Yengeç kadınıydı.

Evlerine olan bu bağlılıkları onlar çok iyi bir anne yapar. Anaç tavırlarıyla sonsuz şefkate sahip olan Yengeç kadınları yanında bir çocuk gibi huzurlu ve güvende hissedebilirsiniz. Duygusal olarak çok hassas ve kırılgan bir yapıları vardır. Sezgileri de oldukça kuvvetlidir. Bu yüzden sezgilerini dinleyerek hareket ederler ve genellikle de yanılmazlar.

Kendileri şefkatli ve duygusal oldukları için çevresindeki insanlardan da aynı tavır ve yaklaşımı beklerler. Ancak bu her zaman mümkün olmadığı için zaman zaman hayal kırıklığı yaşayabilirler. Yine de çok hem maddi hem de manevi olarak çok cömert yapıda insanlardır.

Yengeç burcu fiziksel özellikleri olarak genellikle, yuvarlak yüz hatlarına sahiptir. Özellikle biçimli çeneleri dikkat çeker. Kumral ya da açık tenli olurlar. Orta boylu olan yengeç kadınları giyim konusunda da oldukça zevklidir. Kendine has bir zevkleri olan Yengeç kadını ilham verici bir stile de sahiptir.

Grup: Su
Gezegen: Ay
Renk: Gümüş, gri, eflatun
Uğurlu taş: İnci
Şanslı Sayı: 2
Şanslı Gün: Pazartesi

En ünlü Yengeç kadınları; Müjde Ar, Türkan Şoray, Sezen Aksu, Prenses Diana, Khloe Kardashian.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!