Yay burcu kadını hakkında bilinmesi gerekenler

Kültürlü ve enerjik yapıdaki Yay kadınları her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Hayata olumlu yönden bakan, insanlarla sosyalleşmeyi seven Yay burçları neşeli kişilikleriyle de hayatına giren insanlara adeta neşe saçarlar.

Yay burçları fiziksel olarak; genel olarak ilk bakışta dikkat çeken ve Yay burcu olduklarını hissettiren kadınlardır. Genel olarak özgür ruhlarıyla uyumlu olarak dalgalı ve hareketli saçlara sahiptirler. Pozitif ve sosyal kişilikleri gereği insanlarla hemen iletişim kuracak bir şekilde güler yüzlü olurlar. Her zaman etrafa güzel enerjiler yayan bir kişi oldukları için bu enerjiyi ışıl ışıl gözlerinden dışarı fışkırtırlar.

En ünlü Yay kadınları; Azra Akın, Tülin Şahin, Sertab Erener, Jane Fonda, Taylor Swift, Miley Cyrus, Britney Spears.

Ünlü müzisyen Taylor Swift de bir Yay kadını…
Yay burcu kadını aşk nasıl yaşar?

Cazibeli ve etkileyici yapılarıyla ön planda durup ışıldamayı severler. Yalnızca dış görüntü olarak değil zeka olarak da parlaktırlar. Akıllı ve zeki tavırlarıyla herkesi kendine hayran bırakmasını bilirler. Ancak onlar tüm bu özelliklerine rağmen üstünlük taslamayı ve kibirli bir yapıya bürünmeyi hiç sevmezler. Bunun yerine herkesle iyi ilişkiler geliştirmek ve mutlu olmak isterler. Gerginlik ve negatif enerjilerin olduğu ortamlar onları fazlasıyla rahatsız eder.

Yay burcu kadını cinsellik

Özgürlükçü ve yenilikçi bir yapıda olan Yay burcu kadınları bu özelliklerini cinsel hayatlarına da yansıtmayı severler. Yeni deneyimlere açık oldukları gibi eğlenceli ve keyif alacakları bir cinsel hayatı tercih ederler. Bu yüzden tek düzelik onların çabucak sıkılmasına yol açabilir.

Yay burcu kadını nelerden hoşlanır?

Özgürlükçü bir yapıları olduğu için gezmeyi ve görmeyi çok severler. Adeta macera ruhludurlar. Yeni keşfettikleri yerlerde yeni insanlarla tanışıp onlarla bağ kurmak ve onlara dokunmak Yay kadınlarını çok mutlu eder ve dönüştürür. Onlar için belki de en çok seyahat eden burç diyebiliriz. Dolu dizgin ve özgürlükçü yapıları hayatına giren erkeklerin gözünü biraz korkutsa da aşk hayatlarında ateşli ve tutkulu oldukları için sorun çıkarmazlar.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!