Oğlak burcu kadını hakkında bilinmesi gerekenler

Oğlak burcu kadınları güçlü ve güvenilir bir duruşa sahiptir. Onlar için güven içinde olmak çok önemlidir. Bu yüzden sıra dışı maceralar aramaz, hayatlarının aşklarını beklerler. İişkilerinde ya da günlük hayatlarında yaşadıkları bir üzüntü veya hayal kırıklığı onların tüm motivasyonlarını kaybetmeleri için yeterlidir.

Güçlü ve kuvvetli yapıda olan Oğlak burçları kendilerine güvenli duruşlarıyla dikkat çekerler. Oğlak kadınları güzel ve orantılı yüz hatlarıyla da hayranlık uyandırırlar.

En ünlü Oğlak kadınları; Ebru Şallı, Çağla Şikel, Kate Middleton, Kate Moss.

Cambridge Düşesi Kate Middleton da bir Oğlak kadını…
Oğlak burcu kadını aşk nasıl yaşar?

Ne kadar güçlü bir duruşa sahip olsalar da onlar romantik olmayı isterler. Duygularını göstermekten çekinebilen Oğlak kadınları, hayatının aşkını bulduğunu düşünüyorsa ona güvenebilir ve sorumluluk alarak fedakarlıkta bulunabilir.

Oğlak burcu kadını cinsellik 

Disiplinli olan Oğlak burçları cinsel hayatında da düzenli birlikteliğe önem verirler. Çok tutkulu olsalar da sadık bir partnerdirler. Cinsel hayatlarında mutlu olmaları için aşk onlar için şarttır.

Oğlak burcu kadını nelerden hoşlanır?

Güvenilir bir kişilikleri olan Oğlak kadınları, aldıkları kararın arkasında durur ve özellikle iş hayatında çalışkan, azimli ve sabırlı davranarak takdir toplar. Çalışarak kazanmak ve sonrasında keşfederek öğrenmek onlar için çok keyif veren aktivitelerdir. İş hayatında başarılı olmak ve emeğinin karşılığını almak onları çok mutlu eder. Oğlak kadını yeni yerler görmeyi sevdiği için sürpriz seyahatler onları çok mutlu eder.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!