Mutluluğa Yolculuk Semineri’nden Uplifers okuyucularına özel %25 indirim

“Mutluluk bir varış noktası değil, bir yolculuktur” – Ben Sweetland

“Mutluluk hazır bir şey değildir sizin yaptığınız eylemlerle ortaya çıkar” – Dalai Lama

mutluluga yolculuk

Dünyanın önde gelen iyi yaşam guruları Anthony Robbins, Dr. Deepak Chopra, NLP’nin yaratıcısı Richard Bandler ve Tibet’in ruhani lideri Dalai Lama’nın da aralarında olduğu pek çok önemli isim ve kurumdan birinci elden eğitim alan yaşam koçu Celine Demolliens ve yoga terapisti Şebnem Akbulut Özen, “Mutluluğa Yolculuk” adını verdikleri 1 günlük seminerde sizi kendinize dair bir keşfe çıkarmaya hazırlanıyor.
[quote_box_left]
Uplifers okuyucuları Mutluluğa Yolculuk Semineri’nde %25 özel indirimden faydalanacak

Ruhen yenilenmek ve yeni sezona arınmış olarak girmek isteyen okuyucularımıza güzel bir haberimiz var. Mutluluğa Yolculuk Semineri’ne hemen kayıt yaptıran ilk 10 okuyucumuz, indirimli erken kayıt fiyatı üzerinden %25 ekstra indirimle seminere kaydolma şansı kazanıyor.

Uplifers’a özel bu indirimden yararlanmak için yapmanız gereken yalnızca [email protected] adresine mail atarak ya da 0545 421 44 87’ten Seval Korkmaz’a ulaşarak Uplifers okuyucusu olduğunuzu belirtmek.
[/quote_box_left]
Seminerde kullanılacak her teknikte farklı duyularınız uyanacak, çeşitli meditasyonlar deneyimleyecek, geleceğinizi aydınlatacak birçok koçluk egzersiziyle kendinizi keşfedeceksiniz. Sizi engelleyen blokajları içinizden atacak, korkularınızı geride bırakacak ve hedeflerinizi daha iyi görebileceksiniz. Kendinizi daha çok sevmeye, özgür kılmaya yönelik önemli adımlar atacaksınız.

Mutluluğa Yolculuk seminerine katıldıktan sonra kendi başınıza günlük hayatınızda uygulayacağınız etkili yöntemler ile yaşam kalitenizi her gün daha da yükseltecek ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaksınız.

Dalai Lama’nın öğrencisi olan ve Dhramsala’daki manastırında katıldığı eğitim sonrasında “Dharma’nın mücevheri” ismini alan Şebnem Akbulut Özen, “Bu seminerde insanların yolculuğuna ışık tutup, onlara dönüşümleri için cesareti ve ilhamı sunacağız. Deneyimleyip sindirdiğimiz ve etkilerini hayatımızda gördüğümüz teknikleri katılımcılarla paylaşacağız. Bizi değiştirip dönüştüren ve bunun somut yansımasını yaşadığımız öğretiler yer alacak.” diyor.

Bazen küçük değişimler hayatta çok büyük dönüşümlere kapı açar, siz de hemen harekete geçin ve hazırlanmış bu özel yolculukta yerinizi alın. Mevsimler değişirken siz de yeni kış mevsiminde kendinizi yenileyerek başlayın, ruhunuzu ve bedeninizi bir günlük bakıma alın.

Eğitmenler hakkında:

Sebnem Akbulut Ozen-Celine Demolliens

Şebnem Akbulut Özen

Yogaya duyduğum aşkla, Hindistan’daki  Swami Vivekananda üniversitesinin düzenlediği PGDYT Yoga Terapi eğitimine katıldım ve diploma sahibi oldum.

FA Koç Akademinin Kapsamlı Koçluk eğitimini tamamlayıp, edindiğim deneyimleri yoga ve farklı felsefelerle harmanlayarak koçluk yapmaya başladım.

En çok ilham aldığım ve hayatımı etkileyen deneyim  Dhramsala’da Dalai Lama’dan aldığım eğitim ve insiyasyon oldu. Bu eğitim sırasında Tenzin Norzin “Dharma’nın mücevheri” ismini aldım. Aynı sene içinde Anthony Robbins’den “İçindeki Devi Uyandır!”  isimli aldığım eğitimle kendi deneyimimi ve vizyonumu daha da güçlendirdim.

Yaklaşık 8 senedir kendi stüdyom Yogha’da ve çeşitli kurumlarda çalışmalarıma devam ediyorum. Her sene, dünya’nın çeşitli ülkelerine seyahat ederek farklı kültürler deneyimleyerek, farklı eğitmenlerle çalışarak öğretilerimi zenginleştiriyorum. Edindiğim tüm deneyimleri harmanlayarak,  yolculuğumu sevgi ve aşkla paylaşıyorum. 

Celine Demolliens

Paris’te doğdum ve Yüksek lisans derecesi aldım. Yarı Türk yarı Fransız’ım ve yaklaşık iki buçuk senedir Türkiye’de yaşamaktayım.

Çocukluğumdan beri hayatı ve insanları keşfetmek bir tutkumdu. Fransa’da başlayıp farklı kıtalardaki eğtim ve iş deneyimlerim esnasında yaşamımın esas amacının kendim ve başkaları için gelişim olduğunun farkına vardım ve bu yolda uzmanlaşmaya karar verdim.

Dünyanın önde gelen ‘yaşam koçluğu’ nun kurucusu sayılan Anthony Robbins’in organize etmiş olduğu değişik ülkelerdeki  seminerlere katılarak sertifikalar elde ettim. Daha sonra Society of NLP’den, NLP’nin yaratıcısı Richard Bandler tarafından da Master Uygulayıcısı lisansını aldım. Bana ilham veren ve beni çok etkileyen Dr Deepak Chopra’nın da seminerine katıldım. Eğitim aldığım tüm eğitmenlerim ile halen iletişim halindeyim.

Bu alanda dünyadaki gelişmeleri ve araştırmaları takip edip, farklı teknikler kullanarak insanların hayat kalitesini daha ileri bir düzeye taşımak için katkılarda bulunmaktayım.Halen kurumsal bir firmada aktif olarak çalışmaktayım.

Benim için çok değerli olan ve yarattığımız “Mutluluğa Yolculuk” seminerimizi sizlere sevgiyle sunuyorum.

Program detayları

Tarih: 22 Kasım 2014 Cumartesi

Saat: 09:30 – 18:00

Yer: Sofa Hotel Nişantaşı

Uplifers’a özel indirimden yararlanmak için [email protected] adresine mail atarak ya da 0545 421 44 87’ten Seval Korkmaz’a ulaşarak Uplifers okuyucusu olduğunuzu belirtebilirsiniz. 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!