Kova burcu kadını hakkında bilinmesi gerekenler

Kova burcu kadını deyince akla ilk olarak özgürlükçü yapıları gelir. Özgürlüklerine çok düşkün olan Kova burcu kadını kısıtlanmalara karşı çok katıdır ve böyle bir durumda asla yapamaz. Hem aşk ilişkilerinde hem de sosyal ilişkilerinde bunu belli ederler. Oldukça kararlı bir yapıları olan Kova kadınları, kafalarına koydukları her şeye sahip olurlar. Her zaman neşeli ve pozitif enerji saçan bir yapıları vardır. Son derece dürüst ve güvenilir bir yapıları vardır.

22
Kova burcu kadını cinsellik

Maceraperest bir karaktere sahip olan Kova kadınları romantizmden hoşlanmaz bunun yerine eğlenceli ve macera dolu bir cinsel hayatı tercih ederler. Partnerini her zaman sürprizleriyle şaşırtmak ister.

Kova burcu kadını nelerden hoşlanır?

Neşeli ve sosyal Kova kadınları arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok hoşlanır. Çevresindeki insanları da kendi karakterine ve dünya görüşüne uygun kişilerden seçen Kova burcu bu ortamlarda keyifli vakit geçirmekten hoşlanır. Aynı zamanda araştırmacı ve meraklı kişilikleriyle kitap okuyup araştırmayı da severler.

Kova burcu kadını aşk nasıl yaşar?

Özgürlükçü bir yapıya sahip olan Kova kadınları aşk hayatlarında da özgürlüğünü ön plana koyar ve asla kısıtlanmaya gelemez. Onunla uzun süre ilişkide olan bir partneri varsa bu konuda gerçekten saygılı olduğunun bir göstergesidir. İlişkilerinde fedakar olurlar. Genelde maceracı bir kadın olduğu için romantizmden çok hoşlanmazlar. Ancak gerçekten iyi bir aşık olurlar.

Kova burcu fiziksel özellikleri olarak genellikle, ilk olarak dikkat çekici gözleriyle ün salmış olurlar. Heyecanlı karakterlerini dış görünüşlerinden anlamak mümkündür. Hoş ve biçimli bir burun yapısına sahip olurlar. Yaratıcı kişiliklerinden dolayı stilleri genellikle ilgi çekicidir.

En ünlü Kova kadınları; Ajda Pekkan, Mia Farrow, Oprah Winfrey, Shakira, Jennifer Aniston

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!