Koç burcu kadını hakkında bilinmesi gerekenler

 

Burçlar kuşağının ilk burcu olan Koç kadınları hareketli ve enerjik oluşlarıyla tanınır. Merak ettikleri konularda çok yaratıcı ve üretken olurlar. Amaçları doğrultusunda ilerlemek ve kendini yaptıklarıyla kanıtlamak isterler. İnatçı ve sabırsız oluşları en kötü özellikleridir. Aşırı kıskanç ve bağımsızlıklarına düşkün olurlar. Hep baş rolde olmak isteyen Koç kadınları aynı zamanda dürüstlükleriyle de nam salmıştır.

15 Nisan doğumlu oyuncu Emma Watson da Koç burcu kadını…

Zodyağın ilk burcu olan Koç kadını, her konuda olduğu gibi aşkta da lider olmak ister. Aşık olursa duygularını açıkça size söyleyecektir. Hiçbir zaman rol yapmaz, ne para ne de başka bir şey için size aşık gibi davranır… Sadece çok sevdiği için bir ilişkinin tarafı olur. Aşık olduğu zaman onu yönetebileceğinizi sanmayın, çünkü yönetilmekten hiç ama hiç hoşlanmazlar.

Grup: Ateş

Yönetici Gezegen: Mars

Renk: Ateş kırmızı, nar çiçeği

Uğurlu taş: Pırlanta, yakut, ametist, demir

Şanslı sayı: 9

Şanslı gün: Salı

Karşısındaki insana hemen güvenemeyen Koç kadını, biraz şüpheci davranabilir. Sürekli sorgulayıcı bir tavır takınabilir. Yüksek yaşam enerjileri sayesinde tuttuğunu koparan kadınlardır. Bir şeyi akıllarına koyalarsa mutlaka elde etmek için çabalarlar. Bu kendilerine olan öz güvenleri onları çekici gösterir.

Lady Gaga’da ünlü ve başarılı bir Koç kadını…

Koç burçları fiziksel olarak; genellikle uzun boylu ve güçlü yapılıdır. Keskin ve etkileyici bakışları vardır. Sağlıklı ve güzel bir cilde sahiptirler. Spor yapmaya meraklı ve hareketli yapıda oldukları için fit bir vücutları vardır.

En ünlü Koç kadınları; Lady Gaga, Emma Watson, Kate Hudson, Miranda Kerr, Mariah Carey, Nurgül Yeşilçay, Deniz Akkaya.

 

Koç burcu kadını ile ilgili daha detaylı bilgi almak için: Koç Burcu Kadını Özellikleri: Koç Kadınını Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!