Koç burcu erkeği hakkında bilinmesi gerekenler

Koç burcu erkeği hem kendine olan güveni hem de duruşuyla kendini belli eder. Her konuda kendisinden emindir ve başarılı olacağına inanır. Enerjik ve neşeli yapılarıyla dikkat çekerler. Güçlü mizah anlayışları sayesinde etrafındaki herkesi güldürmeyi bilirler. Bu da onları her ortamda dikkat çeken ve sevilen biri yapar. İnsanları etkilemeyi çok iyi bilen Koç erkekleri, güç ve otorite sahibi olmayı da severler. Tıpkı bir koç gibi inatçı bir yapıları vardır. Meraklı ve bilgi sahibi olmayı seven yönleri onları toplum içinde saygı duyulan bir noktaya eriştirir. Çok çabuk sinirlenen bir yapıları, adeta saman alevi gibi yanıp sönen bir öfkeleri vardır.

Yakışıklı aktör Marlon Brando da bir Koç burcu erkeğiydi.
Koç burcu erkeği cinsellik

Doğuştan lider olarak dünyaya gelen Koç burcu erkeği hem sosyal hayatında, hem iş hayatında hem de cinsel hayatında bu özelliğini hissettirmeyi sever. Yalnızca liderlik değil aktif ve coşkulu yapıları onların cinsel hayatına da yansıyan özellikleridir.

Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Koç burcu erkeği tıpkı kendisi gibi kendi ayaklarının üzerinde duran, farkını ortaya koyan ve kendine güvenen kadınlardan çok etkilenir. İlişki içindeyken ise onun otoriter yapısına uyum sağlayacak kadınlarla birlikte olmaktan hoşlanır. Dürüst bir yapısı olduğu için kendi gibi sadık ve dürüst kadınlardan hoşlanır.

Koç erkeğini etkilemenin yolları

Koç erkeğini etkilemek için ona zeki ve esprili biri olduğunuzu göstermeniz gerekir. Onun meraklı yapısını harekete geçirmeli ve merak uyandıran, ilgi çekici yönlerinizi göstermelisiniz.

Koç burcu erkeği aşk

Koç burcu erkeği özgürlüğüne çok düşkündür. Kısıtlama altına girmeyi sevmez. Kendilerine çok güvenirler ve dürüstlük onlar için olmazsa olmazdır. Kendilerini bildikleri için karşısındaki kişinin de kendine güvenen ve dürüst bir insan olmasını ister. Eğer uyumu yakalayamazlarsa bağımsızlıklarından keyif aldıkları için ilişkiyi sürdürmezler. Ancak sever, aşık olur ve iyi anlaşırlarsa sadık, güvenilir ve neşeli bir partner olurlar. Kırıldıklarında ise sert ve incitici olabilirler. Ancak bunu yapmalarının tek sebebi kalpleri kırıldıkları için kendilerini savunmaya ve karşı atağa geçmeleridir.

Ünlü Koç burcu erkekleri

Leonardo Da Vinci, Charlie Chaplin, Marlon Brando, Robert Downey Jr, James Franco, Heath Ledger.

 

Koç burcu erkeği hakkında daha detaylı bilgi için: Koç Burcu Erkeği Özellikleri: Koç Erkeğini Yakından Tanıyın

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!