Kişisel Spor Eğitmeni Mehmet Fatih Dağ’dan Uplifers okuyucularına özel egzersiz programı 1. gün

mehmet fatih dağ

Herkese merhaba! 14 gün boyunca haftada 4, toplamda 8 antrenman yaparak, pazartesi-salı-çarşamba akşam yemeği öğününde sadece çorba içerek ve perşembe, cuma, cumartesi sabah kahvaltı öğününde de bir kase günlük süt ile yulaf yediğiniz bir diyet programı sayesinde 14 günde bel ölçünüzde 3-10 cm incelme gerçekleştirebilirsiniz. Form durumunuza bağlı olarak karın kaslarınız belli bile olabilir.  

Bu videodaki egzersizlere pazartesi günü başlayın. Bu videodaki egzersizlerimiz özel bir bölgeye yönelik değil, genel karın çalışması içindir. Bu egzersizleri yaparken bel, boyun, sırt, omuz ya da herhangi bir yerinizde ağrı hisettiğinizde mutlaka bırakın. Kondisyonunuza göre 10, 15 ya da 20 tekrar sayılarından size en uygun olanını seçin, Form durumuza uygun olan tekrar sayısı ile egzersizleri 3’er yaptığınız zaman tam istenileni yapmış olursunuz.

Karın ve bel egzersizleri – Mehmet Fatih Dağ'dan Uplifers'a özel egzersiz programı 1. gün

Mehmet Fatih Dağ
Mehmet Fatih Dağ 1984 istanbul doğumlu, 2005 yılında istanbul Üniversitesi spor akademisine derece ile girip ayağının tozu ile Hillside City Club Etiler'de Personal Coach ... Devam