Kabul et ve şunu hatırla: Bu da geçecek çünkü yaşamda değişmeyen hiçbir şey yok

Arzularınla ve onları gerçekleştirmek için gereken güçle bir olduğunda, niyetler kendiliğinden çabasızca gerçekleşir. Evrendeki akışla senkronize olduğunda hayat artık bir mücadele olmaktan çıkar ve kozmik bir dansa dönüşür.

Şu an olacak olanı kontrol edemezsin ama olana nasıl tepki vereceğin tamamen senin elinde. Hayatındaki her şeyi bir tesadüfler zinciri olarak görebilirsin. Oysa ki o tesadüflerin bir anlamı var. Bir amacı, yönü, bir niyeti var. Arzularını çabasızca gerçekleştirmek istiyorsan bırakmayı ve teslim olmayı öğrenmelisin.

Arzularınla ve onları gerçekleştirmek için gereken güçle bir olduğunda, niyetler kendiliğinden çabasızca gerçekleşir.

Çabaladıkça bir niyeti gerçekleştirmek zorlaşır, çünkü aşırı çabada korku ve şüphe vardır. Ya olmazsa, ya gerçekleşmezse korkusu… O yüzden sadece izin ver. Niyetin senden ayrı değil. Hayatındaki her şey olması gerektiği zamanda ve tam olması gerektiği şekilde oluyor. Direnç göstermen, o anda olanı reddetmekten başka bir şey değil. Kabul et ve şunu hatırla; bu da diğer tüm şeyler gibi geçecek çünkü yaşamda değişmeyen hiçbir şey yok. Hayat an be an değişir. Senin varlığın değişen her şeye izin veren geniş bir alan. Yeryüzünde sabit olan hiçbir şey yok. Tıpkı senin günden güne değiştiğin gibi insanlar, durumlar ve olaylar da değişiyor. Onları sabitlemeye çalışmak hayata direnmektir.

Düşünceler gelir ve gider

İnsanlar gelir ve gider

Durumlar gelir ve gider

İşte tüm bu geliş gidişlere direnmenin ana kaynağı zihin. Ona anlayışla bak ve dönüşmesi için zaman tanı.

Mucize Bilinci Bölüm 1: Niyetin Gücü isimli videomu aşağıda bulabilirsiniz: 

Mucize Bilinci Bölüm 1: Niyetin Gücü

 

İlginizi çekebilir: Evrensel sistemin her şeye tek bir cevabı var: Evet, neye inanıyorsan hepsine evet

Yasemin Öner
Bu hayatta en çok inandığım şey yaşamın iyi ve kötü, aydınlık ve karanlık, hüzün ve mutluluk gibi karşıtların sonsuz dansından doğan ruhsal bir denge ... Devam