İkizler burcu kadını hakkında bilinmesi gerekenler

İkizler burcu kadınları, çok yönlü oluşlarıyla aynı anda birkaç işi birden yapabilirler. Kısa zamanda her yeniliğe adapte olup kolayca uyum sağlayabilirler. Ruh hallerinin çok hızlı değişmesi nedeniyle etraflarındaki kişiler tarafından yanlış anlaşılabilirler. Pratik zekalı, çekici ve akıllı kadınlardır.

Neşeli ve enerji dolu özellikleriyle etrafındakilere pozitif enerji yayarlar. Kıpır kıpır ve yerinde duramayan İkizler kadınlarıyla bir arada olmak gençlik aşısı gibi etki eder. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak sürekli aktif olan İkizler kadınlarına ayak uydurmak biraz zor olabilir.

Grup: Hava

Yönetici Gezegen: Merkür

Renk: Sarı, gri, mavi, siyah

Uğurlu taş: Akik

Şanslı sayı: 5

Şanslı gün: Çarşamba

Yeni şeyler öğrenmek, yeni insanlarla tanışmak, yeni şeyler başarmak tam İkizler kadınına göredir. Sürekli okur ve araştırır. Farklı şeyleri denemekten hoşlanırlar. İkizler kadınıyla birlikte olmak sürprizlerle karşılaşmak demektir.

Akıllı, kültürlü ve renkli kişilkleriyle ilham verici kadınlardır. Zarif ve zeki yanlarıyla hayranlık uyandırırlar. Herkes tarafından ilgiyle ve beğeniyle karşılanırlar. Hayal kurmayı severler. Bu ilgi çekici kadınlar için bağımsızlık çok önemlidir. Bu yüzden bu durum aşk hayatlarına da yansır. Özgürlüğünü kısıtlayacak ilişki ve insanlardan uzak dururlar. Ancak kendisine uygun birini bulduğunda birlikte çok eğlenceli ve unutulmaz zamanlar geçirirler.

İkizler burçları fiziksel olarak; genellikle uzun boy ve biçimli bedenleriyle güzel bir fiziğe sahiptirler. Koyu kumral saçlı ve kahverengi gözlü olabilirler.

En ünlü İkizler kadınları; Angelina Jolie, Lana Del Rey, Marilyn Monroe, Natalie Portman, Nicole Kidman

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!