Günlük burç yorumları: 9 Şubat

Koç Burcu

Bugün kendinizi hayalperest ve sakin bir ruh hali içinde bulabilirsiniz. Uzun zamandır süregelen koşuşturmacayı bir kenara bırakın ve elinize bir kitap alarak ya da meditasyon yaparak bu sakinliğin tadını çıkarın.

Uplifers önerisi: Ruhani bir yolculuğa çıkacağınız bu dönemde meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Hayatla kurulan bağları güçlendiren meditasyon, aynı zamanda bağların koparılmasına da olanak verir. ¨Meditasyon: Zihninizi boşaltmak için ipuçları¨

Boğa Burcu

Bugün bir arkadaşınızla ya da iş ortağınızla birlikte zaman geçireceksiniz. Yeni  haftaya, ortak zevkleri paylaştığınız bu arkadaşınızla, aynı uğraşın peşinden giderek başlıyorsunuz.

Uplifers önerisi:  İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirmek çok önemlidir. Kariyerinizi geliştirmenin en önemli öğelerinden biri, çevrenizi genişletmektir. ¨Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri¨ 

İkizler Burcu

Yeni haftanın bu ilk gününde, iş arkadaşlarınızla paylaşmaya can atacağınız yepyeni bir fikir aklınıza gelecek. İlham perisi hala sizinleyken bu parlak fikirlerinizi yabana atmayın ve değerlendirmeye başlayın.

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Yengeç Burcu

Eğer size karmaşık ya da anlaşılmaz görünen bir konu ile karşı karşıya kalırsanız, bunu iş toplantısında, ekibinizle paylaşma cesaretini bulacaksınız. Hep birlikte kafa patlatarak, daha kolay çözüme ulaşmanız mümkün.

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

Aslan Burcu

Ailenizle alakalı bir haber sizi bekliyor. Bu yaşlı bir akrabanız ya da eşinizin kardeşiyle alakalı bir durum olabilir. Gelen bu haberle birlikte tüm ilginizi bir süre ailenize vereceksiniz.

Uplifers önerisi: Hayatınızda değerli olan insanlara onların ne kadar değerli olduklarını söylemeden ölüm döşeğinde olmak istemezsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili konularda özellikle hassasiyet göstermeniz sizin için faydalı olacaktır. ¨Ölmeden önce söylenmesi gereken 50 şey¨

Başak Burcu

Konu kendinizi ifade etmek olduğunda biraz ketumsunuz. Ama kendinizi ifade etmeye ne kadar istekli ve açık olursanız, insanlarla olan iletişiminiz de o kadar kolaylaşacak.

Uplifers önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi ise çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?”

Terazi Burcu

Size biraz anlaşılması güç ya da çok hayalperest gelen bir yeteneğiniz olabilir. Henüz keşfedilmemiş kıtalara doğru yelken açacak ve denemediğiniz şeyler deneme cesaretini kendinizde bulacaksınız.

Uplifers önerisi: Biraz daha cesaretinizi toplarsanız; hobinizi işe dönüştürebilir, kendi evinize çıkabilir, ya da kurmuş olduğunuz tüm düzeni ve alışkanlıklarınızı geride bırakıp başka bir ülkeye taşınabilirsiniz. “Yeni bir yıl, yeni kararlar: 2015’te biraz daha cesur olmaya var mısın?”

Akrep Burcu

Bu yaz için, sevdiklerinizle birlikte bir araya gelip bol bol vakit geçirmenin hayalini kuruyorsunuz. Bu da en yakın çevrenizdekilere olan sadakatinizi ve derinliğinizi gösteriyor.

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı

Yay Burcu

Sonunda kağıt işlerinizi düzene koymak için ideal olan vakti buluyorsunuz. Özellikle de finansal durumunuzla alakalı bir kararın eşiğindeyseniz, bu işlerinizi halletmenizin size epey faydası olacak.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?”

Oğlak Burcu

Para meselesi hayatınızda öncelikli konuma gelmiş. Artık ektiklerinizin meyvesini toplamak ve ödüllendirilmek istiyorsunuz. Hayalini kurduğunuz ve yapmayı sevdiğiniz şeyin peşinden gitmeye devam edin; çok yakında iyi paralar kazanmaya başlayacaksınız.

Uplifers önerisi: Hepimiz, yaptığımız işin ya da emek verdiğimiz bir şeyin ödülünü almak isteriz ancak dışarıdan gelecek ödülden çok daha tatmin edici ve hızlı olanı kendi içimizde saklıdır. “Beynimizin ödül mekanizması

Kova Burcu

Göze çarpan bir güce sahipsiniz ve özellikle bugün, kişisel cazibeniz başkalarını oldukça etkileyecek. Bu işiniz konusunda biraz sesinizi çıkarıp, gereken yetkiyi almak için iyi bir fırsat olabilir.

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Balık Burcu

Büyüleyici tavrınız, istediğiniz tüm kapıları size açıyor. Beklediğiniz fırsat, tam olarak doğru zamanda ve olması gereken bir şekilde kapınızı çalacak.

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!