Günlük burç yorumları: 6 Şubat

Koç Burcu

Güneş ve Jüpiter’in tam da hafta sonuna denk gelen dinamik buluşması, uzun zamandır yanıp tutuştuğunuz eğlenceyi hayatınıza getiriyor. Arkadaşlarınızla planlar yapın, keşfedin ve bol bol eğlenin.

Uplifers önerisi: Dünya ve ülke çapında birçok seyahat noktası için sezon dışında olduğumuz bir dönemdeyiz.  Bu dönemde yapacağınız bir tatilde, hem otel ve uçuşları daha uygun fiyatlara bulabilir hem de daha az kalabalıkla karşılaşırsınız. Sezon dışı seyahatin avantajları ve dezavantajları”

Boğa Burcu

Jüpiter ve Güneş’in buluşması hafta sonunuza hareket getirecek. Arkadaşlarınızla akşam yemeği planları yapabilir, canlı konser veya gösteri gibi bir etkinliğe katılabilir ya da farklı planlar yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Kış aylarında da formunu korumak ve açık havada spor yapmak isteyenler için bir sürü koşu etkinliği düzenleniyor. Özellikle koşuyla ilgilenenler ve heyecan arayanlar için Şubat ayında düzenlenen bir çok farklı koşu etkinliğine katılabilirsiniz. 

İkizler Burcu

Uzun zamandır için için sizi heyecanlandıran seyahat ve keşif planları yapıp duruyorsunuz. 11 Şubat’a kadar sabredin, ondan sonra istediğiniz fırsat ayağınıza gelecek.

Uplifers önerisi: Her ne kadar yeni yerler keşfetmeyi sevseniz de, kısıtlı olan tatil diliminde dinlenmek ve enerji toplamak için kendinize zaman ayırmak da isteyebilirsiniz. “Kalabalıktan ve karmaşadan uzak tatili tercih edenler için en huzurlu 10 tatil destinasyonu

Yengeç Burcu

Eğer büyük bir alış veriş yapma peşindeyseniz mutlaka önceden araştırmanızı yapın ve gelen teklifleri birbiriyle karşılaştırın. Merkür’ün bir hafta daha hareket etmesi planlarınızda ummadık değişiklikler yaratabilir.

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz. Erteleme alışkanlığı günlük yaşantımızı nasıl etkiliyor?”

Aslan Burcu

Jüpiter’in burcunuza geçtiği geçen Temmuz ayından beri şans sizden yana. Aynı zamanda Dünyayı görme hevesiniz gittikçe artıyor. Şimdiden seyahat sayfalarına göz atmaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Başak Burcu

Yeni bir diyete başlama ya da sağlık rutininizde değişiklik yapmak gibi düşüncelerinizi askıya aldıysanız, 11 Şubata denk gelen Merkür’ün burcunuza geçmesi, size gereken kararlılığı getirecek.

Uplifers önerisi: Sağlıklı olabilmek için, iyi beslenmeye ve düzenli olarak spor yapmaya özen gösterin. Daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için, “Live up” kategorimizdeki önerilerimize bir göz atın.

Terazi Burcu

Bugün Güneş ve Jüpiter’in eşleşmesi hayatınızdaki romantizmi canlandıracak. Baş başa bir akşam yemeği ya da romantik bir gece için şimdiden kolları sıvayabilirsiniz. Partneriniz size karşı koyamayacak.

Uplifers önerisi:  Özel bir buluşma için, GastroClub’ın hazırladığı, birbirinden özel ve seçkin 600‘ü aşkın restorandan oluşan GastroMekanlar’ın listesine bir göz atın. “Güzel bir buluşma için İstanbul’un ideal mekanları”

Akrep Burcu

Bu hafta beklenmedik bir başarı elde edip, ummadığınız bir ödül aldınız mı? Eğer cevabınız hayırsa, Güneş ve Jüpiter’in buluşması ile birlikte siz de başarılarınızla parlayıp, herkesin imrendiği kişi olacaksınız.

Uplifers önerisi: İş hayatınızda başarıya ulaşmak için Viking’leri örnek alın, asla vazgeçmeden takım ruhuyla yola koyulun. “İş hayatının Vikingleri”

Yay Burcu

Hafta sonunuz biraz sakin geçecek olsa da dert etmeyin. Dolunay’ın salı günü seyahat hanenizde parlamasıyla birlikte, bir sonraki maceranızı planlamaya başlayabilirsiniz. Şimdiden seyahat sitelerine göz atın.

Uplifers önerisi: Tek başınıza seyahat etmek maceracı ruhunuzu besleyeceği gibi, kendinize güveninizi de yükseltir. Ünlü gezi bloggerı Keith Jenkin’ten; ¨Tek başına seyahat etmek için 10 sebep¨

Oğlak Burcu

İsteklerinizi hayata geçirmenin vakti geldi. Para, sağlık, mal-mülk veya hukuk… Hangi konuda olursa olsun, planladığınız şeyleri gerçeğe döndürmek için çalışmalara başlayacaksınız.

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin.¨

Kova Burcu

Bu ay Kovaların ayı, çünkü birçok Kova bu ay doğum gününü kutlayacak. Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte olmanın tadını çıkarın. Mumularınızı üflerken, bol bol yeni yaşınızla ilgili iyi dileklerde bulunmayı unutmayın.

Uplifers önerisi: Biraz daha cesaretinizi toplarsanız; hobinizi işe dönüştürebilir, kendi evinize çıkabilir, ya da kurmuş olduğunuz tüm düzeni ve alışkanlıklarınızı geride bırakıp başka bir ülkeye taşınabilirsiniz. “Yeni bir yıl, yeni kararlar: 2015’te biraz daha cesur olmaya var mısın?”

Balık Burcu

Yılın bu zamanaları sizin için biraz sakin geçiyor. Kendinizle baş başa kalıp bol bol iç sesinize kulak vereceksiniz. İlham perinizden gelen yaratıcı ruhu resim, müzik, edebiyat gibi alanlarda üreticiliğe dökebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, özellikle açık alanda yapılan uzun yürüyüşlerin yaratıcılığınızı arttırmak konusunda oldukça etkili olduğunu gösteriyor. “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için yürüyüş”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!