Günlük burç yorumları: 5 Şubat

Koç Burcu

Uzun zamandır planladığınız satın alma işlemini bir süreliğine daha erteleyeceksiniz. Özellikle çocuklarınıza ya da eşinize romantik bir hediye alma peşindeyseniz, müşteri pişmanlığı yaşamamanız için bu erteleme fikri yerinde bir karar olacak.

Uplifers önerisi: Orijinal aynı zamanda da hesaplı Feng Shui hediyeleri tam size göre olabilir. Feng Shui düzenine uygun yaşamak, evin içindeki pozitif enerjiyi ortaya çıkararak arkadaşlarınızın veya ailenizin evini daha huzurlu bir yer haline getirebilir. “Sevdiklerinizin evindeki enerjiyi yükseltecek Feng Shui hediye önerileri

Boğa Burcu

Jüpiter ve Güneş’in yaşayacağı fikir ayrılığı günlük akışınızı etkileyecek. Bir yandan iş projeniz ve bir yandan evle ilgili planlarınızı gerçekleştirmek için, günlük planınızı biraz değiştirmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi:  Önemli toplantılara gireceğiniz bu günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

İkizler Burcu

Venüs’ün Plüton’u desteklemesi sayesinde, iş yerinden tanıdığınız etkili bir kadının size işle ilgili destek verecek ve zaman konusunda size yardımcı olacak.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler“

Yengeç Burcu

Bu gün ya da yarın akşam için, iki kişilik bir plan yapıyorsunuz. Venüs’ün Plüton’u desteklemesi sayesinde, ilişkiniz daha da derinleşebilir ve farklı paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨

Aslan Burcu

Eğer aşk konusunda karşınıza çıkan fırsatı geri çevirdiğinizi düşünüyorsanız, ikici bir şans ayağınıza geliyor. Ertelediğiniz eğlenceli bir buluşma bugün ya da yarın gerçekleşebilir.

Uplifers önerisi:  İlk buluşmanızda, özel bir damak tadına ve restoran bilgisine sahip olarak da partnerinizi etkileyebilirsiniz. Özel bir buluşma için, GastroClub’ın hazırladığı, birbirinden özel ve seçkin 600‘ü aşkın restorandan oluşan GastroMekanlar’ın listesine bir göz atın. “Güzel bir buluşma için İstanbul’un ideal mekanları”

Başak Burcu

Bu sıralar iş ortaklıklarınızı ve bağlantılarınızı artırmak üzerine kafa yoruyorsunuz. Ama kariyerinize bu kadar odaklandığınız bir süreçte, partnerinizi de ihmal etmeyin. Düşüncelerinizi dürüst bir şekilde onunla da paylaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Düzenli bir cinsel yaşam, vücut geliştirmeye benzer çünkü üzerinde çalışmanız gerekir. Partnerinizle aktif bir cinsel hayata sahip olmak diğer yaşıtlarınıza göre fiziksel olarak 5 – 7 yıl kadar daha genç bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Mutlu bir cinsel hayata sahip çiftlerin sırları”

 

Terazi Burcu

Eğitim ya da seyahat ile ilgili planlarınızda aşırı derecede rahatsınız. Belki de, seyahat haritanızda ya da eğitim planlarınızsa bazı değişikliklere merhaba demedin zamanı gelmiştir.

Uplifers önerisi:  İnternet ve teknolojinin hayatımıza bu kadar entegre olmuş olması bize inanılmaz nimetler sunuyor. Akademik eğitim alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, online dersler alabileceğiniz platform ve üniversitelerin web sitelerine bir göz atın. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar”

Akrep Burcu

Kendinizi son zamanlarda fazlasıyla adadığınız ve azimle ilerlettiğiniz projenize ara vermenin zamanı geldi. Ufukta görünen bir seyahat, eğitim ya da iş gezisi bir süreliğine ilginizi farklı alanlara kaydırmanıza neden olacak.

Uplifers önerisi: Hayat çok kısa ve her anımız oldukça değerli. Durum böyleyken, aslında odaklanmamız gereken tek şey mutlu olmak. Landingstanding.com’un yazarlarından Meg Rulli’den “Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri”

Yay Burcu

Eğer son zamanlarda gerçekleşmesini dört gözle beklediğiniz bir konuda erteleme yaşadıysanız, planınıza yeniden gözden geçireceksiniz. Önceden reddedilen bir fikrin şimdi onaylanması sizi şaşırtmasın.

Uplifers önerisi:  100′lük Liste, fikir üretmek, düşüncelerinizi netleştirmek, gizli problemlerinizi çözmek veya aklınıza takılan herhangi bir soruya cevap vermek için kullanabileceğiniz güçlü bir tekniktir. Hem yapılacaklar listesi olarak kullanabilir hem de hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda rol oynayabilir.

Oğlak Burcu

Finansal durumunuzu nasıl iyileştireceğinizi düşünüyorsanız, eğer kendi işinizse, müşterilerinizle tekrar temasa geçeceksiniz. Eğer bir şirkette çalışıyorsanız, yöneticinizle mevcut planların değişimi ile alakalı bir toplantı gerçekleştireceksiniz.

Uplifers önerisi: Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır.¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Kova Burcu

Güneş’in önümüzdeki iki hafta boyunca Kova burçlarına geçmesi ile birlikte Kovalar parlamaya ve tüm ilgilerini kendilerine yöneltmeye başlıyor. Hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak doğru insanlarla karşılaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin.¨

Balık Burcu

İş programınızın değişmesi canınızı sıkmasın; çünkü bu size bir avantaj sağlayacak. Yeni benimsenen sistem ya da yapı sayesinde, işinize daha fazla güven ve istikrar geliyor.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!