Günlük burç yorumları: 4 Şubat

Koç Burcu

Hayatınızda daha fazla romantizm ve eğlence arıyorsunuz. Spontane planlar yapmaya çekinmeyin ve yarın kalıp uzun zamandır gitmek istediğiniz bir yere gidin veya yakın yerlere seyahat edin.

Uplifers önerisi: Tek başınıza seyahat etmek maceracı ruhunuzu besleyeceği gibi, kendinize güveninizi de yükseltir. Ünlü gezi bloggerı Keith Jenkin’ten; ¨Tek başına seyahat etmek için 10 sebep¨

Boğa Burcu

Evinizi yenileme ya da yeni bir gayrimenkule yatırım yapma arzusu içinizi kemiriyor. Aile içi planlarınız etkileyen Jüpiter ve Dolunay’ın sayesinde, bu fikirlerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

İkizler Burcu

Eğer hayatınızda inkar ettiğiniz bir gerçek ya da pişmanlık duyduğunuz bir karar varsa, bu kararları etkileyen insanlarla, yakın zamanda samimi ve şeffaf bir konuşma yapacaksınız.

Uplifers önerisi: İletişim kurarken hepimiz sorunlar yaşıyoruz. Bazen işyerinde çalışma arkadaşlarımızla, bazen ailemizle, bazen dostlarımızla, bazen bir görevliyle, bazen sokaktaki herhangi biriyle ama bunların üstesinden gelmek sizin elinizde. “İş yaşamında etkili iletişim teknikleri: İletişim problemlerini ortadan kaldırabilmek için karşınızdakinin anlayabileceği dilden konuşun”

Yengeç Burcu

Eğer çalıştığınız yerde emeğinizin karşılığını yeterince alamadığınızı düşünüyorsanız bunları dile getirmek için mükemmel zamanlama ayağınıza gelecek. Bu konuşma gerçekleşmeden önce, araştırmanızı yapın ve ilgili gerçeklere dayanarak argümanlarınızı oluşturun.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıya ulaşmış olan kişilerin sırlarından biri, ne söyledikleri kadar nasıl söylediklerine de önem vermeleridir. Çünkü aslında iletişim, konuşmadığınız ve hatta farkında olmadığınız zamanlarda da devam eder. ¨Vücut dilini doğru kullanmak için ipuçları¨

Aslan Burcu

Dün, Dolunay ihtiyaçlarınızı dengelemeniz için gerekli olan ışığı size yolladı. Bu ışık sayesinde, gerekli değişimleri yapmak ve ilişkilerinizde daha az talepkar bir insan olmak için, ilk adımı atabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

Başak Burcu

Dünkü Dolunay’ın etkisiyle işiniz, sağlığınız ya da aileniz hakkındaki fikirlerinizi ve varsayımlarınızı yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ne olursa olsun gerçeklere dayanmayan sanıların, önemli kararlarınızı etkilemesine izin vermeyin.

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yansıtmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir.¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Terazi Burcu

Önümüzdeki iki gün, sizin için önemli olan hedeflerinizi partnerinizle masaya yatıracaksınız. Sakinlik ve saygı, özellikle önemli konuları tartışırken karşınızdakinin sizi anlamasında daha etkili olacaktır.

Uplifers önerisi:  Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Akrep Burcu

Kariyerinizde karşınızda gittikçe artan, yepyeni fırsatlar çıkacak. Bu sayede; temizlik, bahçe işleri gibi ev işlerine ayırdığınız bütçenizi biraz daha artırabilir ve kendinizi sıkıntıdan kurtarabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Yay Burcu

Vergi işlerine biraz daha kafa yormaya başlayabilirsiniz. Borç para mı bulmanız gerekiyor, yoksa geri ödemeden mi yararlanacaksınız? Bu konuda karar vermek için en doğru zamanlama olacak.

Uplifers önerisi: Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır.¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Oğlak Burcu

Seyahat etmeyi ya da ileri seviyede bir eğitim programına mı katılmayı düşünüyorsunuz? Bugün, finansal durumunuzu ve bu planlarınızı gözden geçirmek için elinize iyi bir fırsat geçecek.

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Kova Burcu

Birtakım sebeplerden ve sorumluluklardan dolayı arkadaşlarınızla ayrı yollara savrulmuş olabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz ortamda kendiniz gibi davranmadığınızı düşünüyorsunuz, kendinizi kısıtlamayı bırakmanın ve kendinizi biraz daha iletişime açmanın faydasını göreceksiniz.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Balık Burcu

İş yerinde artan sorumluluklarınız, iletişim şeklinizi değiştirmeniz anlamına geliyor olabilir. Merkür’ün harekete geçmesiyle birlikte, siz de doğru kararları vermek için gereken zamanı bulacaksınız.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!