Günlük burç yorumları: 30 Ocak

Koç Burcu

Mars’ın Balık Burçlarına geçmesiyle birlikte, geçtiğimiz iki hafta performansınız normalde olduğundan daha düşüktü. Ama bu durgunluk daha fazla devam etmeyecek. Bu yüzden; dinlenmenin ve kendinizi deşarj etmenin tadını çıkarın.

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlenmenin önemi¨

Boğa Burcu

Venüs ve Neptün’ün tatlı kombinasyonu bu hafta sonu size peri masallarını aratmayacak bir romans yaşatacak. Tadını çıkarın, ancak kendinizi bu çoşkuya çok fazla kaptırmamanızda da fayda var.

Uplifers önerisi:  İlk buluşmanızda, özel bir damak tadına ve restoran bilgisine sahip olarak da partnerinizi etkileyebilirsiniz. Özel bir buluşma için, GastroClub’ın hazırladığı, birbirinden özel ve seçkin 600‘ü aşkın restorandan oluşan GastroMekanlar’ın listesine bir göz atın. “Güzel bir buluşma için İstanbul’un ideal mekanları”

İkizler Burcu

Önümüzdeki iki buçuk haftalık süreç boyunca aniden atağa kalkabilirsiniz. Venüs ve Neptün’ün buluşması, size onca zamanlık sıkı çalışmanızın gidişatı konusunda bir önizleme yapmanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi:   Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. “Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler”

Yengeç Burcu

Merkür’ün saklı sırlar hanenize yerleşmeye başlamasıyla birlikte, hayatınızdaki ufak tefek pürüzler konusunda daha dikkatli olun. Zira, size ummadık sonuçlar yaratıp sizi beklemediğiniz noktalara getirebilirler.

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Aslan Burcu

Güneş’in Kova burçlarını etkilemeye başladığı geçen haftadan beri, Aslanlar için ilişki konusu daha fazla önem kazandı. Geçmişte yaşanmış bir aşk yeniden alevlenebilir ya da hayatınıza her an yeni bir kişi girebilir.

Uplifers önerisi:  İlk buluşmanızda, özel bir damak tadına ve restoran bilgisine sahip olarak da partnerinizi etkileyebilirsiniz. Özel bir buluşma için, GastroClub’ın hazırladığı, birbirinden özel ve seçkin 600‘ü aşkın restorandan oluşan GastroMekanlar’ın listesine bir göz atın. “Güzel bir buluşma için İstanbul’un ideal mekanları” 

Başak Burcu

Venüs ve Neptün’ün sihirli eşleşmesi sayesinde hoş sürprizlerle dolu, tatlı bir hafta sonu geçireceksiniz. Burç haritanızda ilişki hanenizin parlıyor, bu yüzden hafta sonu keyifli randevulara hazır olun.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨

Terazi Burcu

Yönetici gezegeniniz Venüs bu hafta sonu Neptün ile bir araya geliyor. Bir hastanede ya da yardım kuruluşunda gönüllü etkinliklere katılma ve insanlara yardım etme duygularınız depreşebilir.

Uplifers önerisi:  Yeni projeler gerçekleştirdiğiniz bu dönemde, başkalarına yardım etmeyi de düşünebilirsiniz. İyilik yapabilen ve başkalarının hayatında küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler meydana getirebilen kişiler kendilerini daha işe yarar ve mutlu hissederler.¨Can yeleği içimizdedir: İyilik devrimine katılın

Akrep Burcu

Bu hafta sonu aşk ve ilişkiler konusunda, sizin için yılın en mükemmel günleri.  Venüs ve Neptün’ün gerçek aşk hanenizde birleşmesi, size tüm senenin aşk konusunda en şanlı günlerini getirecek.

Uplifers önerisi:  ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Yay Burcu

Güneş ve Merkür’ün iletişim hanenizde parlamasıyla birlikte bu hafta sonu fazla email ya da telefon alabilirsiniz. Ayrıca şehirde yapacağınız gezintiler ve yürüyüşler artabilir.

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Oğlak Burcu

Venüs ve Neptün bu hafta sonunun büyülü bir şekilde geçmesi için ellerinden geleni yapacaklar. Şehirde romantik bir akşam yemeği, tatlı bir hafta sonu kaçamağı ya da yeni tanıştığınız ve hoşlandığınız kişiyle flört etmek için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

Uplifers önerisi: Haftasonu için yakınlarda bir yerlere gitmeyi düşünüyorsanız, İstanbul çevresindeki butik otellere göz atabilirsiniz. ¨Butik oteller rehberi¨

Kova Burcu

Son zamanlarda ev ve aile özleminiz gittikçe arttı, ama daha fazla hasret çekmeyeceksiniz. Bu hafta sonu memleketinize seyahat edebilir ya da size ‘ev’i hatırlatan birileriyle bir bağlantıya geçebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmanıza ve biraz gülümsemenize yardımcı olacak bu kısa filmi izleyerek, sevinçten hüzüne bir çok duyguyu bir arada hissedecek, film bittiğinde ise yüzünüzdeki gülümsemeye engel olamayacaksınız. “Mutlu eden filmler: “Validation”

Balık Burcu

Venüs ve Neptün’ün birleştici gücü size inanılmaz bir yaşam enerjisi veriyor. Hatta, sizi bazen işleri ertelemeye ve direnmeye zorlayan Satürn bile bu enerjiniz engel olamayacak. Size gerekli olan sihirli dokunuşla enerji patlaması yaşayacaksınız.

Uplifers önerisi: Tüm gün enerjimizi üst seviyelerde tutabilmek için geçici çözümlere değil, günlük rutinimizde yapacağımız kalıcı değişimlere ihtiyacınız var. Enerjinizi sabit tutabilmenize yardımcı olacak önerilere bir göz atabilirsiniz. “Enerji dengenizi koruyabilmek için günlük rutininizde mutlaka olması gereken 5 alışkanlık

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!