Günlük burç yorumları: 3 Şubat

Koç Burcu

Dolunayın yardımsever Jüpiter’i selamladığı bu günlerde siz de göze çarpan bir performans sergileyeceksiniz. Yaptığınız bir sunumdan sonra alkış yağmuruna tutulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz bu günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

Boğa Burcu

Dolunay ve Jüpiter’in buluşması, sizi de olumlu etkiliyor. Çok derinden bağlandığınız kişisel amacınıza daha fazla odaklanıp, kendinizi sonuca ulaşma konusunda oldukça özgüvenli hissedeceksiniz.

Uplifers önerisi:  İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

İkizler Burcu

Yeni şeyler öğrenmeyi ve dünya hakkında meraklı olmayı seviyorsunuz. Yeni ayın Aslan Burcu’na yansımasıyla birlikte, siz de tamamladığınız bir kursu, imzaladığınız bir sözleşmeyi ya da yeni bitirdiğiniz bir projeyi kutlama fırsatı yakalayacaksınız.

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. Motivasyon kaynağı olarak; ¨ödül mü özgür irade mi?¨ soruna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Dolunay’ın Aslan Burcuna yansımasıyla birlikte, doyum ve başarı ayağınıza geliyor. Dolunay, cömert hediyesini size sunuyor: Başarılarınızın karşılığı olarak hak ettiğiniz finansal ödemeyi alacaksınız.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Aslan Burcu

Bugün sizin gününüz. Kalbinizden geçen şeyin gerçekleşmesine çok az kaldı. Aslan Burçlarına geçen Dolunay sayesinde, isteklerinizi gerçekleştirmek için gereken gücü ve motivasyonu bulacaksınız.

Uplifers önerisi:  Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır.¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

Başak Burcu

Tıpkı küçük bir çocuğun uçan balona ve bulutlara bakınca içinin mutluluk ve neşe ile dolması gibi siz de, gelecek hayat maceranıza atılmadan önce heyecan ve neşeyle dolup taşacaksınız.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Terazi Burcu

Dolunay’ın Aslan Burçlarında parlamasıyla birlikte, liderlik rolünü sizin üstlenmeniz gerekebilir. Eğer katılmanız gereken özel bir davet varsa, gecenin parlaya yıldızı muhtemelen siz olacaksınız.

Uplifers önerisi:  Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor”

Akrep Burcu

Tam olarak doğru yerdesiniz ve doğru adımlar atmaya da devam ediyorsunuz. Bir yandan, sizin adımlarınızı takip eden insanlara da ışık tutuyorsunuz. İlerlediğiniz yolda zaferlerinizle parlayacaksınız.

Uplifers önerisi:  Hayatta kendi yolunuzda emin adımlarla ilerlerken, Budizm öğretisinden, yaşam hakkında güzel dersler çıkarıp bazı güçlü felsefeler ve bakış açıları edinebilirsiniz. “Buda’dan yaşam felsefenizi değiştirecek 20 hayat öğretisi

Yay Burcu

Tüm Dünya sizin istiridyeniz ve kendinizi sanki görünmez hissediyorsunuz. Dolunay önünüze hiç bir engel koymuyor, istediğiniz şeyi yapabilir ve istediğiniz kişi olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dünyayı daha yaşanılabilir hale getirmek elinizde. Bu yönde atacağınız her küçük adım, size iyi hissettirmekle kalmayacak; yaşadığınız ortamı ve çevrenizdekilerin hayatlarını da güzelleştirecek. ¨Dünyayı değiştirmek için atabileceğiniz adımlar¨

Oğlak Burcu

Eğer özel hayatınızda ya da kariyer yaşamınızda yeni bir ortaklığa adım attıysanız, bu birleşme iki taraf açısından da inanılmaz derecede verimli olacak ve olumlu sonuçlar doğuracak.

Uplifers önerisi: Yeni bir projeye başlarken, başarılı insanların farklı 12 davranışına göz atmayı unutmayın: ¨Başarılı insanların ortak özellikleri¨

Kova Burcu

Dolunay ve Jüpiter’in birbirini selamladığı bu günlerde; sevgiliniz, iş ortağınız ya da yakın bir arkadaşınızla yapacağınız bir kutlama, uzun bir süre hafızanızdan çıkmayacak.

Uplifers önerisi: Evinizde parti vermek ve eğlenmek istiyorsanız ama diyetinizi bozma fikri de hoşunuza gitmiyorsa; Uplifers olarak hazırladığımız kokteyl tarifleri tam aradığınız şey. ¨Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyl tarifleri¨

Balık Burcu

Eğer vakıf işlerine girişmenin hayalini kuruyorsanız, hayatınızdaki bir kaç angaryayı atlayabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve yardımsever  hissettiğiniz bu günlerde  kahramanca bir girişimde bulunabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İyilik yapabilen ve başkalarının hayatında küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler meydana getirebilen kişiler kendilerini daha işe yarar ve mutlu hissederler.¨Can yeleği içimizdedir: İyilik devrimine katılın.¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!