Günlük burç yorumları: 3 Ocak

Koç Burcu

İş yerinizde bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ekip arkadaşlarınızla bir konuda anlaşamamak tartışmalar yaşanmasına sebep oluyor. Konuşmadan önce mutlaka dikkatlice düşünün. Olayları sakinlikle karşılamaya çalışın. Eğer bu tartışmayı düzgün bir şekilde yürütebilirseniz, kariyerinizde parlayacaksınız.

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz bu günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın“

Boğa Burcu

Uzun zamandır aynı yerde çalışmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Bu durum da dış görünüşünüze yansıyor. İşe giderken kendinize eskisi kadar özen göstermiyorsunuz. Enerjinizi geri kazanın. Yeni iş kıyafetleri için alışverişe çıkabilir veya yüzünüze bakım yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bu kış ofiste modanın gerisinde kalmamak, trendleri yakalamak ve şıklığınızı her daim korumak için en güzel bordo renk trendi uygulamalarına bir göz atın; Ofiste moda rüzgarları: Bordoya boyanma zamanı”

İkizler Burcu

Gezegenlerin yer değiştirmesiyle finanslarınızı kontrol altına almanız gerekebilir. Bu konuda bilgili birine danışın ve yardım isteyin. Yatırımlarınızı, vergilerinizi, borçlarınızı ve aile finanslarınızı düzene sokmak için bir plan yapın.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Yengeç Burcu

Yakınlarınızla uzun zamandır görüşmüyorsunuz. Hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirmek için çok iyi bir fırsat. Ailenizi ziyarete gidin veya arkadaşlarınızı evinize çağırın. Güzel sohbetler yapabilir, kendinizi mutlu ve rahatlamış hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Evinizde parti vermek ve eğlenmek istiyorsanız ama diyetinizi bozma fikri de hoşunuza gitmiyorsa; Uplifers olarak hazırladığımız kokteyl tarifleri tam aradığınız şey. ¨Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyl tarifleri¨

Aslan Burcu

Bugün sadece kendinize zaman ayırın. Sevdiğiniz şeylerle uğraşın, tek başınıza sinemaya gidin veya sahilde yürüyüşe gidin. Üzerinizdeki sıkıntıyı ve stresi atmanın en iyi yolu başka şeylere odaklanmak ve kendinize vakit ayırmak. Daha sakin bir hafta sonu geçirin.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Başak Burcu

Dolunayın etkisiyle bir arkadaşınızla birbirinize sırlarınızı anlatacaksınız. Bu durum sizi daha da yakınlaştıracak. Son zamanlarda yaşanan bir karmaşıklık hakkında yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler, olaya daha farklı bakmanızı sağlayacaktır.

Uplifers önerisi:  Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar. ¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?”

Terazi Burcu

Kariyerinizle ilgili önemli gelişmeler olabilir. Yaratıcılığınızla parlayabilir, iş arkadaşlarınızın saygısını kazanabilirsiniz. İş vasıtasıyla tanıştığınız bir kişi size bir teklifle gelebilir. Bu teklif başta ilginizi çekmese de uzun vadede başarıya ulaşmanızda yardımcı olacaktır. İyi düşünün.

Uplifers önerisi: Aldığınız haberler üzerine eyleme geçmeden önce hayatınızla ilgili biraz düşünün. Temel değerlerinizi belirledikten sonra alacağınız kararların bu değerlere uygun olup olmadığını görebilirsiniz. ¨Temel değerler belirlemenin önemi ve yöntemi¨

Akrep Burcu

İşte yapacağınız yeni proje konusunda kararsız olabilirsiniz. Hafta sonu etrafınızdaki teknolojik aletlerden uzaklaşarak bu projeye kafa yorun. Yaratıcılığınızı kullanın ve birkaç tane fikir üretin. İş vereniniz fikirlerinizden çok etkilenecek.

Uplifers önerisi: Yeni bir projeye başlarken, başarılı insanların farklı 12 davranışına göz atmayı unutmayın: ¨Başarılı insanların ortak özellikleri¨

Yay Burcu

Finansal hayatınızdan hiç memnun değilsiniz. Yatırım planları veya vergi ödemeleri için plan yaparken zorlanıyorsunuz. Bu durumda, konuyla alakalı bilgi sahibi birine danışabilirsiniz. Bu kişi profesyonel bir danışman veya yakın bir dostunuz olabilir. Çevrenizdekilerden yardım istemekten çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Girişimcilik dünyası farklı oluşumlarla kabuk değiştirirken, girişimciler için de fırsatlar her geçen gün artıyor. Dünya’da ve Türkiye’de, özellikle genç yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği projeler arasında ise web projeleri var. Projelerinize fon bulmak için; ¨Fonlabeni.com¨

Oğlak Burcu

Dolunayın etkisiyle ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşımayı düşünebilirsiniz. İlişkinizin gidişatına göre bu beraber eve çıkmak veya evlenmek olabilir. Partnerinizi karşınıza alın ve isteklerinizi anlatın. Aynı fikir ve isteklere sahip olduğunuzu bilmek sizi mutlu edecektir.

Uplifers önerisi: Eğer yolunda giden bir ilişkiniz varsa, sizi birbirinize bağlayacak adımları atmak, hayatınızın en mutlu dönemi olabilir. Ancak hayatınızın geri kalanını biriyle beraber geçirmeye karar vermeden önce, bu bağlılığa gerçekten hazır olup olmadığınızdan emin olmanız gerekiyor. ¨Evlenmeden önce bilinmesi gereken 12 şey¨

Kova Burcu

Kendi üstünüze çok gidiyorsunuz. Olayları olduğundan daha büyük görüyorsunuz ve bu durum sıkıntılı hissetmenize neden oluyor. Olaylara biraz daha mantıklı bakmaya çalışın. Üzerinizdeki stresi azaltmak için alışverişe gidebilir veya kendinize bakım yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: 

Kendinize bir iyilik yapın ve bu hafta sonu kendinizi şımartın. Bütün haftanın ve hatta hafta sonun yorgunluğunu atmak için; “İstanbul günlükleri: The Grand Tarabya Therapia Spa” yazımıza bir göz atın.

Balık Burcu

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanıyor. Eğer bir ilişkiniz varsa, partnerinizle çok romantik dakikalar geçiriyorsunuz. Ona olan duygularınız daha da netleşiyor. Eğer, bekarsanız, çevrenizden biriyle aranızdaki arkadaşlık bir ilişkiye dönüşebilir.

Uplifers önerisi:  Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨ 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!