Günlük burç yorumları: 27 Ocak

Koç Burcu

Aşk hayatınızda mahremiyet özlemi çekiyor ve  biraz olsun kendinize özel vakit ayırmak istiyorsunuz. Partneriniz bir süreliğine etrafınızda olmayacak ve siz de beklediğiniz fırsatı bularak daha sessiz bir ortamın ve kendinize ayıracağınız vaktin tadını çıkaracaksınız.

Uplifers önerisi:  Daha üretken ve keyifli vakit geçirebilmek, hayatın tadını çıkarabilmek için; yaşama sevincinizi ve heyecanınızı kaybetmeyin. Çevrenizdekilere de bulaştırmaktan çekinmeyin. “Mutluluk manifestosu”

Boğa Burcu

‘Bekarlık sultanlık’ demişler, siz de bekarlığınızın tadını çıkarın. Bugünden itibaren Şubat ayının 20’sine kadar, sosyal etkinliklerin tadını çıkarıp yeni insanlarla iç içe olacaksınız.

Uplifers önerisi:   Sosyal aktiviteler yaşam kalitenizi yükseltir. ¨Yaşam kalitenizi farklı yönleriyle arttırmak için öneriler¨

İkizler Burcu

Özel biriyle tanışmayı mı bekliyorsunuz? Bugünden itibaren, kariyer ve şöhret hanenize giren Venüs’ün de yardımıyla, sektörde önemli rol oynayan biriyle tanışabilirsiniz.

Uplifers önerisi:   Özellikle iş yaşantımızda ‘’duruş’’ kavramı bizleri günlük hayatlarımızda farkında olmadan belirli şekillere veya tanımlara büründüren etken olarak karşımıza çıkar. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. “Yoga ile sağ ve sol beyin dengesi: Duygusal zeka ile kariyerinizde farklılaşın”

Yengeç Burcu

Eğer duygusal bir birlikteliğiniz varsa, uzun zamandır hayalini kurduğunuz romantik tatili yapmak için kolları sıvayacaksınız. Şubat ayının 20’sine kadar, bir seyahat firmasıyla görüşebilir ve hayalinizdeki tatili gerçekleştirmek için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer kış tatilleri hoşunuza gidiyorsa, Ren geyikleriyle donmuş göl etrafında kar dolu dağ eteklerinde gezinti yapmak ve igloo’da gökyüzünü izleyerek vakit geçirmek harika bir tatil yapmanıza kesinlikle destek olacaktır. Kış tatili sevenlere farklı bir alternatif: Kakslauttanen Otel”

Aslan Burcu

Evli ya da bağlı bir ilişki yaşayan Aslan Burç’ları bugünden itibaren 20 Şubata kadar herhangi bir zamanda, partnerleriyle kaynaklarını ortak kullanma hakkında iyi bir haber alacaklar. İlişkinizde bir adım daha ileriye gitmeye hazır olun.

Uplifers önerisi:  Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak daha güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Başak Burcu

İlişkinizdeki uyum görenlere parmak ısırtıyor. Bugün ilişki hanenize geren aşın gezegeni Venüs, 20 Şubata kadar ilişki hayatınızda ufak sürprizlere sebep olabilir.

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!”

Terazi Burcu

Bugünden itibaren önümüzdeki üç hafta boyunca ofiste ortaya çıkan aşırı huzurlu ortam dikkatinizi çekecek. Birden herkesin işbirliğine ve yardım etmeye daha istekli hale gelmesi sizi şaşırtabilir ama bu durumdan olabildiğince faydalanmaya bakın.

Uplifers önerisi:  Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır.¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

Akrep Burcu

Önümüzdeki dört hafta boyunca Venüs’ten ruh eşinizle tanışma konusunda tam destek alacaksınız. Bu yıldızsal dayanışmanın tadını çıkarın ve size gelen çıkma davetlerini daha fazla değerlendirmeye alın.

Uplifers önerisi:  Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Yay Burcu

Evinizi yeniden dekore etme ya da pahalı bir şeyler satın alma konusunda kendinizi bir hayli motive ettiniz. Evinize daha fazla değer katmak ve yuvanızda dekorasyon değişiklikleri yapmak için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

Uplifers önerisi: Evinizde kullanılmayan, kurtulmaya çalıştığınız ancak belki bir gün lazım olur diyerek bir kenarda sakladığınız çeşitli objeleri yeniden değerlendirmekle işe başlayın. Biraz yaratıcılık, biraz da el becerisiyle bu objeleri kullanılabilir hale getirmek ve yeni formlarda baştan yaratabilmek mümkün. “Evinizdeki kullanılmayan malzemeleri dekoratif amaçlı değerlendirmenin 30 yaratıcı yolu”

Oğlak Burcu

Şubat ayının sonuna kadar, nezaket ve cazibenizi kullanarak, hayatınızdaki sorunları çözecek ve doğru kararlar alacaksınız. Aynı zamanda insanları ikna etme konusuda daha başarılı olabilir ve daha kolay uzlaşmaya varabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili bir kaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri”

Kova Burcu

Bu hafta gelirinizi yükseltmek için karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirmek sizin elinizde. Patronunuzdan maaşınıza zam yapmasını isteyebiliri ya da farklı yöntemler kullanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Balık Burcu

Bugünden itibaren Şubat ayının son haftasına kadar Venüs Balık Burç’larına geçiyor. Daha alımlı olacak ve karşı cinsin normalde olduğundan daha fazla ilgisini çekeceksiniz. Gelen çıkma teklifleri hemen reddetmeden önce, bazıları üzerine biraz düşünmek kötü bir fikir olmayabilir.

Uplifers önerisi: 1989 yılında Kellerman, Lewis, and Laird tarafından yapılmış olan bir çalışma, başka hiç bir dış etken olmaksızın, yalnızca göz göze gelmenin birisine aşık olmanız için yeterli olabileceğini destekliyor. Göz kontağının gücü”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!