Günlük burç yorumları: 26 Ocak

Koç Burcu

Arkadaşlarınızla geçirdiğiniz harika bir hafta sonundan sonra haftaya bomba gibi başladınız. Bu hafta içinde karşınıza uzun zamandır izini kaybettiğiniz bir arkadaşınız çıkarak sizi şaşırtabilir.

Uplifers önerisi:  Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı“

Boğa Burcu

Eğer aklınızda kariyerinizle ilgili bi değişiklik yapmak varsa, tetikte olun. Hafta sonu tanıştığınız bir insan, size yeni kariyer kapıları açacak başka birilerini tanıyor olabilir.

Uplifers önerisi:   Özellikle iş yaşantımızda ‘’duruş’’ kavramı bizleri günlük hayatlarımızda farkında olmadan belirli şekillere veya tanımlara büründüren etken olarak karşımıza çıkar. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. “Yoga ile sağ ve sol beyin dengesi: Duygusal zeka ile kariyerinizde farklılaşın”

İkizler Burcu

Uzun zamandır içinizde tuttuğunuz bir inancınız bu günlerde biraz sarsılabilir. Hayatı yeni haliyle kucaklamak ve ona başka açılardan bakmak, size güçlü birinden gelecek olan yardım kapılarını açabilir.

Uplifers önerisi:   Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Yengeç Burcu

Eğer işyerine olan katkılarınızın fark edilmediğini düşünüyorsanız, sesinizi yükseltin ve endişelerinizi yöneticilerinizle paylaşın. Fikirlerinizi açık yüreklilikle getirmek, başkalarının size olan saygısını da artıracaktır.

Uplifers önerisi: İletişim kurarken hepimiz sorunlar yaşıyoruz. Bazen işyerinde çalışma arkadaşlarımızla, bazen ailemizle, bazen dostlarımızla, bazen bir görevliyle, bazen sokaktaki herhangi biriyle ama bunların üstesinden gelmek sizin elinizde.İş yaşamında etkili iletişim teknikleri: İletişim problemlerini ortadan kaldırabilmek için karşınızdakinin anlayabileceği dilden konuşun”

Aslan Burcu

Venüs, hafta sonu ilişki hanenizi terk etti, bu yüzden buaralar sosyal hayatınızdan olabildiğince zevk almaya ve katılabildiğiniz kadar çok sosyal aktiviteye katılmaya çalışın. Çünkü, önümüzdeki günlerde iş yoğunluğunuz artabilir.

Uplifers önerisi:  Sosyal aktiviteler yaşam kalitenizi yükseltir. ¨Yaşam kalitenizi farklı yönleriyle arttırmak için öneriler¨

Başak Burcu

Yoğun bir iş temposundan sonra şimdi biraz rahatlama zamanı çünkü Venüs, bu haftadan itibaren ilişki hanenize yerleşiyor. Sosyal hayatınızda parlayacak ve sosyalleşmek için bol bol vakte sahip olacaksınız.

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili bir kaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri”

Terazi Burcu

Eğlenceyi seven Venüs’ün Terazi Burçlarını etkilemesiyle, hafta sonunuz neşeli ve eğlenceli geçti. Eğer bekarlıktan sıkıldıysanız bu aralar kaşınıza çıkacak insanlara biraz daha alıcı gözüyle bakın, hayatınızın aşkı çok yakınlarda olabilir.

Uplifers önerisi:  Hayatınızı daha mutlu bir hale getirmek sizin elinizde. Atacağınız adımlarla ve günlük yaşamınızda uygulayacağınız ufak şeylerle kendinizi daha iyi hissedecek, yaşamdan zevk alacak ve her anın tadını çıkaracaksınız. Daha iyi bir yaşam için 20 hayat sırrı”

Akrep Burcu

Ailevi sorunlarınızı çözmek ve son zamanlarda yaşanan tartışmaları unutmak için olumlu bir enerji hissedeceksiniz. Böylece aradaki buzlar kendiliğinden eriyecek. Karşınızdaki ile konuşurken ona sorular sormaktan çekinmeyin.

Uplifers önerisi:  Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Yay Burcu

Eğer çocuğunuz varsa ve onunla uzun zamandır konuşmadıysanız, tekrar etkili bir iletişim kurmak için elinize bir fırsat geçecek. Çocuğunuza düşüncelerini açıklama fırsatı verdiğinizde, aklında olanları duymak sizi baya şaşırtabilir.

Uplifers önerisi: Genç ebeveynlerin bilinçlenmelerine, çocuklarının gelişimi döneminde doğru adımlar atabilmelerine yardımcı olacak öneriler için; ¨Genç ebeveynlerin bilmesi gerekenler¨

Oğlak Burcu

Eviniz artık, kişisel zevklerinizi ve karakterinizi yansıtmıyor olabilir.  Eğer kendinizi evinizde çok rahat hissetmiyorsanız, ilginizi çekecek şeyleri aramaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Kova Burcu

Eğer bekarsanız, proaktif ve her şeye ön ayak olan tavırlarınızla birilerinin ilgisini yakalayacaksınız. Özellikle kıvrak zekanız başkalarının başını döndürmede oldukça etkili.

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili bir kaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri”

Balık Burcu

Bu sıralar görüşünüzle ilgili değişiklik yapma yoluna gidebilirsiniz. Etkileyici ve göz alıcı Venüs, burcunuzu etki alanına alacak ve kendinizi daha çekici hissedeceksiniz.

Uplifers önerisi: Kendinizi yenilemek istediğiniz bir döneme girerken, giyim ve stil önerileri sunduğumuz Style Up kategorisine göz atabilir, kombin önerilerinden ilham alabilirsiniz.

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!