Günlük burç yorumları: 23 Ocak

Koç Burcu

Hafta sonu için, bir kaç tane etkinlik daveti alabilirsiniz. Bunun yerine, arkadaşlarınızı eve davet etmeyi, bir sergi açılışına ya da sanat galerisine gitmeyi veya canlı müzik performansı izlemeyi tercih edin.

Uplifers önerisi:  Evinizde parti vermek ve eğlenmek istiyorsanız ama diyetinizi bozma fikri de hoşunuza gitmiyorsa; Uplifers olarak hazırladığımız kokteyl tarifleri tam aradığınız şey. ¨Evde hazırlayabileceğiniz düşük kalorili kokteyl tarifleri¨

Boğa Burcu

Venüs’ün Balık Burcuna geçmesiyle, kendinizi özel hissedeceksiniz. Yeteneklerinizi kendinize saklamayın; onları açığa çıkararak doğru insanları kendinize çekip, bazı fırsatlar yaratabilirsiniz.

Uplifers önerisi:   Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu“

İkizler Burcu

Önümüzdeki üç haftalık süre boyunca Merkür’ün hareketleri devam edecek ve bu sizi etkileyebilir. Eğer şubat ayında herhangi bir seyahat planınız varsa, kendinize varacağınız yere gitmeden önce daha fazla ekstra zaman tanıyın.

Uplifers önerisi:  Kişisel seyahatler veya iş seyahatleri için yapılan uzun uçuşlar sağlığımızı ister istemez etkiler. Uzun uçuşların sağlığımızı olumsuz yönde etkilemesini önlemek için, kendimize bir çeşit seyahat öncesi rutini geliştirmemiz ve jetlag’ın olumsuz etkilerini azaltmamız lazım. Zaman diliminiz neresi olursa olsun, sizi her zaman zinde tutacak ve sağlıklı kalmanızı sağlayacak 5 öneriye göz atın. Uzun uçuşlara hazırlanmak için 5 sağlıklı yöntem”

Yengeç Burcu

Mars’ın seyahat hanenizle olan etkileşimi, ufuktaki seyahat planlarını artıracak gibi görünüyor. Uzun bir aradan sonra bir tatil yapmak istiyorsunuz, ancak yapacağınız yolculuklar tatilden ziyade işinizle alakalı olacak.

Uplifers önerisi:  Yapacağınız yolculuklar her ne kadar iş amaçlı olsa da gittiğiniz yerlerin olabildiğince tadını çıkarmaya çalışın. Tek başınıza seyahat etmek, maceracı ruhunuzu besleyeceği gibi, kendinize güveninizi de yükseltir. Ünlü gezi bloggerı Keith Jenkin’ten; ¨Tek başına seyahat etmek için 10 sebep¨

Aslan Burcu

Eğer bekarsanız, önümüzdeki hafta içinde yeni biriyle tanışabilirsiniz. Satürn’ün üzerinizdeki etkisiyle birlikte, bu yeni tanıştığınız insanla ilgili, uzun vadeli ilişki kurma potansiyeli üzerine kafa yoracaksınız.

Uplifers önerisi:  Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Başak Burcu

Merkür’ün önümüzdeki günlerdeki hareketleri evle ilgili karalarınız üzerinde etkili olacak. Evinizi yenileme ya da iyileştirme konusundaki önemli planlarda değişiklik yapacak yada onları tekrar gözden geçireceksiniz.

Uplifers önerisi:   Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Terazi Burcu

Bu hafta sonu biraz harekete geçin ve oturup bu sene hayatınızda değişmesini istediğiniz şeylerin listesini yapın. Ocak ayının  30’una kadar daha fazla organize olacak ve iş düzeninizi rayına oturtacaksınız.

Uplifers önerisi:  Biraz daha cesaretinizi toplarsanız; hobinizi işe dönüştürebilir, kendi evinize çıkabilir, ya da kurmuş olduğunuz tüm düzeni ve alışkanlıklarınızı geride bırakıp başka bir ülkeye taşınabilirsiniz. Yeni bir yıl, yeni kararlar: 2015’te biraz daha cesur olmaya var mısın?”

Akrep Burcu

Bağlılık gezegeni Satürn’ün etkisiyle, hayatınızda bir aşk ilişkisi tomurcuklanmaya başladı. Şimdiden bunun uzun süreli olup olmayacağını sorgulamanız anlamsız. Eğer gerçekten sağlam bir bağ varsa kendiliğinden devam edecektir.

Uplifers önerisi:  Partnerinizin davranışlarının, sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü”

Yay Burcu

Önümüzdeki aylar için, seyahat ajandanız bir hayli yoğun görünüyor. Bir yandan Jüpiter sizi uzak seyahatler konusunda cezbederken, Güneş de kısa mesafeli yolcuklar ya da şehir içinde yapacağınız yürüyüşler konusunda size göz kırpıyor.

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Oğlak Burcu

Satürn’ün de desteği ile, finansal beklentilerinizi daha sağlam zemine dayandırıp, sarsılmaz kararlar alacaksınız. Eğer imzalamayı planladığınız bir sözleşme varsa, 11 Şubat’ı bekleyin.

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Kova Burcu

Güneş’in Kova Burçlarına geçmesiyle, en iyi yaptığınız işlerde parlayacaksınız. Dünya ve insanlıkla ilgili daha anlamlı işlere imzalar atabilir ve dahiyane fikirlerinizi hayata geçirmeyi planlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi:   Dünyayı daha yaşanılabilir hale getirmek elinizde. Bu yönde atacağınız her küçük adım, size iyi hissettirmekle kalmayacak; yaşadığınız ortamı ve çevrenizdekilerin hayatlarını da güzelleştirecek. “Dünyayı değiştirmenize yardımcı olacak 100 adım”

Balık Burcu

Bazen kendinizi yeniden şarj etmek ve perdenin arkasındaki gizemli kaynaklarla bağlantıya geçmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden bu zamanlarda, mümkün olduğunca sağlam bir uyku alın, rüya görün ve meditasyon yapın.

Uplifers önerisi: Ruhani bir yolculuğa çıkacağınız bu dönemde meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Hayatla kurulan bağları güçlendiren meditasyon, aynı zamanda bağların koparılmasına da olanak verir. ¨Meditasyon: Zihninizi boşaltmak için ipuçları¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!