Günlük burç yorumları: 22 Ocak

Koç Burcu

Güneş ve Satürn’ün birlikte çalışmasıyla uzun süreli hayallerinizi gerçekleştirmek mümkün olacak. Şimdiden favori seyahat web sitelerinizi veya üniversitedeki kurs seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  İnternet ve teknolojinin hayatımıza bu kadar entegre olmuş olması bize inanılmaz nimetler sunuyor. Akademik eğitim alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, online dersler alabileceğiniz platform ve üniversitelerin web sitelerine bir göz atın. İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar”

Boğa Burcu

Çalışma hayatı ve finansal konularla alakalı devam eden güvenlik mevzusunu tekrar gündeme getireceksiniz. Gelecekte daha özgür olabilmek için, birikimlerinizi nasıl toplayacağınız konusunda planlar yapın ya da birikimlerinizi, yatırımlarınızı ve emeklilik planlarınızı artırın.

Uplifers önerisi:   Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak, güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak ipuçları¨

İkizler Burcu

Satürn ve Yay Burcu çalıştığınız kuruma olan bağlılığınızı artırma konusunda size yardımcı olacak. Kişisel ya da profesyonel anlamda ortaklıklarınız için; ortak vizyon ve karşılıklı güven konusuna konsantre olun.

Uplifers önerisi:  Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Yengeç Burcu

Yeni yaptığınız yatırımlar ve aldığınız finansal kararlarda, her şeyin konuşulduğu şekilde dokümanlandığından emin olmak için finansal belgelerinizi tekrar gözden geçirin. Düşündüğünüzden daha fazla para elinize geçebilir.

Uplifers önerisi:  Girişimci veya yönetici olarak yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem çalışanlarınızla iletişim halinde kalmaya, hem de müşteriden gelen e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Çevrenizdeki ¨gürültüyü¨ susturmak, konsantrasyonunuzu ve üretkenliğinizi arttırmak için esastır. “Odaklanma sorununa karşı beyninizi eğitin”

Aslan Burcu

Eğer hayatınızda biri varsa gelecek kararları hakkında konuşmanız gerekebilir. Yakın kişisel ya da profesyonel ilişkilerinizde devamlılık, attığınız adımlar doğrultusunda mümkün olabilir.

Uplifers önerisi:  Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Başak Burcu

Buaralar aklınızda evinizle alakalı bir yenilik fikri var. Duvarlarınızın rengini değiştirerek evinize farklı bir hava katmak istiyorsunuz. Renk kataloglarını kurcalayabilir ve online dekorasyon dergilerine göz atabilirsiniz.

Uplifers önerisi:   Evinizin duvarlarından sıkıldınız, rengini değiştirmek istemiyorsunuz ancak biraz renk gelse hiç de fena olmaz diyorsunuz. Ya da evinizi sıkıcılıktan kurtarmak için basit fakat etkili bir değişiklik arıyorsunuz… O zaman duvarlarınıza renk katacak, yaratıcı ve estetik duvar panoları tam aradığınız şey olabilir. Evinizdeki malzemelerle duvarlarınıza renkli dokunuşlar yapmanıza yardımcı olacak yaratıcı fikirler”

Terazi Burcu

Kişisel planlarınızı ve hayallerinizi ön plana çıkarmak için gereken güveni birden kendinizde bulursanız şaşırmayın. Öz güvenininiz bir anda artabilir ya da size yakın olan birinden planınızla alakalı riskler konusunda yardım alabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken hayatımızdaki en önemli şeyin diğer insanlarla olan ilişkilerimiz olduğu kanısına varıyor. ¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Akrep Burcu

Sonunda yeni bir ev almak ya da evinizi yenilemek için beklediğiniz finansal krediyi alacaksınız. Diğer bir seçenek olarak da, bir veye birden fazla ev alarak yeni yatırımlara imza atabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

Yay Burcu

Geçtiğimiz aylarda imzaladığınız bir sözleşmeyi yeniden gözden geçirmek isteyebilir ya da yaptığınız bir mülakatın tekrar üzerinden geçebilirsiniz. Detaylar konusunda dikkatli olmak her zaman size fayda sağlayacaktır.

Uplifers önerisi: Detaylara odaklanmanız gereken bu dönemde meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Hayatla kurulan bağları güçlendiren meditasyon, aynı zamanda bağların koparılmasına da olanak verir. ¨Meditasyon: Zihninizi boşaltmak için ipuçları¨

Oğlak Burcu

Güvendiğiniz bir arkadaşınızdan, aile danışmanınızdan ya da yetkili birinden gelecek olan destekle uzun dönemdeki sermaye artırımı planlarınızı hayata geçirebileceksiniz. Yeni stratejiler geliştirerek, uzun vadeli yatırım planlarınızı onaylama yoluna gidebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

Kova Burcu

Yetenek başarının önemli anahtarlarından biri olsa da, kurduğunuz iyi ilişkiler ve bağlantılar da başarıyı artırır. Üretken olmanız, önemli bağlantıların ve yetkili kişilerin ilgisini üzerinize çekme konusunda size yardımcı olacak.

Uplifers önerisi:   Yapılan araştırmalar, özellikle açık alanda yapılan uzun yürüyüşlerin yaratıcılığınızı arttırmak konusunda oldukça etkili olduğunu gösteriyor. Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için yürüyüş”

Balık Burcu

Gerekli olmayan etkinliklere ve davetlere katılmayı hayatınızdan çıkarmaya çalışın. Kariyerinize daha fazla odaklanırsanız, ilgili insanların dikkatini çekebilir ve uzun vadeli kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek için gerekli olan enerjiye kavuşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Özellikle iş yaşantımızda ‘’duruş’’ kavramı bizleri günlük hayatlarımızda farkında olmadan belirli şekillere veya tanımlara büründüren etken olarak karşımıza çıkar. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. “Yoga ile sağ ve sol beyin dengesi: Duygusal zeka ile kariyerinizde farklılaşın”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!