Günlük burç yorumları: 21 Ocak

Koç Burcu

Koç burçları genellikle işlerini kendi başlarına yapmayı tercih ederler ve kimseden yardım almazlar. Ama bazı konularda ortak çalışmak başarı için en fazla gereken şeylerden biridir. Bu yüzden günlük iş planınıza ortak çalışmayı da eklemek sizin yararınıza olacaktır.

Uplifers önerisi:  Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. İş yaşamında ekip çalışmasının önemi”

Boğa Burcu

Anın tadını çıkarıp zamanınızı doya doya yaşamayı tercih ediyorsunuz. Merkür’ün yer değiştirmesi, yavaşlamanıza ve işlerinizi tekrar organize etmenize olanak sağlayacak ve potansiyel hedeflerinize tekrar odaklanmanızı sağlayacak.

Uplifers önerisi:   Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

İkizler Burcu

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün yer değiştirmesi 11 Şubata kadar devam edecek. Bu yüzden içinde bulunduğunuz karmaşadan kendinizi kurtarıp, daha sakin hissedip, gezegeninizin etkisini üzerinizde göreceksiniz.

Uplifers önerisi:  Dengesiz beslenme, spor eksikliği, düzensiz uyku ve stres sağlığımızı ve zihinsel sakinliğimizi etkiler. Bu da düşünce dağınıklığı ve motivasyon eksikliği yaratabilir. Yaşam kalitenizi artırmak için sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeniz olmazsa olmazlardan. “Aktif ve sağlıklı bir yaşam için motivasyonunuzu sürekli kılabilmenin yolları”

Yengeç Burcu

Aile yengeçler için her zaman önce gelir. Merkür’ün Kova Burcu’na geçmesiyle birlikte korumacı ve anaç yanınızı tam anlamıyla sevdiklerinize göstereceksiniz.

Uplifers önerisi:  Hayatınızda değerli olan insanlara onların ne kadar değerli olduklarını söylemeden ölüm döşeğinde olmak istemezsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili konularda özellikle hassasiyet göstermeniz sizin için faydalı olacaktır. ¨Ölmeden önce söylenmesi gereken 50 şey¨

Aslan Burcu

Uzun zamandır ilişkilerinizi ihmal etmiştiniz ancak, yeni ayın Kova Burcu’na geçmesiye birlikte sizin için önemli olan kişilerle olan ilişkileriniz hayatınızın merkezine yerleşiyor ve onlarla daha fazla vakit geçirmeye başlıyorsunuz.

Uplifers önerisi:  Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı“

Başak Burcu

Yönetimsel bir sorundan dolayı işle ilgili yapmanız gereken bir proje askıya alınacak. Her şeye yetişip, kendi kendinize yapamayacağınızı kabul edin ve size işlerinizi organize etme konusunda yardım eden insanlara izin verin.

Uplifers önerisi:   Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨Bilim insanı gibi düşünmenin yolları¨

Terazi Burcu

Eğer bir çocuğunuz varsa, önümüzdeki günlerde onun eğitimiyle alakalı konular öncelik kazanacak. Yeni bir özel hoca veya danışman arayışı içinde olabilir ya da çocuğunuzu farklı bir okula kaydettirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası“

Akrep Burcu

Eğer yeni bir ev almak ya da kiralamak gibi evle değiştirmekle ilgili  bir planınız varsa hemen karar vermeyin. Merkür’ün 11 Şubata kadar devam edecek olan hareketleri sağlıklı kararlar vermenizi engelleyebilir. O yüzden mümkün olduğunca çok ev görüp, farklı emlakçılarla görüşün.

Uplifers önerisi:  Yeni bir yere taşınıyorsanız, ya da bulunduğunuz ev ile ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız, renklerin gücünü kullanın. ¨Evinizin her odası için farklı renk seçenekleri¨

Yay Burcu

İş hayatınızla alakalı iletişim eksikliğinden ya da yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunlar çıkabilir, bu yüzden bütün görüşmelerinizi düzenli bir şekilde planlayın ve kaydedin. Görüşmeden önce mümkün olduğunca erken evden ya da ofisten ayrılın ve mutlaka hazır olarak gidin.

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz bu günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın“

Oğlak Burcu

Merkür’ün para hanenize gelmesiyle birlikte finansal mevzular ekstra önem ve öncelik kazanıyor. 11 Şubata kadar parayla alakalı konularda mümkün olduğunca titiz davranın, hiç bir faturayı kaybetmeyin ve dikkatli olun.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Kova Burcu

Merkür’ün Kova Burcuna gelmesiyle birlikte hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanacak. Hayatınızdaki pürüzleri ve sorunları gidermek, organize olmak ve yeni planlar yapmak için ideal bir zamandasınız.

Uplifers önerisi:   İş yaşamında en çok karşılaşılan yönetim, operasyon, ve organizasyon problemlerini; ve yapılan stratejik hataların ne gibi sonuçlar doğurabileceğini, bu hatalardan ne gibi dersler çıkarılması gerektiğini doğru analiz etmek gerekir. ¨Girişimlerinizde başarılı olmak için 15 yöntem¨

Balık Burcu

Bugün yanlış anlamaya ve kafa karışıklığına meyilli olduğunuz bir gündesiniz. Merkür’ün bilinçsiz davranışlarınızı yöneten on ikinci hanenize geçmesi sizi biraz hassas ve duygusal yapacak.

Uplifers önerisi: Bazen, olaylar kontrolümüzden çıkar, duygusal dengemiz anlık değişkenlikler gösterir. Böyle durumlarda her şeyi yerli yerine oturtmak için yapacağımız küçük dokunuşlar yeniden dengemizi yakalamamızı sağlayabilir. Prof. Dr. Barton Goldsmith’in önerdiği günlük “10 ruhsal fitness egzersizlerine bir göz atabilirsiniz.”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!