Günlük burç yorumları: 20 Şubat

burçlar

Koç Burcu

Bugün yalnız başınıza çalışırsanız oldukça verimli bir gün geçireceksiniz. Maksimum yaratıcılık için ya evden çalışın ya da ofisinizin kapısını kapayın.

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim; yerinde saymayan ve sürekli gelişen bir sektör. Her yıl, yapılan yeni araştırmalarla; zaman yönetimi, yaratıcılık, özgüven sahibi olmak ve verimlilik gibi bir çok konuda yeni öneriler ortaya konuyor. Son yapılan araştırmalarda; ¨Daha verimli çalışmanın yolları¨

Boğa Burcu

Partnerinizle baş başa vakit geçirmelisiniz. Gözlerden uzak, romantik bir randevu ikinize de iyi gelecek. Partnerinizin sizden ilgi beklediği bir gün sizi bekliyor.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨

İkizler Burcu

İş hayatınızla ilgili önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Ödül ya da terfi bekliyorsanız kutlama hazırlıklarına başlayın. Çalışma alanınızla ilgili önemli bir şahısla tanışacaksınız, bu kişiyle iletişiminizi koparmayın.

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. Motivasyon kaynağı olarak; ¨ödül mü özgür irade mi? ¨ soruna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Hayatınıza düzen vermeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Özel bir tatil planı yapabilirsiniz. Size ilham verecek hobilere yönelebilirsiniz, bu yönde para harcamaktan çekinmeyin. Yeni olanaklar karşınıza çıkacak.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Aslan Burcu

Finansal konularda aklınızı kurcalayan konular sizi strese sokuyor. Önümüzdeki günlerde nasıl bir yatırım yapmanız gerektiğini anlayacaksınız. Sizi bekleyen güzel sürprizler var.

Uplifers önerisi: Yatırım denince akla, önce finansal anlamda zenginlik gelir. Ancak sizi zengin kılan asıl yatırım; kendi büyümenizi ve gelişiminizi sağlayacak, daha iyi bir hayat kurmanıza yardımcı olacak, “kendi”nize yapacağınız yatırımdır. ¨Hayatınıza yatırım yapın.¨

Başak Burcu

Partneriniz varsa onu şımartmak için oldukça uygun bir gün. İlişkinizi güçlendirecek mükemmel geceyi şimdiden planlayın. Klasik ve romantik çizginizden şaşmayın ve partneriniz için hiçbir masraftan çekinmeyin.

Uplifers önerisi: İlk buluşmanızda, özel bir damak tadına ve restoran bilgisine sahip olarak da partnerinizi etkileyebilirsiniz. Özel bir buluşma için, GastroClub’ın hazırladığı, birbirinden özel ve seçkin 600‘ü aşkın restorandan oluşan GastroMekanlar’ın listesine bir göz atın. “Güzel bir buluşma için İstanbul’un ideal mekanları

Terazi Burcu

Sağlığınıza dikkat edin. Soğuk havalar nedeniyle vücudunuzun yorgun düştüğü günler geçiriyorsunuz. Bir an önce kendinizle ilgilenmeye başlayın, kişisel bakımınıza önem verin.

Uplifers önerisi: Sağlıklı olabilmek için, iyi beslenmeye ve düzenli olarak spor yapmaya özen gösterin. Daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için, “Live up” kategorimizdeki önerilerimize bir göz atın.

Akrep Burcu

İş değişikliği ya da iş yerinizdeki görevinizle ilgili değişiklik yapmayı düşünebilirsiniz. Kariyerinizle ve hayatınızla ilgili önemli kararlar alacaksınız.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

Yay Burcu

Bu sıralar fazla cesur tavırlarınızın karşılığını alıyorsunuz. Eğer randevuya çıkıyorsanız ya da çoktandır süren ilişkiniz varsa, cesaretiniz aşk hayatınızı da olumlu etkileyecek.

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yanstmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir.¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Oğlak Burcu

İçinizdeki yenilik duygusu dinmek bilmiyor. Odanızın dekorasyonundan tutun da tüm dolabınızı değiştirmeye kadar uç fikirler aklınıza geliyor. Değişiklikler size iyi gelecek.

Uplifers önerisi: Tüm gün enerjimizi üst seviyelerde tutabilmek için geçici çözümlere değil, günlük rutinimizde yapacağımız kalıcı değişimlere ihtiyacınız var. Enerjinizi sabit tutabilmenize yardımcı olacak önerilere bir göz atabilirsiniz. “Enerji dengenizi koruyabilmek için günlük rutininizde mutlaka olması gereken 5 alışkanlık

Kova Burcu

Çalışma hayatınız bugünden itibaren yoğun ve finansal açıdan oldukça sıkışık bir döneme giriyor. Önümüzdeki ay için bütçe planlaması yapmanız ya da ek gelir sağlayacak serbest işler bulmanız sizin için iyi olacak.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Balık Burcu

Maddi bir konuda oldukça özgüvenli ve cesur olacaksınız, tabi bunun karşılığını da alacaksınız. Özellikle gelecekte size çok katkısı olacak bir gelişme yaşayacaksınız.

Uplifers önerisi: Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. :)

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!