Günlük burç yorumları: 20 Ocak

Koç Burcu

Gelecek ay, size benzer kafadaki insanlarla tanışmak için karşınıza muazzam fırsatlar çıkacak. Geçmişinizde bazı hayal kırıklıklarınız ve olumsuz anılarınız olmuş bu yüzden işleri yavaştan almakta fayda var.

Uplifers önerisi:   Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir.¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

Boğa Burcu

Artık çıkarlarınızla ve kafa yapınızla uyuşmayan eski inançları hayatınızdan çıkarmak kolay değildir. Ama işe olumlu yanından bakın; bu zor kararı vermek için verdiğiniz çabalar sizi hayallerinize ve hedeflerinize bir adım daha yaklaştıracak.

Uplifers önerisi:   Dünyayı daha yaşanılabilir hale getirmek elinizde. Bu yönde atacağınız her küçük adım, size iyi hissettirmekle kalmayacak; yaşadığınız ortamı ve çevrenizdekilerin hayatlarını da güzelleştirecek. Dünyayı değiştirmenize yardımcı olacak 100 adım”

İkizler Burcu

Eğer yeni bir seyahat planınız ya da okula tekrar dönmek ve eğitiminize devam etmek gibi bir niyetiniz varsa, bu planları tekrar masaya yatırmanın tam sırası. Satürn’ün desteği sizinle; yapmak istediğiniz planlarınızı ertelemeyin ve hayata geçirin.

Uplifers önerisi:  Yeni yılda yapmaya ya da artık yapmamaya karar verdiklerinizi uygulamaya koymadan önce, kendinizi geliştirmenize yardımcı olacak, daha başarılı ve mutlu olmanızı sağlayacak Psychology Today’in en popüler 5 bilimsel araştırma sonucununa göz atabilirsiniz. “Daha başarılı ve mutlu olmanızı sağlayacak 5 bilimsel araştırma”

Yengeç Burcu

Her şeyi kendi kendinize yapmakta inat ediyorsunuz ama bu eski inancı artık bir yana bırakmanız lazım. Sizden bazı konularda daha yetenekli ve bilgili olan insanlardan yardım alarak işlerinizi daha kolay ve hızlı yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Zihninizin farkında olmanızı istemediği 7 sır adlı kitabın yazarı Lisa Esile, neden duramadığımız konusunu irdelemiş ve belli başlı 4 düşünce ve davranış biçimini özetlemiş. Kendinizi sürekli daha fazlasını istemekten alıkoymanıza yardımcı olabilecek 4 düşünme ve davranış şekli”

Aslan Burcu

Hayatınıza gerekli olan neşe ve keyfi sokabilmek için kalbinizin ne istediğine daha fazla kulak verin ve bu sesi ciddiye alın. Başkalarının isteklerinin ve güç gösterilerinin sizin ilginizi dağıtmasına izin vermeyin.

Uplifers önerisi:  Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan bu büyük engeli aşabilmeniz için, başkalarının hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik.¨Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Başak Burcu

Sağlık ya da işle alakalı hedeflerinizi gözden geçirip, kendinize yeni planlar yapmanız gerekiyor. İşe yeni alışkanlıklar edinerek başlayarak, daha sabırlı ve disiplinli olmayı öğreneceksiniz.

Uplifers önerisi:   “Neuroplasticity”, beynin sürekli bir biçimde yeni sinirsel yollar yaratma yeteneğidir. Herhangi bir disiplini özümsemek için tekrar ettiğimiz zaman, aynı anda o hareketi temsil eden sinir sistemini kuvvetlendiriyoruz. Zihinsel süreçleri daha iyi tanımak için; ¨Zihnin gücü beyni yendi¨

Terazi Burcu

Tüm dikkat ve ilginizi çocuklarınıza ve eşinize vermeniz gerekebilir. Sağlık ya da kariyer konularında ciddi konuşmalar yapmanız ve bunlarla alakalı yeni idari kararlar almanızda fayda var.

Uplifers önerisi:  Genç ebeveynlerin bilinçlenmelerine, çocuklarının gelişimi döneminde doğru adımlar atabilmelerine yardımcı olacak öneriler için; ¨Genç ebeveynlerin bilmesi gerekenler¨

Akrep Burcu

Gökyüzündeki yeni ay, hanenizle alakalı konulara odaklanmanız gerektiğinin işareti. Yarın Merkür’ün hareket edecek olmasıyla, geçim durumunuz konusundaki düşünceleriniz yoğunlaşabilir.

Uplifers önerisi:  Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Yay Burcu

Bugün yeni ay, başkalarıyla iletişim şeklinizi değiştmenizde size olanak sağlayacak. Eski alışkanlıklarınızı ciddi bir şekilde gözden geçirerek, onların isteklerinizi nasıl baltaladığının farkına varacaksınız.

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu“

Oğlak Burcu

Finansal konularda işlerinizin sürekli raydan çıkması, insanlarla kurduğunuz iletişim şeklinden ve tavırlarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Bu yüzden insanlara karşı tutum ve davranışlarınızı iyice bir sorgulayın ve onları nasıl değiştirip düzeltebileceğinizin yollarını arayın.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıya ulaşmış olan kişilerin sırlarından biri, ne söyledikleri kadar nasıl söylediklerine de önem vermeleridir. Çünkü aslında iletişim, konuşmadığınız ve hatta farkında olmadığınız zamanlarda da devam eder. ¨Vücut dilini doğru kullanmak için ipuçları¨

Kova Burcu

Her geçen gün kendinizi yepyeni dünyanızdaki farklı alışkanlıklarınıza daha fazla dahil ediyorsunuz. Bu değişim hayatınıza olumlu düşünceleri çekip, pozitif ilişkiler kurmanıza yardımcı olacak. Size destek olan bir topluluğa katılacaksınız.

Uplifers önerisi:   Hayatınızın farklı alanları arasında dengeyi bulmak, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenize yardımcı olur. “Dengeli bir yaşam sürmenin önemi“

Balık Burcu

Amacınızı ve hedeflerinizi ortaya koymak için sabırsız, hayalci ve aceleci tavrınız bir kenara bırakın. Satürn’ün desteği sizinle; daha kararlı ve düşünerek atılmış adımlarla hedeflerinize daha fazla yaklaşacaksınız.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler“

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!