Günlük burç yorumları: 20 Mart

burçlar

Koç Burcu

Bir süredir büyük bir proje üzerinde kafa yoruyor olabilirsiniz. Biraz daha düşünüp taşınırsanız tüm parçaların yerine oturduğunu göreceksiniz. Doğru kararı vereceğinize dair kendinize güvenin.

Uplifers önerisi: 100′lük Liste, fikir üretmek, düşüncelerinizi netleştirmek, gizli problemlerinizi çözmek veya aklınıza takılan herhangi bir soruya cevap vermek için kullanabileceğiniz güçlü bir tekniktir. Hem yapılacaklar listesi olarak kullanabilir hem de hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda rol oynayabilir.

Boğa Burcu

Etrafınızdaki herkes sizin hangi olaya ne tepki vereceğinizi biliyor. Bu kadar tahmin edilebilir olmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Yeniliklere açık olun ve hayatınızda değişiklikler yaparak etrafınızdakileri şaşırtın.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

İkizler Burcu

Grup halinde çalıştığınız projelerin ne kadar faydalı olduğunu göreceksiniz. Kariyerinize odaklanırken hayatınızdaki asıl önemli şeyleri unutmayın. Asıl ilişkinize önem verin.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Yengeç Burcu

Terfi edilme ya da başka bir çalışma yerine geçme ihtimalleri arasında düşünüp durmayı bırakın. Şu anki çalıştığınız yerde hoş sürprizler olacak ve sizi mutlu edecek, yepyeni değişiklikler yaşayacaksınız.

Uplifers önerisi: Tavrınızın altınızda çalışan personel üzerinde baskı kurmadığından emin olmak için, ¨iş yerinde stres faktörleri¨ne göz atın ve muhtemel hatalardan kaçının.

Aslan Burcu

Yeni yeteneklerinizi keşfetmenin zamanı geldi. Egzersiz, kişisel gelişim ya da kariyer programları üzerine eğitimlere katılmayı düşünebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yatırım denince akla, önce finansal anlamda zenginlik gelir. Ancak sizi zengin kılan asıl yatırım; kendi büyümenizi ve gelişiminizi sağlayacak, daha iyi bir hayat kurmanıza yardımcı olacak, “kendi”nize yapacağınız yatırımdır. ¨Hayatınıza yatırım yapın.¨

Başak Burcu

Yasal mevzuların gündeme gelmesi muhtemel. Uzun süredir alamadığınız bir para varsa, almaya odaklanıp sonuca ulaşacaksınız. Etkili olmak için motive olmanız şart.

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. Motivasyon kaynağı olarak; ¨ödül mü özgür irade mi? ¨ soruna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Terazi Burcu

Hafta sonunun yaklaşması sevgilinizin sizin için hazırladığı sürprizin de yaklaştığı anlamına geliyor. Ufak bir hafta sonu kaçamağı için hazır olun ya da ileri bir tarihte çıkacağınız seyahat için tüm detayları hazırlayın.

Uplifers önerisi: Dünya ve ülke çapında birçok seyahat noktası için sezon dışında olduğumuz bir dönemdeyiz. Bu dönemde yapacağınız bir tatilde, hem otel ve uçuşları daha uygun fiyatlara bulabilir hem de daha az kalabalıkla karşılaşırsınız. “Sezon dışı seyahatin avantajları ve dezavantajları

Akrep Burcu

Oldukça yoğun bir iş günü geçireceksiniz. Yapabildiğiniz kadar çok iş bitirin ve müşteri memnuniyetini garantiye alın. Ayrıca siz de pazartesiye kadar rahat edersiniz.

Uplifers önerisi: Son zamanlarda kendinizi sürekli yorgun hissediyorsanız bunun iş yoğunluğu dışında da sebepleri olabilir; ¨Kendinizi sürekli yorgun hissetmenizin sebepleri ve çözüm önerileri¨

Yay Burcu

Eski size göre, artık daha sorumluluk sahibi biri olmanız gerekiyor. Partnerinize hesap vermek durumunda kalabilirsiniz. Size verilen işleri halletmek için iyi bir çözüm bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sorumluluk almak zordur ve cesaret ister. Ancak sorumluluk almak, olgunlaşmamız ve bireyselleşip özgürleşmemiz için etkili bir araçtır. ¨Hayatımızı yönetmek için sorumluluk almak¨

Oğlak Burcu

İletişim konusunda kendinizi geliştiriyorsunuz. İşleri zamanında yetiştirmek için planlı olun, kütüphanede araştırma yapmak ve kafanızı meşgul edeceğiniz işlerle uğraşmak size iyi gelecek.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Kova Burcu

Büyük bir projeyi bitirmek üzeresiniz, rahatlamanıza az kaldı. Para akışının sorunsuz olacağı bu günlerde, hanenizdeki finansal problemler de sona ermiş görünüyor.

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Balık Burcu

Kozmik bir enerji patlaması yaşayacaksınız. Evde duramayıp sürekli dışarı çıktığınız bugünlerde birilerinin dikkatini çekiyor olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Tüm gün enerjimizi üst seviyelerde tutabilmek için geçici çözümlere değil, günlük rutinimizde yapacağımız kalıcı değişimlere ihtiyacınız var. Enerjinizi sabit tutabilmenize yardımcı olacak önerilere bir göz atabilirsiniz. “Enerji dengenizi koruyabilmek için günlük rutininizde mutlaka olması gereken 5 alışkanlık

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. :)

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!