Günlük burç yorumları: 2 Şubat

Koç Burcu

Yeni bir ay ve haftanın başlamasıyla birlikte, heyecan ve umut dolu  bir gün bekleyebilirsiniz. Çünkü bugün arkadaşlarınızla birlikte, uzun vadeli, ciddi ve önemli planları masaya yatırıyorsunuz.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Boğa Burcu

Güneş ve Merkür’ün kariyer hanenizde birleşmesinin olumlu etkilerini göreceksiniz. Hayatınızda, karşınıza yeni fırsatlar çıkacak. Yeni projelere imza atma konusunda oldukça heveslisiniz.

Uplifers önerisi:  Yeni projeler gerçekleştirdiğiniz bu dönemde, başkalarına yardım etmeyi de düşünebilirsiniz. İyilik yapabilen ve başkalarının hayatında küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler meydana getirebilen kişiler kendilerini daha işe yarar ve mutlu hissederler.¨Can yeleği içimizdedir: İyilik devrimine katılın.¨

İkizler Burcu

Yönetici gezegeniniz Merkür öğrenme hanenizde Güneş ile birlikte  iş birliği yapıyor. Bu yüzden, ilginizi çekecek bir kursa ya da kendinizi geliştirmek istediğiniz bir alanda online bir derse kayıt olarak, vaktinizi verimli bir şekilde değerlendireceksiniz.

Uplifers önerisi:   İnternet ve teknolojinin hayatımıza bu kadar entegre olmuş olması bize inanılmaz nimetler sunuyor. Akademik eğitim alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, online dersler alabileceğiniz platform ve üniversitelerin web sitelerine bir göz atın. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar”

Yengeç Burcu

Eski bir aile dostunuz ya da akrabanızla kuracağınız bir bağlantı, hayatınıza  özel bir anlam getiriyor. Geçmişiniz hakkında ilginç ve sizi oldukça şaşırtacak bilgilere ulaşacaksınız.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Aslan Burcu

Partneriniz ile birlikte belki uzun vadeli yatırım planları yapıyor ya da finansal konudaki bir problemi nasıl çözeceğiniz konusunda kafa yoruyorsunuz. Bir aile büyüğü ya da sizden daha deneyimli bir dosttan bu konuda bir fikir almak sizin için faydalı olacaktır.

Uplifers önerisi:  Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Başak Burcu

Güneş ve Merkür’ün bir araya gelmesi, günlük rutininize yardımcı oluyor. Yeni tanıştığınız insanlarla hızlı, verimli ve arkadaşça paylaşımlarda bulunmak işlerinizi kolaylaştıracak.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Terazi Burcu

Bugün olduğu gibi, bol bol kahkaha ve  hayat ışığı ile dolu olduğunuz günlerde spontane planlar da daha fazla yapılıyor. Ne kadar fazla gülerseniz, neşenizi o kadar fazla çevrenizdeki insanlara da bulaştırırsınız.

Uplifers önerisi:  Gülümsemek, sıkıntılarınızdan uzaklaştırır, moraliniz bozukken keyfinizi yerine getirir. Tüm bunların yanında, gülmek, insan vücuduna fiziksel ve ruhsal ruhsal olarak da birçok fayda sağlar. “En etkili detoks: “Gülmenin faydaları”

Akrep Burcu

Güneş ve Merkür’ün aile hanenizde birleşmesi, tüm yakınlarınızı ve sevdiklerinizi bir araya getirecek. Tamamen eğlence dolu bir davet vererek ya da bir aile organizasyonunu yaparak, sevdiklerinizle bol bol vakit geçirip, onlarla sohbet etme fırsatı bulacaksınız.

Uplifers önerisi:  Arkadaşlarınıza ya da ailenize evinizde vereceğiniz davetlerde, onlara mutfaktaki marifetlerinizi de gösterebilirsiniz. ¨Düşük kalorili kokteyller¨ ile ¨sağlıklı aperatifler¨ hazırlayarak keyifli bir gece için hazırlık yapın.

Yay Burcu

Gün boyunca şarjınızın tam olduğundan ve maillerinizi kontrol ettiğinizden emin olun. Çünkü, bugün aileden birinden ya da iş arkadaşınızdan önemli bir iş daveti alabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırarak pişman olmayın.

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler”

Oğlak Burcu

Para ile alakalı konular, bugün en önemli önceliğiniz oluyor. Sorumluk duygunuzu yüksek tutup işinize düşkün olduğunuz sürece, doğru kararlar alıp finansal konularınızı çözüme kavuşturacaksınız.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Kova Burcu

Normalde izlediğinizin dışında farklı yaklaşımlar kullanarak, müşterilerinize inanılmaz fikirler satmanız mümkün. Başkalarıyla iletişime geçerken kendinizden emin ve kararlı olursanız, etkilemeyeceğiniz müşteri kalmayacak.

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Balık Burcu

Şimdiye kadar denemediğiniz planları denemek ve farklı fikirleri tecrübe etmek istiyorsunuz. Ancak bunu yaparken, finansal sonuçlardan çok fazla uzaklaşmadığınızdan ve görüşünüzü kaybetmediğinizden emin olun.

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!