Günlük burç yorumları: 19 Ocak

Koç Burcu

İlham veren ve heyecanlı aktiviteler yapma gücünüz maksimuma ulaşmış bir şekilde haftaya başlıyorsunuz. Ama bunları yapma şekliniz her zamanki gibi paldır küldür olmayacak, bu sefer düşüncelerinizi harekete geçirirken daha sessiz sakin yöntemler izleyeceksiniz.

Uplifers önerisi:   “Neuroplasticity”, beynin sürekli bir biçimde yeni sinirsel yollar yaratma yeteneğidir. Herhangi bir disiplini özümsemek için tekrar ettiğimiz zaman, aynı anda o hareketi temsil eden sinir sistemini kuvvetlendiriyoruz. Zihinsel süreçleri daha iyi tanımak için; ¨Zihnin gücü beyni yendi”

Boğa Burcu

Başkalarının hastalığını tedavi etme, yardımına koşma ya da gönüllü vakıf aktiviteleri gibi işlerle meşgul olacağınız bir gündesiniz. Bir vakıfa kaydolabilir ya da yeni bir gruba katılarak onlara fikirlerinizle liderlik edebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken hayatımızdaki en önemli şeyin diğer insanlarla olan ilişkilerimiz olduğu kanısına varıyor. ¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

İkizler Burcu

Şirketinizle katıldığınız bir toplantıda, fikirlerinizle önemli kişileri etkileyecek ve onlarda olumlu etkiler bırakacaksınız. Şirketinizin geleceği ile ilgili ortaya atacağınız sektörel öngörüler ve tahminler, çalıştığınız şirket açısından önemli gelişmelerin yolunu açabilir.

Uplifers önerisi:  Önemli toplantılara gireceğiniz bu günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın“

Yengeç Burcu

Güne inandığınız şeylere verdiğiniz önemi vurgulayarak ve değer yargılarınıza olan inancın gücüyle başladınız. Eğer ilgilenmeniz gereken hukuki bir süreç varsa bu yargılarınız ve inançlarınız size en doğru kararı vermeniz için yol gösterecek.

Uplifers önerisi:  Aldığınız haberler üzerine eyleme geçmeden önce hayatınızla ilgili biraz düşünün. Temel değerlerinizi belirledikten sonra alacağınız kararların bu değerlere uygun olup olmadığını görebilirsiniz. “Temel değerler belirlemenin önemi ve yöntemi¨

Aslan Burcu

Eğer son zamanlarda bir yatırım kararı ya da farklı bir finansal konuyla ilgili kararsızlık ve endişe yaşıyorsanız, rahatlayın. Bugün günlerdir süren kafa karışıklığınız yerini sağlam kararlara ve doğru adımlara bırakacak.

Uplifers önerisi:  Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Başak Burcu

Partnerinizin, sizin her şeyi yapabileceğine olan sarsılmaz bir inancınız var. Partneriniz de düşüncelerinizde sizi yanıltmayarak, bu inancınızın doğruluğunu hareketleri ve yaptığı jestlerle size kanıtlıyor.

Uplifers önerisi:  Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!”

 

Terazi Burcu

Vücudunuz biraz hastalığın etkisinde kaldığı için fiziksel güç gerektiren işleri yapmakta zorlanabilirsiniz. Ama bunun sizi mutsuz etmesine ve enerjinizi düşürmesine izin vermeyin çünkü hayal gücünüz size inanılmaz şeyler söyleyecek.

Uplifers önerisi:  Geçmişe göre, sağlıklı beslenmek çok daha kolay. Organik besinlerin daha kolay erişilebilir olması ve pazarlarda satılan taze meyve ve sebzeler daha sağlıklı bir yaşam tarzı edinmemiz için ön ayak oluyorlar. Siz de; vitamin, mineraller, antioksidanlar, elektrolitler bakımından da çok zenginler doğal suları tüketerek vücut direncinizi artırabilirsiniz. Vücudunuzu yenileyen ve temizleyen 7 doğal su”

 

Akrep Burcu

Mars ve Neptün’ün karşılaşması ile aşk haneniz hiç olmadığı kadar renklenecek ve en romantik arzularınızı gerçekleştirmeniz için karşınıza inanılmaz fırsatlar çıkaracak.

Uplifers önerisi:  Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin.¨

Yay Burcu

Eğer son zamanlarda bir taşınma planınız varsa ve ev arayışı içerisindeyseniz, bugün günlerdir aradığınız evi veya daireyi bulabilirsiniz. Harekete geçmeniz için gereken motivasyonu kendinizde fazlasıyla bulacaksınız.

Uplifers önerisi: Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün. ¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Oğlak Burcu

Bugün, ulaşılması zor olan bir hayalinizi dile getirmek için gereken cesaret ve gücü kendinizde bulacaksınız. Sizi ne kadar fazla destekleyen ve hayalinizi gerçekleştirmek için size cesaret veren insan olduğunu görünce şaşırabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin.¨

Kova Burcu

Eğer doğuştan gelen ruhani, sanatsal, müzikal ya da farklı bir estetiksel yeteneğiniz varsa, bu yeteneğinizi artık para kazanabileceğiniz bir uğraş haline dönüştürebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen bir çok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Balık Burcu

Sonunda idealist hedeflerinizi gerçekleştirmek için gereken motivasyonu kendinizde buluyorsunuz. Bu gerçekleşmesi zor olan bir hedef değil, sadece hayallerinize inanın ve kalbinizin sesini dinleyin.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!