Günlük burç yorumları: 17 Şubat

Koç Burcu

Çalışmaktansa aksiyon almayı tercih ediyor olabilirsiniz ancak, doğum gününüze bir ay kala geçmiş yıllarda neler yaptığınıza bir göz atmak için en uygun zaman olabilir. Çok yakında ektiklerinizin meyvesini almaya başlayacaksınız.

Uplifers önerisi:  Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir.¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Boğa Burcu

Sosyal hayatınız harekete geçmenin eşiğinde, bu yüzden bugün işleri ciddiye alın ve sıkı çalışın. Böylece gelecek haftalarda, boş vaktinizin tadını daha rahat çıkarabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sosyal aktiviteler yaşam kalitenizi yükseltir. ¨Yaşam kalitenizi farklı yönleriyle arttırmak için öneriler¨

İkizler Burcu

Bir yandan Yeni Ay kariyer ve yüksek eğitimle ilgili kararlarınızı etkilerken, bir yandan da Güneş’in etkisi ile kariyerinizde doruğa ulaşacaksınız. Bu hafta sizin için oldukça verimli geçecek.

Uplifers önerisi: Özellikle iş yaşantımızda ‘’duruş’’ kavramı bizleri günlük hayatlarımızda farkında olmadan belirli şekillere veya tanımlara büründüren etken olarak karşımıza çıkar. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. “Yoga ile sağ ve sol beyin dengesi: Duygusal zeka ile kariyerinizde farklılaşın

Yengeç Burcu

Eğer hayatınızda son zamanlarda vermeniz gereken önemli kararlar varsa, 24 Şubattan sonrasını bekleyin. Neptün ve Satürn’ün etkisi ile yanlış adımlar atma olasılığınız oldukça yüksek.

Uplifers önerisi: Aldığınız haberler üzerine eyleme geçmeden önce hayatınızla ilgili biraz düşünün. Temel değerlerinizi belirledikten sonra alacağınız kararların bu değerlere uygun olup olmadığını görebilirsiniz. ¨Temel değerler belirlemenin önemi ve yöntemi¨

Aslan Burcu

Yarın Yeni Ay’ın etkisi ile, son zamanlarda kurduğunuz yakın bir bağı güçlendirme fırsatı yakalıyorsunuz. O yüzden bu akşam dışarı çıkın ve yakın bir arkadaşınızla geçireceğiniz vaktin tadını çıkarın.

Uplifers önerisi: Daha üretken ve keyifli vakit geçirebilmek, hayatın tadını çıkarabilmek için; yaşama sevincinizi ve heyecanınızı kaybetmeyin. Çevrenizdekilere de bulaştırmaktan çekinmeyin. Mutluluk manifestosu”

 

Başak Burcu

Güneş’in ilişki hanenizi yönetmeye başlaması ile birlikte, yarından itibaren farklı insanlarla tanışacağınız ortamlara giriyor ve başkaları ile vakit geçirmek için bol bol fırsatlar buluyorsunuz.

Uplifers önerisi:  Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Terazi Burcu

Bu akşam eğlenceli bir şeyler planlayın, çünkü yarından itibaren işiniz hayatınızın odak noktasına yerleşecek ve iş yükünüz de aynı yönde daha fazla artmış olacak.

Uplifers önerisi: Hayatınızın farklı alanları arasında dengeyi bulmak, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenize yardımcı olur. “Dengeli bir yaşam sürmenin önemi

Akrep Burcu

Bugün tüm dikkatinizi ev işlerine ve evinizi temizlemeye vereceksiniz. Bolca eğleneceğiniz bir döneme giriyorsunuz ve gelecek günlerde evinizin hijyeni ya da hali ile ilgili endişelenmek istemiyorsunuz.

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

Yay Burcu

Yarından itibaren Güneş’in etkisiyle ev ile ilgili işlere yöneleceksiniz. Eğer aile ve akrabalarınızla bir araya gelmeyi planlıyorsanız, bugün detaylar üzerine düşünmek için iyi bir gün olacak.

Uplifers önerisi: Aile ve akrabalarınızı evinize davet ederek mutfaktaki marifetlerinizi de gösterebilirsiniz. ¨Düşük kalorili kokteyller¨ile ¨sağlıklı aperatifler¨ hazırlayarak keyifli bir gece için hazırlık yapın.

Oğlak Burcu

Yarından itibaren Yeni Ay finansal planlarınızı etkileyeceği için, bugün finansal hedeflerinizi gözden geçirmek ve bütçe planlamanızı revize etmek için iyi bir zamanlama olabilir.

Uplifers önerisi: Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨Bilim insanı gibi düşünmenin yolları¨

Kova Burcu

Gardırobunuzda biraz yenilik yapma ve yeni şeyler alma zamanınız geldi. Gerçekte olduğunuz kişiyi değil, şimdiki sizi yansıtacak kıyafet seçimleri yaparak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Planlarınız var, fakat havanın da soğumasıyla ne giyeceğiniz bir problem. Dolabınızdaki binlerce kıyafet arasından, kıyafet seçemiyorsunuz. Bu durum size tanıdık geldi mi? Bu problemi, kadınlar düzenli olarak yaşıyor. Giyinmenizi kolaylaştıracak moda ve alışveriş tüyolarına bakmadan dışarı çıkmayın. “Kıyafet seçimini kolaylaştıracak 20 moda tüyosu

Balık Burcu

Bugün dinlenme ve rahatlama günü. Rahatlatıcı bir masaja gidin, meditasyon yapın ya da doğa içinde veya su kenarında vakit geçirin. Uzun zamandır aradığınızı huzuru bulacaksınız.

Uplifers önerisi: Belki ‘bir dakika’lık bir zaman dilimi, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için size çok kısa geliyordur. Ama bugün başlayacağınız bir dakikayla meditasyonun olumlu etkilerini görüp, ilerleyen günlerde bu zamanı üç, beş belki on dakikaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Sadece bir dakikalık meditasyon ile farkına varacağınız 9 şey”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!