Günlük burç yorumları: 16 Şubat

Koç Burcu

Eğer hayatınızda birisi varsa deniz kenarında veya göz alıcı bir manzara eşliğinde yiyeceğiniz baş başa bir yemek, sizi romantizm moduna sokacak. Eğer hayatınızda birisi yoksa arkadaşlarınızla dışarı çıkarak kafanızı dağıtacaksınız.

Uplifers önerisi:  Özel bir buluşma için, GastroClub’ın hazırladığı, birbirinden özel ve seçkin 600‘ü aşkın restorandan oluşan GastroMekanlar’ın listesine bir göz atın. “Güzel bir buluşma için İstanbul’un ideal mekanları”

Boğa Burcu

Eğer uzun zamandır biri ile birlikteyseniz, partnerinizi ailenizle tanıştırmak için planlar yapmaya başlayacaksınız. Biraz cesaretinizi toplayın ve onlara samimi bir şekilde duygularınızdan bahsedin.

Uplifers önerisi: Sorumluluk almak zordur ve cesaret ister. Ancak sorumluluk almak, olgunlaşmamız ve bireyselleşip özgürleşmemiz için etkili bir araçtır. ¨Hayatımızı yönetmek için sorumluluk almak¨

İkizler Burcu

Hayatınızı birini sokma gibi bir niyetiniz varsa, sizden yaşça büyük olan bir kişi sizi oldukça etkiliyor. Eğer biriyle birlikteyseniz; geleceğe dair planlar yapıp ilişkinizi bir adım daha ileriye taşıyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, eşinizin ailesiyle kuracağınız ilişkiler; uzun vadede ilişkinizin nereye varacağı konusunda da belirleyici etken. ¨Partnerinizin ailesiyle iyi geçinmenin yolları¨

Yengeç Burcu

Bu aralar,  alış verişe fazla meyilli bir ruh hali içindesiniz ve paranızı biraz da düşünmeden harcıyorsunuz. Ancak, kendinizi bu kadar fazla tüketime kaptırmamak artan kredi kartı borçlarınızı daha kolay ödemenize yardımcı olacaktır.

Uplifers önerisi: Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak, güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak ipuçları¨

Aslan Burcu

Merkür’ün tekrar harekete geçmesi ile daha önceden geri çevirdiğiniz bir fırsat tekrar elinize geçecek. Bu sefer ani kararlardan sakının ve görüşmenizi daha planlı bir şekilde gerçekleştirin

Uplifers önerisi: Aldığınız haberler üzerine eyleme geçmeden önce hayatınızla ilgili biraz düşünün. Temel değerlerinizi belirledikten sonra alacağınız kararların bu değerlere uygun olup olmadığını görebilirsiniz. ¨Temel değerler belirlemenin önemi ve yöntemi¨

Başak Burcu

Eğer partneriniz varsa, Sevgililer Günüde geçirdiğiniz romantik saatler ve karşılıklı yapılan jestler size bir hayli moral verdi. Yeni bir haftaya enerji dolu ve yenilenmiş olarak başlıyorsunuz.

Uplifers önerisi:  Tüm gün enerjimizi üst seviyelerde tutabilmek için geçici çözümlere değil, günlük rutinimizde yapacağımız kalıcı değişimlere ihtiyacınız var. Enerjinizi sabit tutabilmenize yardımcı olacak önerilere bir göz atabilirsiniz. “Enerji dengenizi koruyabilmek için günlük rutininizde mutlaka olması gereken 5 alışkanlık

Terazi Burcu

Ayağınıza gelen spontane, son dakika planlarına hayır demeden önce bir kez daha düşünün. Kabul etmekten çok da pişman olmayacağınız bir çıkma daveti sizi bekliyor.

Uplifers önerisi: Barrie Davenport’un hayat tecrübelerine dayanarak hazırladığı, yaptığınıza asla pişmanlık duymayacağınız ve sizi hep mutlu edecek şeylerin listesi için; ¨Asla pişman olmayacağınız 53 şey¨

Akrep Burcu

Eğer bekar değilseniz, partnerinizin Sevgiler günü için yaptığı jestlerden sonra, sıra sizde. Samimi bir jest veya partnerinizin hoşlandığını bildiğiniz küçük bir sürpriz ilişkinizde oldukça büyük, olumlu bir etki yaratabilir.

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Yay Burcu

Balık Burcuna geçen Venüs ve Mars iş planlarınızı etkiliyor. Eğer yani bir anlaşmaya imza atmaya niyetliyseniz, seçeneklerinizi iyice değerlendirdikten sonra karar verin. Eğer yeni müşterilerle görüşecekseniz onları etkileyecek bir giriş yapmak sağlam bir ortaklığa yol açabilir.

Uplifers önerisi: iİletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili bir kaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri”

Oğlak Burcu

Trendlerle aranız pek iyi sayılmaz. Yeni bir maceraya atılmak adına, farklı bir restoranda gitmeyi veya kültürel bir etkinliğe katılmayı deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Kova Burcu

Eğer yakınlarda bir davet vermeyi planlıyorsanız, tema olarak kendinize Dünya Mutfağı veya uluslararası bir konsept seçebilirsiniz. Ortak zevkleri paylaştığınız dostlarınızla bir araya gelmek, size de iyi gelecektir.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızı evinize davet ederek mutfaktaki marifetlerinizi de gösterebilirsiniz. ¨Düşük kalorili kokteyller¨ile ¨sağlıklı aperatifler¨ hazırlayarak keyifli bir gece için hazırlık yapın.

Balık Burcu

Eğer kendinizden yaşça biraz daha büyük biriyle tanıştıysanız, aranızdaki yaş farkından dolayı endişe etmenize gerek yok. Güç dengesinde ağır basan sizsiniz.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!