Günlük burç yorumları: 15 Ocak

Koç Burcu

Bugünden itibaren gelecek salıya kadar kariyerinizle ilgili ne yapmak istediğinizin farkına varıp, önemli kararlar alacaksınız.  Endüstride güçlü bağlantısı olan birinin dikkatini çekiyorsunuz. Bu da size beklemediğiniz kariyer fırsatlarının kapılarını açacak.

Uplifers önerisi:   Özellikle iş yaşantımızda ‘’duruş’’ kavramı bizleri günlük hayatlarımızda farkında olmadan belirli şekillere veya tanımlara büründüren etken olarak karşımıza çıkar. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. Yoga ile sağ ve sol beyin dengesi: Duygusal zeka ile kariyerinizde farklılaşın

Boğa Burcu

Bu sıralar, iş arkadaşlarınızdan ya da dostlarınızdan gelecek olan tavsiyeleri kulak ardı etmeyin ve dinleyin. Çünkü bu tavsiye sizi sürpriz bir bağlantıyla karşılaştırıp,  girişimci bir projeyi hayata geçirmenize yardımcı olacak.

Uplifers önerisi:  Yeni projeler gerçekleştirdiğiniz bu dönemde, başkalarına yardım etmeyi de düşünebilirsiniz. İyilik yapabilen ve başkalarının hayatında küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler meydana getirebilen kişiler kendilerini daha işe yarar ve mutlu hissederler. Can yeleği içimizdedir: İyilik devrimine katılın

İkizler Burcu

Bu aralar kendinize biraz fazla yükleniyorsunuz. Limitlerinizin ve yapabileceklerinizin farkında olun. Gelecek için hedeflediğiniz  ve gerçekleştirmek istediğiniz planlarınız var. Bu yüzden anın tadını çıkarmayı ve günü yakalamayı ihmal etmeyin.

Uplifers önerisi:  Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın

Yengeç Burcu

Hayatınızda kontrol edebileceğinizden çok daha fazla sorumluluk ve iş var. Mars ve Satürn’ün açı değiştirmesi hayatınızda biraz karmaşayı azaltıp, daha başarılı bir zaman yönetimini konusunda size yardımcı olacak.

Uplifers önerisi:  Gün içinde yaptığımız ciddi işlere gereğinden fazla odaklanıp hayatı kaçırdığımızın farkına varmak için bile zaman bulamayabiliyoruz. Gün içinde kendine zaman ayırmanın kısa yolları

Aslan Burcu

Venüs ve Merkür’ün Kova Burcu’ndan siz Aslan’lar üzerine geçmesi eğlenceli ve cilveli bir ruh haline girmenize neden olacak. Geleceğe takılıp kalmadan bu büyünün tadını çıkarmanızda fayda var.

Uplifers önerisi:  Geleceğin neler getireceğini bilme arzusu, korku duygusundan kaynaklanır. ‘‘Ya karşılaşacağım şeyle baş edemezsem?’’ düşüncesi ve sürekli önlem almaya çalışmak bizi hiç bir şeyden korumayacağı gibi strese de neden olur. Çünkü hayatımızda kontrol, ele geçirebileceğimiz bir şey değildir. Gelecek kaygısının bireylerin günlük yaşamı üzerindeki etkisi

Başak Burcu

Gelecek planları ve nerede yaşamak istediğinize karar verme gibi konularda ciddi ve önemli adımlar atıyorsunuz. Bu kadar önemli ve hayati bir karar alırken acele hareket etmemek ve detaylı bir şekilde düşünmek sizin yararınıza olacaktır.

Uplifers önerisi:  Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem

Terazi Burcu

Partnerinizle romantik dakikalar geçirip aranızdaki alevi yeniden parlatmanın tam zamanı. Yaratıcı bir plan yapıp, zevklerinize bağlı olarak; galeri açılışı, canlı konser ya da bir performans gösterisine gitmek ikinizin de havasını değiştirecektir.

Uplifers önerisi:  Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri

Akrep Burcu

Önümüzdeki iki senelik yatırım planlarınızı etkileyecek bir karar aldınız ve bu son zamanlarda finansal konuların hayatınızın odak noktasına yerleşmesine sebep olmuş. Önünüzde uzun bir dönem var, bu yüzden acele etmeyin.  İsabetli kararlar almak ve yeni yatırım opsiyonlarını değerlendirmek için dikkatli ve emin adımlarla ilerlemekte fayda var.

Uplifers önerisi:  Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları

Yay Burcu

Henüz imzaladığınız bir sözleşmeyi yeniden gözden geçirmeniz ya da masaya oturup sözleşme maddeleri konusunda tekrar müzakere etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Eğitim planları, yazı çalışmaları ya da kurs planları gibi konular gündeme gelebilir.

Uplifers önerisi: Hayalinizdeki kişiye ulaşmanın, resmettiğiniz hayatı yaşamanız zor değil. Kişisel gelişimin, kişinin ideal benliğine ve hayalindeki yaşama ulaşmasındaki etkilerine ve bu ideal resme ulaşmanıza yardımcı olacak önerilerimize bir göz atabilirsiniz. Kişisel gelişim hayatınızı nasıl değiştiriyor?

Oğlak Burcu

Bir süredir kaliteli ve lüks tüketim konusunda kafanızı meşgul ediyorsunuz. Hep yeni ve en iyi şeylere sahip olma isteğiniz sizi bir gardrop değişikliğine yönlendirebilir.

Uplifers önerisi:  Yeni sezona girerken, giyim ve stil önerileri sunduğumuz Style Up kategorisine göz atabilir, kombin önerilerinden ilham alabilirsiniz.

Kova Burcu

Bugün gelen bir ilhamla aldığınız kararları yeniden değerlendirip, finansal durumunuzu tekrar gözden geçireceksiniz. Bu yenilikler önümüzdeki altı haftalık dönem boyunca maddi durumunuzu olumlu yönde etkileyebilir ve parasal açıdan rahatlamanızı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: 100′lük Liste, fikir üretmek, düşüncelerinizi netleştirmek, gizli problemlerinizi çözmek veya aklınıza takılan herhangi bir soruya cevap vermek için kullanabileceğiniz güçlü bir tekniktir. Hem yapılacaklar listesi olarak kullanabilir hem de hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda rol oynayabilir.

Balık Burcu

Profesyonel anlamada hayatınızda yeni bir başlangıç yapacaksınız. Kafanızdaki planları bir araya getirin ya da sadece tek bir hedefe konsantre olun. Her şeyi aynı anda yapmaya kalkmayın ve işlerinizi teker teker bitirmeye çalışın.

Uplifers önerisi: Amaçlarının farkında olmayan insan neyi başarmak istediğini netleştiremez. Hedef belirlemek için öncelikle ne istendiğinin farkında olmak gerekir. Başarıya ulaşmanın yolları: Hedef belirlemek

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!