Günlük burç yorumları: 13 Şubat

Koç Burcu

Uzun dönem planlarınız bir bir gündeme gelmeye başlıyor. Mars ve güzel Venüs’ün ortaklığı ile, gün boyunca verimliliğinizi maksimum seviyeye taşıyacak ve planlarınızla ilgili etkili adımlar atacaksınız.

Uplifers önerisi:  Yeni bir iş kurmak için harekete geçmiş, ancak iş planı çıkarmaktan adım atmaya başlayamamış olabilirsiniz. ¨Başladığınız her işi bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Boğa Burcu

Hayatınızın odak noktası sevmek ve sevilmeye yönelmiş durumda. Yakın çevrenizdeki insanlarla daha sıkı etkileşime girebilir, partnerinizde daha derin paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken hayatımızdaki en önemli şeyin diğer insanlarla olan ilişkilerimiz olduğu kanısına varıyor. “Diğer insanlar neden önemlidir?¨

İkizler Burcu

Karşınıza çıkan ve ilginizi çeken yeniliklerle birlikte, yeni fikiler ortaya atacaksınız. Masaya yatırdığınız ve dile getirdiğiniz bu paylaşımlar oldukça ilgi çekecek ve size olumlu geri bildirimler getirecek.

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatımızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Yengeç Burcu

Dünya bakış açınızı genişletmeye ve dünyadan neler koparabileceğinize kafa yormaya başlayın. Seyahat etmek, yeni bir kursa başlamak ya da eğitim amaçlı seminerlere katılmak bu konuda size oldukça faydalı olacaktır.

Uplifers önerisi: İnternet ve teknolojinin hayatımıza bu kadar entegre olmuş olması bize inanılmaz nimetler sunuyor. Akademik eğitim alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, online dersler alabileceğiniz platform ve üniversitelerin web sitelerine bir göz atın. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar”

Aslan Burcu

Yatırım, sigorta poliçeleri ve uzun vadeli planlar gibi finansal konular bugün zihninizi meşgul ediyor. Para ile ilgili tüm işleriniz ve planlarınız sandığınızdan daha iyi ilerleyecek.

Uplifers önerisi: Yatırım denince akla, önce finansal anlamda zenginlik gelir. Ancak sizi zengin kılan asıl yatırım; kendi büyümenizi ve gelişiminizi sağlayacak, daha iyi bir hayat kurmanıza yardımcı olacak, “kendi”nize yapacağınız yatırımdır. ¨Hayatınıza yatırım yapın.¨

Başak Burcu

Partnerinize karşı destekleyici tutumunuz ve düşünceli yanınızdan dolayı partneriniz sizi oldukça takdir ediyor. Bu aralar ona kişisel yada finansal bir konuda yardımcı olacak ve tavsiyeler vereceksiniz.

Uplifers önerisi:  Uzun süredir birlikte olduğunuz kişiyle birbirinizi çok seviyor, mutlu ve kaliteli zaman geçiriyor olmanız ona hala ilk günkü gibi aşık olduğunuz anlamına gelmiyor. İlişkideki heyecanı canlı tutmanın yolu, iki tarafın da fiziksel değil duygusal açlığının bastırılmasıyla ilgili bir durum. “İlişkide uzun süreli heyecan ve mutluluk için yatak odanızdan önce duygularınızı renklendirin”

Terazi Burcu

Kendi iç dünyanıza yönelip vücudunuzu dinlemeye başladıkça, kendinize iyi bakma beceriniz artıyor. Yeni bir egzersiz planı ya da farklı bir diyete başlamak gibi bir plan gündeme gelebilir.

Uplifers önerisi: Geçmişe göre, sağlıklı beslenmek çok daha kolay. Organik besinlerin daha kolay erişilebilir olması ve pazarlarda satılan taze meyve ve sebzeler daha sağlıklı bir yaşam tarzı edinmemiz için ön ayak oluyorlar. Siz de; vitamin, mineraller, antioksidanlar, elektrolitler bakımından da çok zenginler doğal suları tüketerek vücut direncinizi artırabilirsiniz. “Vücudunuzu yenileyen ve temizleyen 7 doğal su”

Akrep Burcu

Yaratıcı ve üretken doğanız, sizi yeni ve ciddi bir projeye başlama konusunda heyecanlandırıyor. Yeni bir sanatsal proje veya dekorasyon planları için kolları sıvayacaksınız.

Uplifers önerisi: Evinizin duvarlarından sıkıldınız, rengini değiştirmek istemiyorsunuz ancak biraz renk gelse hiç de fena olmaz diyorsunuz. Ya da evinizi sıkıcılıktan kurtarmak için basit fakat etkili bir değişiklik arıyorsunuz… O zaman duvarlarınıza renk katacak, yaratıcı ve estetik duvar panoları tam aradığınız şey olabilir. “Evinizdeki malzemelerle duvarlarınıza renkli dokunuşlar yapmanıza yardımcı olacak yaratıcı fikirler”

Yay Burcu

Aile hanenize yansıyan iki gezegen Mars ve Venüs, sizin için bir aile toplantısı planlıyor. Bu; ailenizle hep birlikte yapacağınız bir seyahat veya birçok akrabayı bir araya getiren geniş çaplı bir toplantı olabilir.

Uplifers önerisi: Ailenizle bir araya geleceğiniz bu toplantı öncesi, orijinal aynı zamanda da hesaplı Feng Shui hediyeleri tam size göre olabilir. Feng Shui düzenine uygun yaşamak, evin içindeki pozitif enerjiyi ortaya çıkararak arkadaşlarınızın veya ailenizin evini daha huzurlu bir yer haline getirebilir. “Sevdiklerinizin evindeki enerjiyi yükseltecek Feng Shui hediye önerileri”

Oğlak Burcu

Ufukta hazırlamanız gereken, detaylı bir rapor sizi bekliyor. İmtiyazlı bir yazı veya farklı bir projeye başlamak sizi apayrı ve eskisinden çok daha verimli bir boyuta taşıyacak. Yeni planlara ve fikirlere açık olmakta fayda var.

Uplifers önerisi: Daha güvenli adımlar atabilmek için, hata yaptığınızı fark ettiğinizde, geri adım atmaktan çekinmeyin. Yaşadıklarınızı tecrübe olarak görün ve kendinizi geliştirin. “Daha verimli çalışmanın yolları“

Kova Burcu

Finansal planlarınızı ve işlerinizi düzene sokmak için bundan daha iyi bir zaman olamaz. Hem kısa hem de uzun vadeli planlarınızı tek seferde, verimli ve daha sistemli bir şekilde idare etmenin yollarını buluyorsunuz.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Balık Burcu

Kendinizi ifade etmek ve etrafınızdakilerle paylaşmak istediğiniz fikirlerinizi paylaşmak için muhteşem bir zaman. Düşüncelerinizi sadece kendinize saklayın çünkü diğerleri sizin hayalperest ve ilham veren yanınızı oldukça ciddiye alıyor.

Uplifers önerisi: Kendinizi daha iyi hissetmek, kafanızı boşaltmak ve düşüncelerinizi toparlayabilmek için, yürüyüş yapın. Yürümenin faydalarına göz atmak için; “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için: Yürüyüş“

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!