Günlük burç yorumları: 13 Ocak

Koç Burcu

Bu günlerde sosyal aktivitelerinize ağırlık vermeye başlıyorsunuz. Yeni gruplara katılıp, sizinle ortak zevkleri olan insanlarla bir araya gelmek size çok iyi gelecek. Sosyal yönden kendinizi aktif bir dönemde bulacaksınız.

Uplifers önerisi:   Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Boğa Burcu

Eğer sanat, medya, moda ya da kültür gibi sosyal ve yaratıcılık gerektiren bir işte çalışıyorsanız, kendi tercihlerinize ve albeninize güvenin. Yeni bağlantılarınız ve yaratıcılığınız sayesinde yepyeni işlere imza atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaratıcı olmak istiyorsanız, trend, tanımlama veya tarz gibi kalıpları önemsemeyin. Özel bir şeyler ortaya koymak ve herkesten farklı olmak istiyorsanız, kendinizi herhangi bir kalıba sokmaya çalışmayın. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

İkizler Burcu

Hep gitmeyi arzu ettiğiniz ama şimdiye kadar gerçekleştiremediğiniz bir seyahat planınız var. İşte bu planı hayata geçirip yeni yerlere yelken açıyorsunuz. İsteklerinizi gerçekleştireceğiz özgün bir yol bulacaksınız.

Uplifers önerisi:  “Ölmeden önce yapılacaklar listesi” sadece size ait olan; hayatınız boyunca başarmak, hissetmek, görmek, yapmak, deneyimlemek istediğiniz her şeyin listesidir. Kendinize yapacağınız bu listeden bir maddeyi sevdiğiniz biriyle gerçekleştirmek son derece anlamlı bir deneyim olacaktır. ¨Ölmeden önce yapılacaklar listesi¨

Yengeç Burcu

Gerçekleştirmek istediğiniz hedeflerinize bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Etrafınızda size yardım etmek isteyen insanların sayısı artıyor. Gelişmelere açık olun, böylece yatırımcıların ilgisini üzerinize çekebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde sektörlerin farklı alanlarına dair fikir sahibi olabilmek ve sektörün önde gelen isimlerinin fikirlerine yer verebilmek için hazırladığımız Follow Up köşesindeki yazılarımızı okuyup, ilham alabilirsiniz. Follow Up: Farklı sektörlerin uzmanlarının iş yaşamında hedef belirlemenin önemi hakkındaki görüşleri ve öneriler”

Aslan Burcu

Hali hazırda devam eden bir ilişkiniz varsa, partnerinize yapacağınız küçük sürprizlerle ilişkinizi canlandıracaksınız. Eğer yalnızsanız, yeni insanlarla tanışacağınız farklı ortamlara giriyorsunuz. Ufak şehir yürüyüşleri, yabancı bir filme gitmek ya da yurt dışı seyahati yeni insanlarla tanışmak için iyi bir bahane olabilir.

Uplifers önerisi:  Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Başak Burcu

Uzun zamandır sizi uzaktan izlemekte olan iş arkadaşınızdan gelecek umulmadık bir yakınlaşma size sürpriz olacak. Eğer uzun zamandır bekarsanız, ona bir şans verin. Birlikte spor salonuna yazılmak, iş ile alakalı bir etkiliğe ya da bir iş sonrası partisine katılmak size iyi gelebilir.

Uplifers önerisi:  İş yerindeki bir ilişkiyi aşka dönüştürme konusunda temkinli olmanızda fayda var. Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir. ¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

Terazi Burcu

Uzun zamandır ilişkiler konusunda fazla seçici davranıyorsunuz. Ama önümüzdeki iki gün inanılmaz gelişmeler yaşanabilir; bir teklife ya da ilk buluşmaya hazır olun. Eğer bekarsanız;  teknoloji fuarı, sanat galerisi açılışı ve film festivalleri gibi sosyalleşebileceğiniz bir etkinliğe katılın.

Uplifers önerisi:  İlk buluşmanızda, özel bir damak tadına ve restoran bilgisine sahip olarak da partnerinizi etkileyebilirsiniz. Özel bir buluşma için, GastroClub’ın hazırladığı, birbirinden özel ve seçkin 600‘ü aşkın restorandan oluşan GastroMekanlar’ın listesine bir göz atın. “Güzel bir buluşma için İstanbul’un ideal mekanları”

Akrep Burcu

Bu hafta size beklenmedik ve garip bir sürpriz getirebilir. Eğer yeni ve farklı bir romantik birliktelik arıyorsanız, onu uzaklarda aramaktan vazgeçin. Uzak bir akraba ya da aile yoluyla tanışacağınız biri hayatınızın aşkı olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Yay Burcu

Yaratıcılığınızın hat safhaya ulaştığı bir gündesiniz. Farklı fikilerinizden dolayı içiniz içinize sığmıyor. Sanat alanında insanlarla tanışıp, bağlantılarınızı artırmaya bakın. Yaratıcı fikirlerinizle onları etkileyebilir ve orijinal karakterinizle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği”

Oğlak Burcu

Evinizde yapacağınız ufak değişiklerle hayatınızda inanılmaz farklılıklar yaratabilirsiniz. Partnerinizle mutfakta keyifli vakit geçirmeniz için yeni bir pişirme seti ya da banyonuza koyacağınız bir kaç değişik aksesuar ile romantizminiz doruk noktasına ulaşacak.

Uplifers önerisi:  Evinizde kullanılmayan, kurtulmaya çalıştığınız ancak belki bir gün lazım olur diyerek bir kenarda sakladığınız çeşitli objeleri yeniden değerlendirmekle işe başlayın. Biraz yaratıcılık, biraz da el becerisiyle bu objeleri kullanılabilir hale getirmek ve yeni formlarda baştan yaratabilmek mümkün. “Evinizdeki kullanılmayan malzemeleri dekoratif amaçlı değerlendirmenin 30 yaratıcı yolu

Kova Burcu

Nükteli ve albenili ruhunuz, çevrenizdeki insanları size doğru çekiyor. Bugün sönmüş bir ilişkiyi yeniden canlandırmak ya da yeni biriyle tanışmak için ideal bir zaman. Eğer yeni insanlarla tanışmak istiyorsanız, size gelen etkinlik davetlerini kabul etmekten çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Planlarınız var, fakat havanın da soğumasıyla ne giyeceğiniz bir problem. Dolabınızdaki binlerce kıyafet arasından, kıyafet seçemiyorsunuz. Bu durum size tanıdık geldi mi? Bu problemi, kadınlar düzenli olarak yaşıyor. Giyinmenizi kolaylaştıracak moda ve alışveriş tüyolarına bakmadan dışarı çıkmayın. Kıyafet seçimini kolaylaştıracak 20 moda tüyosu”

Balık Burcu

Romantik planlarınızın havada uçuşacağı ideal bir gündesiniz. Hayallerinizi gerçekleştiren ani bir gelişme sizi oldukça şaşırtabilir. Yeniliklere açık olun ve insanlarla diyalog kurmaktan çekinmeyin

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin.¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!