Günlük burç yorumları: 12 Ocak

Koç Burcu

Yeni bir haftanın başlamasıyla birlikte, karşınıza uzun zamandır planladığınız bir işi gerçekleştirmek için inanılmaz bir fırsat çıkacak. Planlı olarak ilerleyerek bir kaç hafta içinde istediğiniz başarıyı elde edeceksiniz.

Uplifers önerisi:   Yeni bir iş kurmak için harekete geçmiş, ancak iş planı çıkarmaktan adım atmaya başlayamamış olabilirsiniz. ¨Başladığınız her işi bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Boğa Burcu

İnandığınız şeyler size ilham vererek karşınıza yepyeni bir fırsat çıkarıyor. Kalbinizin sesini dinlemek bu sıralar sizi kişisel hedeflerinize ulaştırma konusunda size rehberlik edebilir.

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir.¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

İkizler Burcu

Uzun zamandır aklınızın bir köşesinde bekleyen ve harekete geçirmek istediğiniz bir girişimcilik planınız var. Önümüzdeki günlerde sizi harekete geçirecek olan olan girişimcilik ruhuna kavuşup başladığınız işi başarıyla bitireceksiniz.

Uplifers önerisi:  Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır.¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

Yengeç Burcu

Eğer aklınızda eğitiminizle alakalı bir planınız varsa önümüzdeki günlerde bu planı hayata geçirmek için gereken ilk adımı atıyorsunuz. Bunun için size gerekli olan tek şey zihinsel canlılık. Dağınık olan düşüncelerinizi toparlarsanız bir an önce harekete geçebileceksiniz.

Uplifers önerisi: Dengesiz beslenme, spor eksikliği, düzensiz uyku ve stres sağlığımızı ve zihinsel sakinliğimizi etkiler. Bu da bizde düşünce dağınıklığı ve motivasyon eksikliği yaratabilir. Yaşam kalitenizi artırmak için sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemek son derece önemlidir.Aktif ve sağlıklı bir yaşam için motivasyonunuzu sürekli kılabilmenin yolları”

Aslan Burcu

Yeni yılda yaptığınız yatırımlar ve girişimlerinizden dolayı odak noktanıza vergi, sigorta, poliçe gibi parayla alakalı konular yerleşmiş durumda. Yatırımlarınız ve ödemeleriniz konusunda şimdiden paniğe kapılmanız yersiz. Önümüzdeki günlerde planlı bir bütçe düzenine geçiş yapacaksınız.

Uplifers önerisi:  Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği”

Başak Burcu

Partnerinizle aranızdaki tartışmalar gittikçe artmış durumda. Ama geriye doğru bir adım atmakta fayda var. Çünkü şu sıralar içinde bulunduğunuz hassas ve duygusal dönemden dolayı partnerinizin davranışlarını yanlış anlayıp, yorumluyor olabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direk tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum.  “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü”

Terazi Burcu

Son zamanlarda işleriniz konusunda aşırı mükemmeliyetçi bir tavrınız var. Yeni ortaya çıkan, çalışma ortamındaki aşırı şevkli tavrınızda ölçüyü kaçırmaktan sakının. Bugünden itibaren 19 şubata kadar, sadece hevesli olduğunuz ve yapmaktan zevk alacağınız projelere evet deyin.

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. En iyiyi hedeflemek gerçekçi olmadığından çalışma motivasyonunu kırar. ¨Mükemmeliyetçilik hayatımızı nasıl etkiliyor?¨

Akrep Burcu

Mars’ın ilişki hanenizi ziyaret etmesiyle birlikte aşk hayatınızda bir hareketlenme oldu ve bu durum şubat ayına kadar devam edecek. Uzun zamandır devam eden bir ilişkiniz varsa, önceliklerinizi hayatın daha hafif yanlarına kaydırmakta fayda var.

Uplifers önerisi: Yeni fırsatlar keşfedebilmek, farklı seçeneklerinizi görebilmek ve fark yaratabilmek için, yaratıcılığınızı beslemekten çekinmeyin. “Mutluluk manifestosu“

Yay Burcu

Uzun zamandır evinizi yenilemek veya yeniden dekore etmekle alakalı planlarınız var. Marangoz ve badana gibi tadilat işlerine başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Aynı zamanda, evinizin havasını değiştirecek kendi yapmak istediğiniz projeleriniz varsa onları hayata geçiremenin tam sırası.

Uplifers önerisi: Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Oğlak Burcu

Şubatın 19’una kadar hayatınızda ilham alacağınız aktivitelere yoğunluk vereceksiniz. Aklınız yepyeni ve yaratıcı fikirlerle dolup taşıyor. Hatta bu yaratıcı fikirleriniz başkaları tarafından da beğenilip onlara da ilham vermeye başladı. Yaratıcılığınızın keyfini çıkarın.

Uplifers önerisi:  Yapılan araştırmalar, özellikle açık alanda yapılan uzun yürüyüşlerin yaratıcılığınızı arttırmak konusunda oldukça etkili olduğunu gösteriyor. ¨Üretkenlik ve yaratıcılık formülü: yürüyüş¨

Kova Burcu

Beklenmedik bir şekilde karşınıza çıkan parayla alakalı bir durum canınızı biraz sıkabilir. Bu beklenmedik ödemenin moralinizi bozmasına izin vermeyin ve enerjinizi olabildiğince para kazanabileceğiniz konulara verin.  Böylece problemi daha kolay çözebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır.¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Balık Burcu

Yeni yılın ilk günlerine, tutkulu ve hevesli bir ruh hali içinde başladınız ve bu durum 19 şubata kadar devam edecek. Eğer bu enerjinizi doğru kullanırsanız uzun zamandır kafanızda olan bir projeyi harekete geçirip yeni başarılara imza atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni projeler üzerine çalışmak, kendinize uygun hobilerle vakit geçirmek uzun vadede ufkunuzu açacaktır. ¨Hobilerle yaratıcılığınızla tanışın¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!