Günlük burç yorumları: 11 Şubat

Koç Burcu

Merkür bugün tam turunu tamamlıyor. Yeni bir web sitesinin piyasaya sunulması ya da sosyal medya kampanyası gibi bir girişiminiz varsa, önümüzdeki günlerde bu kararınızı daha da netleştirmiş olacaksınız.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde sektörlerin farklı alanlarına dair fikir sahibi olabilmek ve sektörün önde gelen isimlerinin fikirlerine yer verebilmek için hazırladığımız Follow Up köşesindeki yazılarımızı okuyup, ilham alabilirsiniz. “Follow Up: Farklı sektörlerin uzmanlarının iş yaşamında hedef belirlemenin önemi hakkındaki görüşleri ve öneriler”

Boğa Burcu

21 Ocaktan bu yana, kariyer planlarınızla ilgili hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Bugünden itibaren, yolunuzdaki engeller ve endişeleriniz birer birer yok olmaya başlayacak.

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır.¨Engelleri aşmanın yolu: cesur olmak¨

İkizler Burcu

Merkür’ün  bugün tam turunu tamamlamasıyla, hayatınızdaki seyahat, reklamcılık ya da yayıncılık alanları ile ilgili aksilikleri yoluna koymaya başlayacaksınız. İşleriniz sandığınızdan daha kolay düzene girecek.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen bir çok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Yengeç Burcu

Borç, ödeme veya kredi onayı gibi finansal konularda uzun zamandır beklediğiniz bir haber, bugünden itibaren nihayet ayağınıza geliyor. Finansal durumunuzun kesinleşmesi ile daha gerçekçi planlar yapmaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni bir iş kurmak için harekete geçmiş, ancak iş planı çıkarmaktan adım atmaya başlayamamış olabilirsiniz. ¨Başladığınız her işi bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Aslan Burcu

21 Ocaktan beri hareket eden Merkür, eşiniz ya da iş arkadaşınızla aranızdaki iletişim şeklini etkiliyordu. Bugünden itibaren iletişim eksikliğine son verip, birlikte yeni kararlar alacaksınız.

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Başak Burcu

Bugün Merkür’ün turunu tamamlaması ile, işlerinizde kontrolü tekrar ele geçireceksiniz. Kariyer ve iş konuları ile ilgili detaylar tekrar hayatınızda öncelikli sıraya yerleşiyor.

Uplifers önerisi: Özellikle iş yaşantımızda ‘’duruş’’ kavramı bizleri günlük hayatlarımızda farkında olmadan belirli şekillere veya tanımlara büründüren etken olarak karşımıza çıkar. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. “Yoga ile sağ ve sol beyin dengesi: Duygusal zeka ile kariyerinizde farklılaşın

Terazi Burcu

Bir süredir çocuğunuz, eşiniz ya da iş arkadaşınızla aranızdaki iletişim eksikliğinden kaynaklanan sorunlar kafanızı kurcalıyordu. Ancak, Merkür size gereken çıkış yolunu gösteriyor. Sorunların çözülmesiyle daha rahatlamış hissedeceksiniz.

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Akrep Burcu

Merkür’ün aile/ev hanenize yönelmesiyle birlikte, aile halkı ya da iş yerindekilerle daha rahat ve açık bir şekilde konuşmaya başlayacaksınız. Açık iletişim size sorunlarınızı çözmede epey bir yol katettirecek.

Uplifers önerisi: İletişim kurarken hepimiz sorunlar yaşıyoruz. Bazen işyerinde çalışma arkadaşlarımızla, bazen ailemizle, bazen dostlarımızla, bazen bir görevliyle, bazen sokaktaki herhangi biriyle ama bunların üstesinden gelmek sizin elinizde. “İş yaşamında etkili iletişim teknikleri: İletişim problemlerini ortadan kaldırabilmek için karşınızdakinin anlayabileceği dilden konuşun

Yay Burcu

Eğer yakın geçmişte aracınızla ilgili bir sorun veya ufak bir kaza yaşadıysanız ve aracınızı değiştirmek istiyorsanız, yeni bir satın alma işlemi için size yeşil ışık yanmaya başladı. Çok yakında bu planları gerçeğe dönüştüreceksiniz.

Uplifers önerisi: Önemli bir kararın arifesinde olduğunuz bu dönemde meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Hayatla kurulan bağları güçlendiren meditasyon, aynı zamanda bağların koparılmasına da olanak verir. ¨Meditasyon: Zihninizi boşaltmak için ipuçları¨

Oğlak Burcu

Bugün hayatınızdaki önemli konularda nihai karara varacaksınız. Gelirinizi nasıl daha etkili şekilde idare etme veya yeteneklerinizin gücünü keşfederek daha emin adımlar atma gibi konularda bir uyanış yaşayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Kova Burcu

Son zamanlarda kariyerinizle alakalı çok sık fikir değiştirdiniz. Ama endişe etmeyin; bugünden itibaren yaptığınız onca prova işe yaramaya başlayacak ve olmak istediğiniz yere gelmek için gerekli adımları atmaya başlayacaksınız.

Uplifers önerisi: Yeni bir iş kurmak için harekete geçmiş, ancak iş planı çıkarmaktan adım atmaya başlayamamış olabilirsiniz. ¨Başladığınız her işi bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Balık Burcu

Bir süredir açığa çıkardığınız saklı düşünceleriniz ve iç sesleriniz sonunda önemli kararlar verme konusunda size destek oluyor. Kendinize güvenin ve geçmişi ardınızda bırakarak, yolunuzda ilerlemeye devam edin.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!