Günlük burç yorumları: 1 Ocak

1 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
1 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç

Bireysel disiplin sağlamak için yeni yollara gireceksiniz. Profesyonel ve kişisel ilişkileri kurmak konusundaki sorunlarınızı aşacağınız bir gün.

Uplifers önerisi: Yaşamınıza yön verecek konularda daha etkili kararlar alabilmek ve daha iyi mücadele edebilmek için ipuçları için; “Hayatınızı düzene sokmanın 50 yolu

Boğa

Bugün ailenin genç fertleriyle vakit geçirmek hayata daha olumlu bakmanızı sağlayacak. Yaratıcılığınız da yüksek olacak.

Uplifers önerisi: Ailenizle beraber geçirdiğiniz zamanlar sizi rahatlatarak iyi hissettirir. Ailenin sizden büyük fertleriyle vakit geçirmek size yeni tecrübeler kazandıracaktır.Yaratıcılığınızı arttırmak ve hayata daha olumlu bakmak içinse, kendinizden küçüklerle vakit geçirmeyi deneyebilirsiniz.

İkizler

2013’ün başlangıcıyla kutlayacağınız çok şey olacak. Sahip olduğunuz güzel şeylerin listesini yapın ve teşekkür edin. Listenin başında yakın bir arkadaşınız yer alıyor olabilir.

Uplifers önerisi: 100’lük Liste, problemlerinizi için çözüm önerileri üretmenin yanı sıra, sizi mutlu eden ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak şeyler konusunda da başvurabileceğiniz etkili bir yöntemdir. Uygulaması için; “Her derde deva 100’lük liste

Yengeç

Yıl başını kutlamak için dolu dolu zamanınız olacak. Keyifli bir sabahın ardından, aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatta yapmaktan asla pişman olmayacağınız şeyler arasında ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirmek başta gelenlerden. Listenin devamını merak ediyorsanız; Asla pişman olmayacağınız 53 şey

Aslan

Yıldızlar sizi bu sene daha sağlıklı alışkanlıklar edinmeye teşvik ediyor. Fitness videoları ve DVD’leriyle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hem eğlenceli hem de etkili egzersizler için, tanınmış antrenörler tarafından hazırlanan videolardan oluşan Uplifers egzersiz videolarına atabilirsiniz.

Başak

Koyduğunuz hedefler konusunda sizi daha ileriye götürebilecek adımlar için, kendinizi daha az rahat hissedeceğiniz ve size riskli görünen almanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: İş ve kişisel ilişkilerinizde kendi isteklerinizi geri planda bırakabilir ve ilişkilerinizi yeniden gözden geçirerek daha farklı düzenleyebilirsiniz.

Terazi
Emlak piyasasından tam anlamıyla faydalanabilmek için uygun kozmik ortama sahipsiniz, yeni yılda bu konuyla ilgilenmekten gocunmayın.

Uplifers önerisi: Eğer herkesten farklı bir eviniz olmasının hayalini kuruyorsanız; dünyanın en ilginç yaşam alanlarına göz atmak isteyebilirsiniz; Şaşırtıcı yaşam alanları

Akrep
Yaratıcılığınız kişisel disiplinle birleştiğinde sizi müthiş bir başarıya götürebilir. Gönüllü işlere de yönelebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hobiler edinmek, yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilmeniz için en uygun yöntem. Biraz daha vakit ayırmanız, muhteşem sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Yay
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu dönemde, fikirleriniz beğeni kazanacak. Fakat çevrenizdekilere anlatırken detay vermekten sakının, yalnızca güvendiklerinizle konuşun.

Uplifers önerisi: Derek Sivers’ın bu konudaki ilham verici konuşması için; Hedeflerinizi kendinize saklayın

Oğlak

Patronunuz tecrübelerinize güveniyor ve sizin için insan ilişkilerinizi daha iyi kullanabileceğiniz bir görev verecek olabilir. Rahatsız hissedebilir ve bu ayrıcalığı reddedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kimi zaman kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz fakat aslında sandığınızdan daha iyisiniz.

Kova
Bu tatili aile üyelerinizle beraber geçireceksiniz. Kutlamalar eğlenceli olacak ancak öğleden sonra yalnız vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Ailenizle geçireceğiniz keyifli bir akşam, yeni yılın coşkusunu daha çok hissetmenizi sağlayacaktır. Ancak kendinize vakit ayırmayı unutmayın. Sağlıklı bir başlangıç için dinlenmiş olmalısınız.

Balık

Yeni yılın ilk gününü kutlamak için nostaljik fikirleriniz var. Bu kutlamada size eşlik edecek yeni bir partner ya da arkadaşınız olacak.

Uplifers önerisi: Yılbaşı akşamı tanıştığınız kişiler arasında çok iyi anlaşabileceğiniz, sizin için önemli olacak bir kişi olabilir. Eğer sizinle iletişim kurmak veya görüşmek isteyen biri varsa, şans vermeyi deneyin.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!