DeFactoFiT ile Enerjiyi Şıklığa Dönüştüren Tasarımlar

DeFacto’nun aktif spor, ev ve iç giyim markası DeFactoFiT, rahatlıkla stili birleştiren tasarımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Günün her anı fit gözükmek isteyenler için tasarlanan DeFactoFiT ürünleri, konfor sağlayan, nefes alan ve vücuda oturan kumaşlarıyla öne çıkıyor.

DeFactoFiT her tarza uygun aktif spor, ev ve iç giyim tasarımları ve stil sahibi çizgileriyle fark yaratıyor. Günlük hayatta; evde ve dışarıda rahat kıyafetler giymek ve fit görünmek isteyen herkesin ihtiyacına cevap veren koleksiyon; kadın, erkek ve çocuklara özel tasarımlarıyla spor şıklığı hareket özgürlüğüyle buluşturuyor. 

Renklerin ve stilin dansı

DeFactoFİT kadın koleksiyonunda kırmızıdan maviye, mürdümden yeşile, siyahtan beyaza geniş bir renk skalasına sahip, yumuşak kumaşlardan şık eşofman takımları öne çıkıyor. Evde kendine zaman ayırdığı anlarda dahi tarzından vazgeçmeyenlerin tercihi tasarımlar, konfor ve özgüveni bir arada sunuyor.

Sportif ve Cool

Sporun cazibesi ile tasarlanan erkek koleksiyonu ise ilhamını futbol ve basketboldan alıyor. Sportif beylere özel DeFactoFİT tasarımları mavi, lacivert, siyah ve beyaz renklerin yer aldığı, rahat ve cool parçalarla dikkat çekiyor.

Enerjik ve Renkli

Çocuk ve gençler için özel olarak hazırlanan DeFactoFİT tasarımlarında pembe, mavi, siyah ve beyaz tonlarının hakimiyeti yaşanıyor. Kız çocuklar için tasarlanan oversize sweatshirtler ve tayt seçenekleri şıklık ve konforuyla dikkat çekerken, erkek çocuklar için sunulan parçalar arasında baskı ve slogan detaylı eşofman takımları enerjik görünümüyle öne çıkıyor.

Spor şıklığın adresi DeFactoFiT seçili DeFacto mağazalarının yanında www.defactofit.com, www.defacto.com adreslerinde ve mobil uygulamada satışa sunuluyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!