Boğa burcu kadını hakkında bilinmesi gerekenler

Güzellikleriyle hemen dikkat çeken Boğa burcu kadınları adeta sevgi için yaratılmışlardır. Şefkatli yönleri sayesinde güven ve huzur veren bir enerjileri vardır. Yaşamayı, yemeyi ve sevdikleriyle zaman geçirmeyi severler. Esprili yönleriyle sevdiklerini güldürmeyi ve mutlu etmeyi başarırlar. Alışkanlıklarına bağlı olan Boğa burcu kadınları değişimden hoşlanmazlar. Bu da onları biraz sabit fikirli ve inatçı kılar.

Maddi olarak güçlü olmayı seven Boğa burcu kadınları paraya önem verirler. Güçlü olmayı severler ancak temkinli olmayı da sevdikleri için risk almayı sevmezler.

Güzel oyuncu Megan Fox da bir Boğa burcu kadını…

Grup: Toprak

Yönetici Gezegen: Venüs

Renk: Ateş pembe, açık mavi, eflatun

Uğurlu taş: Elmas

Şanslı sayı: 6

Şanslı gün: Cuma

Güvenilir Boğa kadınları için sadakat çok önemlidir. Bu yüzden ilişkilerinde sadık olurlar ve sevdikleri kişiden de aynı davranışı beklerler. Kıskanç bir yapıları olmasına rağmen huzursuzluk yaymamak için belli etmemeye çalışırlar.

Adeta aşk için yaratılmış olan Boğa burcu kadını, kendi arzu ve hırslarını gerçekleştirmek için her şeyi yapmak ister. Şefkatli ve güvenilir yapıları olsa da bu onları duygusal yapmaz. Aksine aşk hayatlarında mantık içinde hareket ederek buna göre davranırlar. Aşık olduğu zaman elinden geleni yapan Boğa burcu kadını, ilişkisini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmek için maddi, manevi ne gerekiyorsa yapar. Kendilerine çok güvenen ve başkalarını mutlu etmekten gocunmayan Boğa kadınları, biri onu üzerse çok incinip kırılabilir. Ancak duygularını başkalarına yansıtmayı güçsüzlük olarak gördüklerinden asla belli etmezler.

Boğa burçları fiziksel olarak; genel olarak ince ve minyon bir tipe sahip olurlar. Herkes tarafından dikkat çekecek bir güzelliktedirler. Ses tonları çekici, duyarlı ve sıcaktır.

En ünlü Boğa kadınları; Adele, Megan Fox, Tina Fey, Jessica Alba, Uma Thurman, Penelope Cruz

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!