Başak burcu kadını hakkında bilinmesi gerekenler

Detaycı ve hırslı bir yapıya sahip olan Başak kadınları pes etmek nedir bilmeyen kadınlardır. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenmek ve keşfetmek isterler. Düşünce tarzı olarak idealist olan Başak kadınları kişilik olaraksa çok nazik ve hassastır.

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce da bir Aslan kadını…

Belki hastalık seviyesinde değerlendirilebilecek bir titizlik anlayışına sahiptirler. Tıpkı Yengeç kadınları gibi Başak kadınları da evlerine ve ev hayatına çok düşkündür. Aileleriyle vakit geçirmek onlar için çok önemlidir. Arkadaş çevreleri oldukça zengin olan Başak kadınları onlarla vakit geçirmekten de çok hoşlanırlar.

Çalışmayı çok seven Başak kadınları bu konuda asla şikayet etmezler. Çok azimlidirler. İstedikleri ve  arzuladıkları şeylere kavuşmak için durmadan çalışırlar. Pratik zekalı insanlar oldukları için karşılarına çıkan sorunlara kısa sürede çözüm üretebilirler. Mükemmeliyetçi oluşları, hayatlarını kontrol etme isteği yaratır.

Her ne kadar öz güvenli görünseler de alıngan yapıları olduğu için çok çabuk incinir ve kırılabilirler. Eğer bir kişi kalplerini kırdıysa kolay kolay affedemezler.

Grup: Toprak
Gezegen: Merkür
Renk: Açık sarı, açık mavi, turkuvaz
Uğurlu Taş: Mavi safir, mavi necef, mavi kristal, zebercet
Şanslı Sayı: 5
Şanslı Gün: Çarşamba

Başak burcu fiziksel özellikleri olarak genellikle, çok çekici görünümlüdür. En dikkat çeken yanları yüzleridir. Güzel saçları da vardır. Gözleri parlak ve belirgindir. Zarif görünümlüdürler.

En ünlü Başak kadınları; Bergüzar Korel, Blake Lively, Lea Michele, Beyonce, Cameron Diaz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!