Akrep burcu kadını hakkında bilinmesi gerekenler

Hırslı ve çekici olan Akrep kadınları güçlü sezgileriyle de bilinir. Gerçekten etkileyici kişilikleri vardır ancak bu güçlü özellikleri onların biraz kibirli olmalarına neden olabilir. Dışarıdan göz korkutan bir karaktere sahip gibi gözükseler de, aslında alçak gönüllü ve yumuşak başlı kadınlardır.

Tutkulu yapıları gereği oldukça kıskanç davranabilirler. Bu yalnızca sevdiği kişiyi kıskanmak anlamında değildir. Onlar hırslı ve kendilerine inanan kadınlar olduğu için kendisinden daha üstün olan ve kendisinin sahip olduğundan daha iyisine sahip olan kişileri de kıskanabilirler. Kıskanma huyları olsa da onlar için dostları çok değerlidir. İnsanlar konusunda da güçlü sezgileriyle hareket eden Akrep kadınları arkadaşları konusunda da çok seçici davranır. Adeta ince eleyip sık dokur.

Akrep burçları fiziksel olarak; iç dünyalarında sahip olduklarını dışa vuran şekilde tutkulu ve etkileyicidir. Derin ve kendine aşık eden bakışlara sahip Akrep kadını, karşısındaki kişilerin başını döndürmesini çok iyi bilir. Koyu renkli kıyafetleri tercih ederek gizemli havalarını pekiştirirler.

En ünlü Akrep kadınları; Meltem Cumbul, Kendall Jenner, Emma Stone, Julia Roberts

Kendall Jenner da bir Akrep kadını…
Akrep burcu cinsellik

Tutkulu ve cazibeli Akrep kadınları cinsel hayatlarında da bu enerjiyi taşırlar. Oldukça istekli olan Akrep kadınları her zaman yeni şeyleri denemekten de keyif alır.

Akrep burcu kadını nelerden hoşlanır

Tuttuğunu koparan ve istediğini elde eden Akrep kadınları bir şeyi kafasına koyarsa mutlaka onu elde etmek için uğraşır ve pes etmek onlara göre değildir. Başarısızlığı kabul etmek gibi bir şey onlar için söz konusu değildir. Bu yüzden uzun zamandır istedikleri bir şeyi elde etmek onları çok mutlu eder.

Akrep burcu kadını aşk nasıl yaşar?

Sevdikleri zaman gerçekten derinden ve kelimenin tam anlamıyla sonuna kadar sever Akrep kadınları. Sezgileriyle hareket etmesini seven Akrep burçlarının en kötü huyuysa şüpheci olmalarıdır. Karşısındaki insanlara karşı güven problemi vardır. Çekici özellikleriyle adeta bir mıknatıs gibidirler. Hayatındaki insana karşı güven problemi olsa da kendisine çok güvenir ve bu yüzden çok sadıktır. İlişkilerinde sahiplenici ve duygusal yapıda olurlar.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!