9 Temmuz 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Profesyonel hayatınız ve özel hayatınız arasındaki dengeyi sağlamaya çalışmalısınız. Bazı şeylerden taviz vermek size ilk başta kendinizi kötü hissettiriyor gibi olsa da bunu denge için yaptığınızı düşünebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Boğa Burcu

Bir yakınınız veya bir süredir üzerinde çalıştığınız proje veya hukuki bir konuyla ilgili hassas bir sürece girmiş olabilirsiniz. Böyle zamanlarda içgüdülerinize güvenmekten korkmayın. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

İkizler Burcu

Önemli bir yatırımcıyla veya üst düzey bir isimle bir konuda aranızda bir anlaşma yaptıysanız, elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Bu iş birliği size paradan çok saygınlık getirebilir. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Yengeç Burcu

İş hayatında veya özel hayatınızda kurduğunuz bir ilişki, sizin sınırlarınızı ve neler yapabileceğinizi test edebilir. Karşınızdaki kişiden bir şeyler öğrenmek için istekli olduğunuzu göstermelisiniz. 

Uplifers önerisi: Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bu, özellikle özel hayatımız ve ilişkilerimizle ilgili konularda göz ardı etmememiz gereken bir durumdur.¨İlişkileriniz konusunda göz ardı etmemeniz gereken 5 his¨

Aslan Burcu

Sağlığınızla ilgili konuları önceliklendirmek iyi olabilir. Böylelikle karşılaştığınız fırsatları değerlendirecek güce sahip olduğunuzu fark edebilirsiniz ve arzuladığınız gibi bir lider olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Başak Burcu

Çevrenizdekileri etkileme gücünüz oldukça yüksek. Bunun sizin için bir misyon olduğunu düşünürseniz, o etkileme gücünüzü doğru şekilde kullanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

Terazi Burcu

Aktif olup biraz ön plana çıkmak, zorluklar karşısında yılmamak gerekiyor. Siz ne kadar dayanıklı ve esnek olursanız, alacağınız başarı da o kada büyük olur. 

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır. ¨Engelleri aşmanın yolu: Cesur olmak¨

Akrep Burcu

İnandığınız şeyler konusunda direnmek için doğru bir zaman. Bu kararlılık, nihai hedeflerinize ulaşmak için pozitif bir başlangıç olabilir. 

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Yay Burcu

Kaynaklarınızı biriyle paylaşmayı düşünüyorsanız, bu kararı vermeden önce biraz daha düşünmek için zamana ihtiyacınız olabilir. Yanlış kararların sizi başarısızlığa götürmesine izin vermemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

Oğlak Burcu

Geleceğe dair önemli bir adım atmak için karşınıza çok ender bulunan bir fırsat çıkabilir. Oğlak burcunda yer alan Satürn, arzuladığınız hedeflere ulaşmanızı kolaylaştırıyor. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Kova Burcu

Çok çalışmak yerine size kendinizi iyi hissettiren bir tempoda çalışmaya özen gösterin. Zaman içinde aslında daha başarılı olduğunuzu fark edeceksiniz. 

Uplifers önerisi: Gün geçtikçe daha fazla insan uzaktan çalışıyor. Evde, dışarıda hatta yakınlarındaki kafelerde bile bir “ofis” ortamı yaratmak mümkün. Şanslıyız ki, teknoloji ihtiyaç duyulduğunda ya da isteğe bağlı olarak evden çalışmak gibi bir esneklik sağlıyor ve her gün ofise gitme alışkanlığı olan insanlar bile bunu kullanıyor. “Evden çalışırken dikkat etmeniz gereken 6 anahtar nokta

Balık Burcu

Hayattaki birçok çekici nokta, sizin ilginizi dağıtabilir. Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden, biraz tutukularınızı dengelemeye ve tüm resmi görmeye özen göstermek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: İster büyük bir hedefiniz için para biriktiriyor olun, ister borç ödüyor olun tasarruf etmenin en kolay yolu masraflarınızı kısmaktan geçer. Ancak masraflarınızdan kısmak isterken yanlış bir strateji uygularsanız, kendinizi bir anda depresyonun içinde veya hayattan keyif almaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü aslında harcamalarınız, sizin hayattaki önceliklerinizi gösterir. “Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden para biriktirmenin yolları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!