9 Temmuz 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

İş yerinden bir arkadaşınızla aranızda daha derin bir bağ oluşabilir. Karşınızdaki kişiye güveniyorsanız, dostlarınızın sayısını artırmaktan çekinmeyin. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Boğa Burcu

Eğer yalnızsanız, bugünden itibaren 5 Ağustos’a kadar yeni birileriyle tanışmak ve flört etmek için harika fırsatlar sizi bekliyor. Eğer hayatınızda biri varsa, bu dönemde sevdiğiniz kişiyle çok eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

İkizler Burcu

Ev hayatında mutluluk sizi bekliyor. Bugünden itibaren 5 Ağustos’a kadar yaşam alanınızda değişiklikler yapıp, kendinize daha huzurlu ve keyifli bir ortam oluşturabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gündelik hayat koşuşturması içinde birçok insan, durup da dalında bir çiçeği koklayacak zamanı bulamaz; ancak evimizde bir dekorasyon değişikliği planladığımızda aklımıza ilk koklanacak çiçekler gelir, doğaya gideriz. Tasarım adına, doğada bizim hayal gücümüzün çok üstünde bir ilham kaynağı vardır. “Doğanın bize öğrettiği harika dekorasyon fikirleri

Yengeç Burcu

İletişim veya satış-pazarlama alanında çalışıyorsanız, şans sizden yana. 5 Ağustos’a kadar gelirlerinizde ciddi bir artış yaşanabilir. Fırsatları değerlendirmeyi unutmayın. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Aslan Burcu

Siz parayı bulmak için uğraşmadan o sizi bulabilir. Yeni bir ek gelir kapısı karşınıza çıkabilir veya patronunuz sizi beklemediğiniz bir artışla ödüllendirebilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Başak Burcu

Eğer yalnızsanız, etrafınızdakiler üzerinde karşı konulmaz bir cazibe yaratabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri varsa, ilişkiniz uyum içinde ve sizi tatmin eden bir boyuta ulaşabilir. 

Uplifers önerisi: Kapanmış kapılar ve işte o bizim bugün bitmiş olan genel olarak dışarıdan bakıldığında “başarısız” diye isimlendirdiğimiz, “bir hataydı” veya “çoktan bitmesi gerekiyordu” dediğimiz ilişkilerimiz bugünümüzü nasıl etkiliyor? Bunu hiç düşündünüz mü? “Geçmişin başarısız ilişkilerini bugüne dönüştürmeye: Hayat beni aşka inandır!

Terazi Burcu

Biraz kaçıp, her şeyden uzaklaşmaya ne dersiniz? Sevdiğiniz kişiyle birlikte günlük hayatın kaosundan kaçıp, biraz daha ilişkinizi beslemeye, aranızdaki bağı güçlendirmeye vakit ayırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İlişkinizin artık heyecanlı olmadığını, partnerinizin sizi eskisi kadar sevmediğini düşündüğünüz noktada bu durumun sebebi genelde bir tarafın ilişkiye ya da karşısındaki insana karşı ilgisinin azalması oluyor. “İlişkide zamanla azalan ilgiyi ve yakınlığı canlandırmanın yolları

Akrep Burcu

Sosyal hayatınız çok daha eğlenceli bir hal alabilir. Network’ünüzü geliştirebileceğiniz etkinliklerde, iş arkadaşlarınızla çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. “Sosyal yalnızlığın olumsuz etkilerinden korunmak için hayat veren öneriler

Yay Burcu

Yıldızınız yükseliyor. Venüs, burcunuzun 10’uncu evine doğru hareket ediyor. Bu demek oluyor ki övgüler nereden geliyorsa gelsin, hepsini hak ettiğinize emin olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim, ideal benliğinize ulaşabilmenin ve hayatın sunduklarını en iyi şekilde alabilmenin yoludur. ¨24 adımda potansiyelinizi ortaya çıkarın¨

Oğlak Burcu

Önümüzdeki dönem yeniden okula başlayabilir, bir eğitime katılabilir veya bir seminere dahil olabilirsiniz. Her ne olursa olsun, bu sizi çalıştığınız sektörde daha değerli kılacaktır. 

Uplifers önerisi: Eğitim konusunda hazırlanmış web sitelerinin muhteşem koleksiyonu sayesinde bilimden fotoğrafçılığa, matematikten bilgisayar programlaya, sanattan ev tadilat işlerine kadar her konuda merak ettiğiniz şeyleri öğrenebilir ve isterseniz ilgili olduğunuz konuda bir ustaya bile dönüşebilirsiniz. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar

Kova Burcu

Maddi anlamda yüzünüz güldürecek gelişmeler yaşanabilir. Eğer evliyseniz veya bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişinin maaşında güzel bir artış olabilir. Bir diğer ihtimal de ortak birikimlerinizde bereketli bir artış yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: İster büyük bir hedefiniz için para biriktiriyor olun, ister borç ödüyor olun tasarruf etmenin en kolay yolu masraflarınızı kısmaktan geçer. Ancak masraflarınızdan kısmak isterken yanlış bir strateji uygularsanız, kendinizi bir anda depresyonun içinde veya hayattan keyif almaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü aslında harcamalarınız, sizin hayattaki önceliklerinizi gösterir. “Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden para biriktirmenin yolları

Balık Burcu

Eğer bir ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişiyle geleceğe daha uyumlu ve sevgi dolu gözlerle bakabilirsiniz. Eğer ilişkiniz yeni başladıysa, karşınızdaki kişiyle ilişkinizin geleceği hakkında güzel bir konuşma yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Uzun zamandır yolunda giden bir ilişkiniz var ve ilişkiniz artık doğal akış gereği evliliğe gidiyorsa aklınızda pek çok soru işareti belirebilir. Çünkü evlilik, insanın hayatta aldığı en önemli ve riskli kararların başında gelir. “Evlilik kararı almadan önce kendinize mutlaka sormanız gereken sorular

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!